Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Wykręć 10 cyferek

  Wykręć 10 cyferek

  (agak)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Od 5 grudnia zmieni się sposób realizacji połączeń miejscowych i lokalnych. Każde takie połączenie z telefonu stacjonarnego lub automatu telefonicznego Telekomunikacji Polskiej będzie rozpoczynało się od wybrania cyfry 0 i numeru kierunkowego właściwego dla danej strefy. Do tej pory dzwoniący wybierał od razu numer abonenta.
  Według nowego schematu każde połączenie miejscowe i strefowe będzie wymagało wybrania 10 cyfr, tak jak w przypadku połączenia międzymiastowego. Dzwoniąc nawet do znajomego z osiedla będziemy musieli wybrać 0, dwucyfrowy numer kierunkowy , siedmiocyfrowy numer abonenta.
  Numeru kierunkowego nie będziemy musieli natomiast wybierać przed trzycyfrowymi numerami alarmowymi, numerami czterocyfrowymi, oraz numerami sześciocyfrowymi (np. numerami informacyjnymi).

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama