Współczesna
  TV

  Współczesna TV

  Rozwiń
  Współczesna
  TV
  Zwiń

  Współczesna TV

  Współczesna TV, czyli nowa telewizja internetowa. Od poniedziałku do piątku specjalnie dla Was tworzymy ekskluzywne materiały wideo dotyczące regionu!

  Kurator z Łomży

  (ap)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Janusz Mieczkowski z Łomży wygrał konkurs na podlaskiego kuratora oświaty. Wojewoda powoła Mieczkowskiego na to stanowisko, jeżeli minister edukacji pozytywnie zaopiniuje kandydaturę.
  Ostanowisko ubiegali się również Jadwiga Szczypiń z Suwałk oraz Jędrzej Łucyk z Białegostoku, którego wcześniej wymieniano jako niemal pewnego kandydata do pełnienia funkcji kuratora.
  Janusz Mieczkowski od 2002 r. jest dyrektorem Zasadniczej Szkoły Zawodowej Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Łomży. Od 23 lat pracuje zawodowo, od 14 - na stanowiskach kierowniczych. Pracował m.in. w Urzędzie Wojewódzkim w Łomży, później w Starostwie Powiatowym w Łomży. Jest nauczycielem dyplomowanym. Ma 48 lat. Jest żonaty i ma dwoje dzieci.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama