Jesteś tu: Strona główna Auto Artykuł

Chevrolet Orlando już w marcu pojawi się w salonach

Dodano: 5 stycznia 2011, 12:00 Autor:

Cennik tego auta, które sytuowane jest w segmencie minivanów, rozpoczyna się od kwoty 59990 zł. Dealarzy Chevroleta przyjmują już zamówienia.
Chevrolet Orlando wyróznia się masywnym przodem nadwozia.

Chevrolet Orlando wyróznia się masywnym przodem nadwozia. (fot. Fot. Chevrolet)

Przeczytaj więcej

- Orlando ma nie tylko atrakcyjną stylistykę oraz wyróżniającą się funkcjonalność. To co ważne, przede wszystkim dla polskiego klienta, to bardzo dobry stosunek ceny do wartości tego 7-miejscowego modelu - mówi Andrzej Żelazny, dyrektor generalny Chevrolet Poland.

Wygląd zewnętrzny Chevroleta Orlando z pewnością wywoła spore zainteresowanie, a jego wnętrze wykorzystuje liczne elementy najnowszej stylistyki Chevroleta. Na przykład inspirowana modelem Corvette podzielona deska rozdzielcza czy delikatne niebieskie podświetlenie konsoli środkowej. Charakterystyczną stylistykę uzupełnia przemyślana funkcjonalność, a uwagę podróżujących rodzin na pewno przyciągnie teatralny układ trzech rzędów siedzeń, spora przestrzeń ładunkowa i liczne schowki.

Układ siedzeń określany jest jako teatralny, ponieważ pomimo opadającej linii dachu konstruktorzy zdołali podnieść siedzenia w drugim i trzecim rzędzie. Dzięki temu pasażerowie podróżujący z tyłu mają lepszy widok zarówno do przodu, jak i na boki, nie tracąc przy tym nic z przestrzeni na wysokości głowy.

Do wyboru będą trzy wersje silnikowe: benzynowa i dwie wysokoprężne. Jednostka benzynowa, dostępna w momencie debiutu modelu, to silnik o pojemności 1,8 litra i mocy 141 KM. Dwa silniki wysokoprężne, z wtryskiem paliwa typu common rail, o pojemności 2 litrów, będą dostępne w dwóch zakresach mocy. Mocniejsza jednostka osiąga moc 163 KM, zaś jednostka podstawowa 130 KM. W chwili wejścia do sprzedaży klienci będą ponadto mogli wybrać jeden z trzech poziomów wyposażenia oraz atrakcyjne wyposażenie opcjonalne.

Chevrolet Orlando w salonach pojawi się najpóźniej w marcu 2011 roku.

Źródło: Chevrolet Orlando przyjedzie w marcu
- www.gs24.pl


Bądź na bieżąco z motoryzacją! Zaglądaj na Regiomoto.pl

Czytaj więcej o:
  • auto
  • Chevrolet
  • Chevrolet Orlando
  • Nowość
  • samochód
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.