Nowy portal społecznościowy pobił rekord Naszej-Klasy. Poznaj sąsiadów przez internet

Dodano: 27 lutego 2009, 9:15 Autor:

Zrzut ekranowy strony głównej bliziutko.pl

Zrzut ekranowy strony głównej bliziutko.pl

Wydawałoby się, że żaden portal nie przebije popularnością Naszej-Klasy. Tymczasem nowa witryna społecznościowa Bliziutko.pl ma już 100 tys. użytkowniów - wynik, jaki Nasza-Klasa osiągnęła po trzech miesiącach od powstania.

O portalu pisze dziennik "Polska".

Tym razem witryna skupia sąsiadów. Dzięki sieci mogą poznać się bliżej, założyć swoje grupy tematyczne czy nawet pisać wspólnego osiedlowego bloga. Przesyłają sobie wiadomości i zdjęcia i rozmawiają na forum, czyli w zasadzie to, co udostępnia każdy portal społecznościowy.

Jak to się dzieje, że witryna skupiająca ludzi mieszkających niejednokrotnie w tym samym bloku osiągnęła taki sukces? Użytkownicy Naszej-Klasy są nastawieni na odnawianie starych szkolnych znajomości, na kontaktowanie się z ludźmi, których nie widziało się od zakończenia szkoły. Tymczasem Bliziutko.pl skupia przed ekranem mieszkających przez ścianę, którzy żeby porozmawiać mogliby wyjść na klatkę.

Co na to internauci?

- Następna bzdura, ciekawa jestem do czego jeszcze będzie służyć nam komputer. Ludzie, opamiętajcie się! Co wy robicie ze swoim życiem?

- Alternatywa poznawania sąsiadów przez internet jest dość prosta. Głównie chodzi o to, aby przełamać tak zwane pierwsze lody,a potem spotkać się w rzeczywistości.

- Tragedia! Kolejny portal dla mądrych inaczej. Sąsiedzi to nie zawsze sympatyczne osoby, ale czego nie można powiedzieć, łatwiej napisać.

Czytaj więcej o:
  • internet
  • portal
  • zainteresowania
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.