Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Blokady do skutku

  (agak)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  6 lutego już po raz kolejny mieszkańcy siedmiu podlaskich miejscowości położonych przy drodze nr 8 i 19 wyjdą na ulice i będą blokować przejazd samochodów.
  Blokady rozpoczną się o godzinie 11 i potrwają do południa. Mieszkańcy zorganizują po dwie w Augustowie i Wasilkowie oraz po jednej w Sztabinie, Suchowoli, Korycinie i Jurowcach. Po raz pierwszy protest ma odbyć się też w Suwałkach. Protestujący żądają przyspieszenia decyzji w sprawie budowy obwodnic Wasilkowa i Augustowa, a także modernizacji najbardziej niebezpiecznych dróg w województwie podlaskim. Zapowiadają, że jeżeli blokady nie przyniosą skutku, to za kilka tygodni protest może być zorganizowany przed Ministerstwem Środowiska.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama