Perwersyjne kuzynki, obleśni sąsiedzi. Ciekawość czy dewiacja? Polacy to podglądacze!

Dodano: 10 września 2009, 21:00 Autor:

- Podnieca mnie sama świadomość tego że ktoś mnie może w tej chwili podglądać. - pisze internautka Kornalia753. Zobacz co myślą inni.

Na fali luźnych rozmów o seksie i tematach z nim związanych, użytkownicy jednego z forów internetowych rozpoczęli burzliwą dyskusję na temat podglądania.

- W ostatnie wakacje podglądałem dziewczyny na plaży - pisze Gorol147 - Myślały, że nikogo tam nie ma a ja się w krzakach zaczaiłem.

- Ja podglądałem pewną laskę w centrum handlowym jak przymierzała gacie i staniki - dodaje Gość. - Boskie miała ciałko.

Wiele internautek oburzyło się na te deklaracje, padły nawet krótkie podsumowania: "Podglądactwo jest karalne, wszystkich was zapuszkują" - stwierdziła Ryfka. Ale nie wszystkim podglądanie przeszkadza:

- Mnie sąsiad z naprzeciwka podgląda przez lornetkę i ani mi się śni obrażanie, specjalnie nie zasłaniam rolety. - pisze Jowita

- Podnieca mnie sama świadomość tego że ktoś mnie może w tej chwili podglądać. - dodaje Kornalia753

Trochę gorzej robi się kiedy podglądaczami okazują się ludzie, których nigdy by się o to nie podejrzewało:

- Kuzyn mnie podglądał jak się kąpałam - pisze Madusia 18. - Schował się w koszu na bieliznę. Złapałam go przez przypadek, kiedy wróciłam po suszarkę do łazienki, a on właśnie wychodził z kosza. Nie odzywam się do niego do dzisiaj. Jak ktoś lubi podglądać to niech sobie ogląda Big Brather.

Chociaż i w takich wypadkach należy liczyć się z konsekwencjami:
- Ja miałam wtedy 16 lat, a kuzyn 20 - dodaje Madusia 18. - Jakby miał 10 lat to może bym to jakoś zrozumiała . Ale teraz mogę go do końca życia szantażować

Dziwnych sytuacji nie brakuje. Internauta Tertetert tak opisuje wspomnienie z dzieciństwa:
- Kiedyś jak byliśmy młodzi, ja i moi koledzy mieliśmy gdzieś 13-15 lat, przypadkowo podglądaliśmy przez okno sąsiada i tam w pokoju była całkiem goła dziewczyna. Miała chyba 18 czy więcej lat - dobrze nie pamiętam. Oglądała się w lustrze. Ale to jeszcze nic - najgorsze było to, że w pokoju był jej młody kuzyn, 11lat. Jacy my byliśmy w szoku - nie wiedzieliśmy o co tu kurna chodziło. Dzisiaj ta dziewczyna ma 29lat.

Internauci rozróżniają różne typy podglądania i wyciągają wnioski...
- Gapienia się na dziewczynę w autobusie, nawet natrętne, nie da się porównać z chowaniem się w koszu na bieliznę. Przynajmniej ja widzę różnicę - uważa Madusia 18.

- Naprawdę nie widzę nic złego w podglądaniu - uważa internauta Gadochas. - Jest to pewna forma zaspokojenia ciekawości, nic złego ani dla podglądanej i podglądanego. Każdy z nas ma w sobie trochę z ekshibicjonisty. Zakładając mini dziewczyny pokazują swoje uda, chłopak nosi obcisłe kąpielówki żeby mu się "mieczyk" odznaczał. Bez obłudy moi kochani.

A Wy? Podglądaliście kiedyś kogoś?

Czytaj więcej o:
  • Podglądanie
  • Polacy
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.