KRYMINAŁKI
  PODLASKIE

  Pedofile i gwałciciele z podlaskiego

  Rozwiń
  KRYMINAŁKI
  Zwiń

  Pedofile i gwałciciele z podlaskiego

  Niektórzy z nich są na wolności i mogą mieszkać niedaleko Ciebie. Zobacz rejestr przestępców seksualnych - pedofilów i gwałcicieli z woj. podlaskiego

  Stołek bez właściciela

  Stołek bez właściciela

  (ap)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Nadal nie ma wicewojewody podlaskiego, choć 12 stycznia rzecznik prasowy wojewody Adam Dębski powiadomił wszystkie lokalne media, że nominację na stanowisko otrzymał Dariusz Piontkowski. Tymczasem Centrum Informacyjne Rządu (CIR)twierdzi, że nie ma żadnych informacji na temat powołania wicewojewody podlaskiego.
  12 stycznia wieczorem dostaliśmy oficjalne pismo od rzecznika Adama Dębskiego: "(...) Wojewoda Podlaski Pan Jan Dobrzyński otrzymał oficjalną informację z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów o nominacji Pana Dariusza Piontkow-skiego na stanowisko wicewojewody podlaskiego". Piontkowski jednak nominacji nie otrzymał. Jeszcze w miniony czwartek rzecznik tłumaczył, że nie dotarła ona do urzędu. Jednak w piątek dowiedzieliśmy się w CIR, że nie ma żadnych informacji na temat powołania wicewojewody. Nikt też nie umiał wytłumaczyć, jak doszło do tego, że rzecznik dostał informację o nominacji Dariusza Piontkowskiego.
  - Przekazałem komunikat mówiący, że wojewoda podlaski otrzymał telefoniczną informację o nominacji wicewojewody podlaskiego. Ponieważ nie była to informacja pisemna, a ustna, przepraszam za zbyt szybkie podanie jej do publicznej wiadomości - wyjaśnił w piątek Dębski. Nie poinformował jednak, dlaczego w ciągu tygodnia nie zdementował nieprawdziwej informacji.
  Z nieoficjalnych informacji wynika, że Dariusz Piontkowski nie jest już nawet kandydatem na wicewojewodę, choć wojewoda Jan Dobrzyński przedstawił jego kandydaturę premierowi. Niewykluczone, że nominacja została podpisana, a później cofnięta. Wszystko to jednak PiS trzyma w tajemnicy. Tajemnicą natomiast nie jest, że Jan Dobrzyński nie jest zwolennikiem Dariusza Piontkowskiego.

  Czytaj treści premium w Gazecie Współczesnej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo