Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Łapówkarz po godzinach

  Łapówkarz po godzinach

  (mr)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Jeden z białostockich policjantów znalazł sposób na dorobienie do pensji. Po pracy wkładał mundur, zatrzymywał kierowców łamiących przepisy drogowe i brał od nich łapówki. Co zarobił, to zwróci. W czwartek białostocki Sąd Rejonowy skazał bowiem Wojciecha M. na dwa lata więzienia oraz 9 tys. zł grzywny.
  30-letni Wojciech M. dorabiał tak w ub.r. Jechał prywatnym samochodem w okolice hipermarketu Makro w Białymstoku. Obserwował kierowców, którzy łamali zakaz skrętu w lewo. Podjeżdżał do nich i mówił, że grozi im mandat i punkty karne. Ale sugerował, że sprawę da się załatwić inaczej. Kierowcy orientowali się, że chodzi o łapówkę.
  Dwaj kierowcy zawiadomili policję o funkcjonariuszu-łapówkarzu. I 30 grudnia ub.r. policjant został zatrzymany. Znaleziono jego zeszyt, gdzie zapisywał nazwiska osób, które "zatrzymał" za złamanie przepisów, numery i marki ich samochodów. Dzięki tym notatkom ustalono, że Wojciech M. w sumie przyjął od 82 osób ponad 9 tys. zł oraz zestaw kosmetyków męskich. Poza tym żądał łapówki od kolejnych 144 osób. Wojciech M. został usunięty z policji. Wyrok nie jest prawomocny.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama