Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Jest nadzieja na pieniądze

  Jest nadzieja na pieniądze

  (ap)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Rejonowy sąd gospodarczy ogłosił upadłość Agencji Finansowej "Grosik", która w ubiegłym roku oszukała tysiące klientów.
  - Został wyznaczony syndyk masy upadłościowej i do niego mogą zgłaszać się wierzyciele, choć środki firmy z pewnością nie zaspokoją wszystkich potrzeb. Syndykiem jest radca prawny Alina Sobolewska, a kancelaria mieści się przy ul. Brukowej 24/46 - tłumaczy sędzia Antoni Tokarzewski, rzecznik sądu okręgowego.
  Postanowienie nie jest prawomocne i przysługuje od niego zażalenie.
  Mariusz B., prezes "Grosika", który obecnie przebywa w areszcie, złożył wniosek o upadłość ponad dwa miesiące temu. Jednak sąd nie ogłosił upadłości od razu, ponieważ właściciel nie dostarczył do wniosku wszystkich dokumentów.
  Natomiast śledztwo w sprawie nieprawidłowości w "Grosiku" białostocka prokuratura wszczęła we wrześniu ub.r., po tym, jak zaczęły napływać do niej zawiadomienia o przestępstwie, składane przez klientów "Grosika". W punktach kasowych agencji regulowali rachunki za prąd, telefon, czynsz, a pieniądze te nie trafiały na konta odpowiednich instytucji. Dwa miesiące temu aresztowano na trzy miesiące Mariusza B., prezesa Agencji Finansowej "Grosik" oraz jego wspólniczkę Magdalenę T. Oboje podejrzani są o przywłaszczenie ok. 1,2 mln złotych na szkodę co najmniej 2,5 tysiąca osób oraz na szkodę jednej ze wspólnot mieszkaniowych, a także Zakładu Energetycznego.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama