Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Nie wierzcie plakatom!

  Nie wierzcie plakatom!

  (ka)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Zaskakujące i, jak się okazało, kłamliwe plakaty pojawiły się w środę w Białymstoku. Oto Komitet Wyborczy "Godność i Praca", reprezentujący kandydata na prezydenta RPAdama Słomkę, zaprasza białostoczan w czwartek wieczorem na debatę prezydencką.
  Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w debacie tej mają wziąć udział czołowi kandydaci do tego urzędu: Lech Kaczyński, Donald Tusk, Andrzej Lepper, Maciej Giertych i, oczywiście, Adam Słomka. Gdyby rzeczywiście takie polityczne osobistości miały się jednocześnie zjechać do Białegostoku, zapewne byłoby o tym bardzo głośno, i to już kilka tygodni przed całym zdarzeniem. A tu cisza...
  Zaczynamy więc sprawdzać. W sztabie wyborczym Donalda Tuska nasze pytanie o debatę w Białymstoku wywołuje ogromne zdziwienie:
  - Debata w czwartek? W żadnym razie! Przecież trwają rozmowy z PiS-em dotyczące powołania nowego rządu. A już w piątek rano Donald Tusk musi być w Brukseli.
  Podobnie reaguje sztab Lecha Kaczyńskiego:
  - Debata w Białymstoku nie jest planowana.
  Dziwią się także asystenci Marka Borowskiego. Wyjaśniają, że przecież marszałek był w stolicy Podlasia niedawno, nie ma więc powodu, by znowu tu przyjeżdżał, bo prowadzi kampanię w innych regionach kraju. Skąd więc plakat? Dzwonimy do komitetu Adama Słomki.
  - Debata będzie - potwierdza pani, która nie chce się przedstawić. - Z panem Słomką.
  - A inni kandydaci, wymienieni na plakacie?
  - Też powinni być. A jak nie, to białostoczanie porozmawiają sobie przynajmniej z naszym kandydatem. Naprawdę warto!

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama