Jesteś tu: Strona główna Era Wodnika Artykuł

III wojna światowa. Czy przepowiednia Nostradamusa się sprawdzi?

Dodano: 30 sierpnia 2010, 17:00 Autor:

Sprawdź co nas czeka jeszcze w tym roku.

Rosyjski astrolog Paweł Globa przewiduje, że ten rok będzie spokojny jedynie dla Rosji. Europa i USA powinny przygotować się na ciężki czas.

Tłumacze i interpretatorzy pism francuskiego okultysty Nostradamusa też nie mają złudzeń – w tym roku ludzkość czeka jeszcze wiele katastrof.

Odczuwane od niedawna zawirowania światowej ekonomii pogłębią się jeszcze bardziej i dadzą się we znaki szczególnie Stanom Zjednoczonym i Europie. Według przepowiedni Nostradamusa, wystrzelony zostanie pocisk batalistyczny, który wywoła konflikt na światową skalę. Amerykę i zachodnią część Europy czeka konflikt zbrojny, a Wielka Brytania będzie walczyć z Francją.

Najgorsze czeka nas pod koniec roku. Według niektórych przepowiedni w listopadzie ma wybuchnąć III wojna światowa – jeszcze gorsza i straszniejsza od dwóch poprzednich. Zostanie w jej czasie użyta broń biologiczna i chemiczna, która zgładzi znaczną część ludzkości.

W podobnym tonie brzmią wizje Baby Vangi, bułgarskiej wizjonerki, która straciwszy w dzieciństwie wzrok odkryła u siebie nadprzyrodzone zdolności.

Jej przepowiednie dla ludzkości, spisane chronologicznie rok po roku, obejmują 3000 lat! Niestety również nie napawają optymizmem, gdyż pokrywają się z wizjami Nostradamusa – 10 listopada tego roku ma wybuchnąć III wojna światowa, która skończy się w październiku 2014 roku.

Wizje Baby Vangi na najbliższe lata:

2010 - Trzecia Wojna Światowa, która rozpocznie się 10 listopada i zakończy w październiku, 2014 roku. Rozpocznie się dość typowo – od prowokacji i lokalnej wojny, gdzie zostanie użyta broń chemiczna (i/lub nuklearna).

2011 - W wyniku opadu radioaktywnego północna półkula Ziemi będzie niemal pozbawiona fauny i flory. Następnie wrogowie zaczną chemiczną wojnę przeciwko pozostającym przy życiu Europejczykom.

2014 - Większość ludzi (na półkuli północnej) zginie w wyniku raka i innych chorób skóry spowodowanych napromieniowaniem i chemikaliami.

2016 - Europa prawie w całości wyludniona.

Na szczęście to tylko przepowiednie, które nie muszą się wcale sprawdzić.

Czytaj więcej o:
  • Baba Vanga
  • III wojna światowa
  • katastrofa
  • Nostradamus
  • wojna
  • wybuch
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.