Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Blokad coraz więcej

  Blokad coraz więcej

  (agak)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Dziś, od godz. 11 do 12, już po raz trzeci mieszkańcy miejscowości położonych przy drodze nr 8 i 19 będą blokować trasy. Zorganizują po dwie blokady w Augustowie i Wasilkowie oraz po jednej w Sztabinie, Suchowoli, Korycinie i Jurowcach. Po raz pierwszy protest ma odbyć się także w Suwałkach i prawdopodobnie w Choroszczy.
  Mieszkańcy naszego województwa chcą, aby urzędnicy z Ministerstwa Środowiska podjęli wreszcie ostateczną decyzję w sprawie budowy obwodnic Wasilkowa i Augustowa, a także zajęli się modernizacją dróg w regionie. Ostrzegają, że kolejne blokady mogą zorganizować już w Warszawie.
  Policja zapowiada, że w czasie blokad będzie kierować samochody na objazdy. Funkcjonariusze radzą jednak, aby przez tę godzinę kierowcy tirów stanęli na parkingach.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama