Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Mierzenie kabin z kratkami

  Mierzenie kabin z kratkami

  (KP)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Podlaskie stacje diagnostyczne nie narzekają od poniedziałku na brak klientów. Po zmianie przepisów o podatku od towarów i usług, właściciele pojazdów dostawczych do 3,5 tony, którzy nadal chcą odliczać VAT od paliwa, muszą uzyskać specjalne zaświadczenia z Okręgowych Stacji Kontroli Pojazdów. Trzeba za to zapłacić 50 zł.
  - Takie zaświadczenia wystawiamy w czterech przypadkach: gdy samochód ma jeden rząd siedzeń; gdy przestrzeń bagażowa jest dłuższa od pasażerskiej; gdy pojazd ma otwartą przestrzeń do przewozu ładunków (tzw. pickupy) oraz gdy kabina kierowcy jest oddzielona od bagażowej (tzw. furgony) - twierdzi Mariusz Iwaniuk, diagnosta z Białegostoku.
  Zaświadczenia należy przekazywać do wydziału komunikacji, a później do urzędu skarbowego.
  - Od poniedziałku przyjeżdżają do nas kierowcy, którzy jak najszybciej chcą otrzymać zaświadczenie - powiedział Leszek Raś, diagnosta ze stacji przy ul. Piłsudskiego w Łomży.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama