Magda Welc. Mam Talent (wideo). "Jak wygram kupię sobie dom"

Dodano: 25 października 2010, 8:42 Autor:

Magda Welc znowu zauroczyła jury Mam Talent.

11-letnia Magdalena Welc z Niedrzwicy Dużej przez castingi do programu TVN "Mam talent” przeszła jak burza. Trafiła do szczęśliwej "40” i w sobotę wystąpiła na żywo podczas pierwszego z pięciu półfinałów. Na scenę wyszła jako ostatnia. Zaśpiewała piosenkę z repertuaru zespołu Dżem "Do kołyski”.

Publiczność była zachwycona. Dziewczynka dostała owacje na stojąco. Występ spodobał się również jurorom. – Ja Cię kocham – stwierdziła Małgorzata Foremniak.

Po fali zachwytów padło kilka słów krytyki. Jurorzy stwierdzili, że jak na tak młody wiek Magda śpiewa zbyt poważne utwory. Sugerowali, aby w finale sięgnęła po coś weselszego. – Była tutaj kiedyś taka dziewczynka, która uśmierciła nasz entuzjazm swoimi śmiertelnie poważnymi piosenkami. Ty niestety zrobiłaś to samo – stwierdziła Agnieszka Chylińska. Ale od razu dodała. – Nie zmienia to jednak faktu, że za twoim głosem się tęskni.

– Wolałbym, żebyś poszła za jasną stroną, a nie mierzyła się z pomnikami – podsumował występ dziewczynki Kuba Wojewódzki. Jednocześnie stwierdził, że Magda była "najjaśniejszym punktem pierwszego półfinału”.

Telewidzowie nie mieli wątpliwości. 11-latka z Niedrzwicy dostała najwięcej sms-ów. – Bałam się, że przez to, że występowałam ostatnia, to będzie zbyt mało czasu, żeby na mnie zagłosować – opowiada 11-latka.

Do studia w Warszawie przyjechała razem z mamą. – Jestem bardzo szczęśliwa. Wiadomość, że Magda jest w finale jeszcze do mnie, tak naprawdę, nie dotarła – mówi Barbara Welc.

Drugą finalistką "Mam Talent” została Patrycja Malinowska. W niedzielę obie dziewczynki gościły w programie "Dzień Dobry TVN”. Współprowadząca program zdradziła, że występowi Magdy towarzyszyły wielkie emocje również za kulisami. – Kiedy śpiewałaś panie manicurzystki płakały – mówi Kinga Rusin.

Kolejny raz Magdę zobaczymy na scenie za pięć tygodni w finale "Mam talent”. Stawką jest 300 tys. złotych. Co zrobi z nagrodą jeśli wygra show? – Chciałabym, aby rodzice zbudowali nowy dom, a ja kontynuowałabym naukę śpiewu. Pomogłabym też chorym dzieciom z mojej rodziny – mówi dziewczynka.

Zobacz wideo:


Źródło: Dziennik Wschodni

Magda Welc w Mam Talent. Chce wygrać, by mieć nowy dom (wideo)

Czytaj więcej o:
  • Magda Welc
  • Magda Welc Mam Talent
  • Mam Talent TVN
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Zaginiona Iwona Wieczorek. Kolejny ślad! Jest kluczowa postać

Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.