Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Sama wybrała śmierć

  Sama wybrała śmierć

  (yes)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Prokuratura Rejonowa w Augustowie umorzyła śledztwo w sprawie śmierci 62-letniej Lucyny Ł., sędzi Sądu Okręgowego w Suwałkach, podejrzewanej o udział w aferze korupcyjnej. Uznała, że przyczyną śmierci było samobójstwo lub nieszczęśliwy wypadek.
  Zwłoki Lucyny Ł., jak informowaliśmy, we wrześniu br. wyłowiono z leśnego jeziorka koło Krusznika w gm. Nowinka. Rodzina zmarłej sugerowała, że sędzia była namawiana do samobójstwa.
  W śledztwie ten wątek został wykluczony. Zdaniem prokuratury, Lucyna Ł. popełniła samobójstwo lub uległa nieszczęśliwemu wypadkowi.
  Prawdopodobnie krytycznego dnia dowiedziała się o możliwości wszczęcia przeciw niej postępowania dyscyplinarnego. Wyszła z sądu ok. godz. 13.00.
  Pojechała do domu w pobliskim Bryzglu. Wiadomo, że odebrała jeden telefon. Wsiadła do samochodu i dotarła nad odległe o parę kilometrów jezioro. Około północy jej zaginięcie zgłosił na policję syn.
  Stojący nad brzegiem jeziora samochód znalazł mieszkaniec Krusznika. Później zauważył pływające zwłoki.
  Śmierć nastąpiła w późnych godzinach popołudniowych - orzekł specjalista od medycyny sądowej. Na ciele zmarłej nie znalazł żadnych śladów obrażeń. Wykluczył udział osób trzecich.
  Analiza krwi, przeprowadzona na zlecenie prokuratury, wykazała, że Lucyna Ł. była trzeźwa.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama