Jesteś tu: Strona główna Auto Artykuł

Chevrolet Orlando już w marcu pojawi się w salonach

Dodano: 5 stycznia 2011, 12:00 Autor:

Cennik tego auta, które sytuowane jest w segmencie minivanów, rozpoczyna się od kwoty 59990 zł. Dealarzy Chevroleta przyjmują już zamówienia.
Chevrolet Orlando wyróznia się masywnym przodem nadwozia.

Chevrolet Orlando wyróznia się masywnym przodem nadwozia. (fot. Fot. Chevrolet)

- Orlando ma nie tylko atrakcyjną stylistykę oraz wyróżniającą się funkcjonalność. To co ważne, przede wszystkim dla polskiego klienta, to bardzo dobry stosunek ceny do wartości tego 7-miejscowego modelu - mówi Andrzej Żelazny, dyrektor generalny Chevrolet Poland.

Wygląd zewnętrzny Chevroleta Orlando z pewnością wywoła spore zainteresowanie, a jego wnętrze wykorzystuje liczne elementy najnowszej stylistyki Chevroleta. Na przykład inspirowana modelem Corvette podzielona deska rozdzielcza czy delikatne niebieskie podświetlenie konsoli środkowej. Charakterystyczną stylistykę uzupełnia przemyślana funkcjonalność, a uwagę podróżujących rodzin na pewno przyciągnie teatralny układ trzech rzędów siedzeń, spora przestrzeń ładunkowa i liczne schowki.

Układ siedzeń określany jest jako teatralny, ponieważ pomimo opadającej linii dachu konstruktorzy zdołali podnieść siedzenia w drugim i trzecim rzędzie. Dzięki temu pasażerowie podróżujący z tyłu mają lepszy widok zarówno do przodu, jak i na boki, nie tracąc przy tym nic z przestrzeni na wysokości głowy.

Do wyboru będą trzy wersje silnikowe: benzynowa i dwie wysokoprężne. Jednostka benzynowa, dostępna w momencie debiutu modelu, to silnik o pojemności 1,8 litra i mocy 141 KM. Dwa silniki wysokoprężne, z wtryskiem paliwa typu common rail, o pojemności 2 litrów, będą dostępne w dwóch zakresach mocy. Mocniejsza jednostka osiąga moc 163 KM, zaś jednostka podstawowa 130 KM. W chwili wejścia do sprzedaży klienci będą ponadto mogli wybrać jeden z trzech poziomów wyposażenia oraz atrakcyjne wyposażenie opcjonalne.

Chevrolet Orlando w salonach pojawi się najpóźniej w marcu 2011 roku.

Źródło: Chevrolet Orlando przyjedzie w marcu
- www.gs24.pl


Bądź na bieżąco z motoryzacją! Zaglądaj na Regiomoto.pl

Czytaj więcej o:
  • auto
  • Chevrolet
  • Chevrolet Orlando
  • Nowość
  • samochód
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.