Jesteś tu: Strona główna Era Wodnika Artykuł

Baba Vanga (przepowiednie) nie myliła się? Czy to początek III wojny światowej? Wideo

Dodano: 23 listopada 2010, 11:30 Autor:

Możliwe, że Baba Vanga nie myliła się w swojej przepowiedni.

Baba Vanga przepowiedziała, że początek III wojny światowej nastąpi 10 listopada 2010 roku. W kalendarzu gregoriańskim ta data już była, ale patrząc na kalendarz juliański, 10 listopada przypada właśnie dziś.

Baba Vanga była Bułgarką, co za tym idzie żyła zgodnie z kalendarzem juliańskim. Według jej przepowiedni wojna zacznie się od prowokacji małego kraju, która doprowadzi do lokalnej wojny. Patrząc na to, co dzieje się w Korei można powiedzieć, że nie pomyliła się co do wybuchu konfliktu lokalnego.

Korea Północna zaatakowała Koreę Południową, wymiana ognia trwała około godziny. Południowokoreańskie wojsko ogłosiło najwyższy alarm w armii. Według prezydenta tego państwa, atak Korei Północnej może być odpowiedzią na ćwiczenia wojskowe prowadzone przez Koreę Południową. Incydent ten był najpoważniejszym zdarzeniem między państwami w ostatnich latach.

"To niewiarygodne - uważa profesor Zhu Feng z Uniwersytetu Pekińskiego. - Dzisiejsze informacje dowodzą, że Korea Płn., niesprowokowana, ostrzelała południowokoreańską wyspę. To lekkomyślna prowokacja. Chcą zrobić dużo hałasu i przeforsować, by negocjacje ułożyły się po ich myśli. To stara sztuczka".

Przepowiednia mówiła:

2010 – Trzecia Wojna Światowa, która rozpocznie się 10 listopada i zakończy w październiku, cztery lata później. Rozpocznie się dość typowo – od prowokacji i lokalnej wojny, gdzie zostanie użyta broń chemiczna (i/lub nuklearna).

Patrząc na inne przepowiednie bułgarskiej wizjonerki, które się sprawdziły (m.in. dojście Hitlera do władzy, początek drugiej wojny światowej, rozpad ZSRR, atak na World Trade Center), chyba nie można powiedzieć, ze to tylko zbieg okoliczności...

Czytaj więcej o:
  • Baba Vanga
  • Baba Vanga przepowiednie
  • III wojna światowa
  • kalendarz
  • konflikt zbrojny
  • przepowiednia
  • wizja
  • wojna
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Wiadomo kto zostanie nowym papieżem? Będzie to Piotr Rzymianin?

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.