Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Goło i (nie)wesoło

  Goło i (nie)wesoło

  (WS)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Bielska policja wszczęła wczoraj dochodzenie w sprawie noworocznej zabawy, jaką urządzili sobie mieszkańcy oraz goście domu w Bielsku Podlaskim, w którym mieściła się dawniej parafia rzymskokatolicka. Zabawa ta odbywała się bowiem... na golasa.
  Wczorajszy "Super Express" podał, że w Nowy Rok, około południa kilkunastu młodzieńców przez dwie godziny biegało nago przy byłej plebanii przy ul. Białowieskiej, strasząc przechodniów.
  Zajściu przyglądali się z okien pacjenci miejscowego szpitala. Jeden z przechodniów nagrał nawet całe zdarzenie kamerą video.
  - Jak żyję, to nie przypominam sobie podobnego zdarzenia - mówi podinsp. Jan Opaliński, zastępca komendanta policji w Bielsku Podlaskim.
  - Zastanawiające jest to, że tyle osób widziało nagusów i nikt nie zdecydował się wezwać policji, a w Nowy Rok i na sylwestra byliśmy wzywani nawet do kotka, który nie mógł wydostać się z piwnicy. Widocznie zwyciężyła ciekawość.
  Pojawienie się nago w miejscu publicznym jest wykroczeniem. Za ten nieobyczajny wybryk grozi grzywna, a nawet areszt.
  - W budynku, którego właściciel mieszka w Białymstoku, mieszkanie wynajmował syn z matką. Wcześniej, w tym domu kwaterę wynajmował ksiądz. Dawno już się wyprowadził, ale tabliczka z napisem "plebania rzymskokatolicka" została - dodaje podinsp. Opaliński. - Obecnie ustalamy personalia wszystkich uczestników zajścia. Ręczę, że odpowiedzą za swój wybryk przed sądem grodzkim.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama