Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Dzieciobójczyni!

  (mr)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  15 lat ma spędzić w więzieniu 27-letnia Barbara G., która w sierpniu ub.r. udusiła poduszką swego niespełna dwuletniego synka - zadecydował wczoraj białostocki Sąd Okręgowy. Wyrok nie jest prawomocny.
  - Ściany tej sali słyszały tysiące historii dramatycznych, krwawych, ale ta jest o tyle dramatyczna, że dotyczy dzieciobójstwa - mówiła sędzia Beata Oliferuk. - Barbara G. zabiła własne dziecko. To najgorsze przestępstwo, jakie mogło się zdarzyć - dodała.
  Barbara G. udusiła synka, kiedy spokojnie spał. Kobieta od początku źle go traktowała. Irytowało ją, kiedy płakał, biła go.
  - A było to miłe, normalne, zwykłe dziecko. Nie było nadpobudliwe, chorowite, nie drażniło zachowaniem - podkreśliła sędzia. - Samym faktem, że się pojawiło, drażniło Barbarę G.
  Barbara G. pochodzi z rodziny patologicznej. Trafiła do domu dziecka, z którego zabrała ją kobieta. Jednak Barbara G. źle traktowała swoją adopcyjną matkę - za znęcanie się nad nią została skazana.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama