Jesteś tu: Strona główna Wiadomości Artykuł

"Jestem do wynajęcia na studniówkę…” – za ile można wynająć partnera na studniówkę

Dodano: 18 stycznia 2011, 19:07 Autor:

"Jestem do wynajęcia na studniówkę…” – za ile można wynająć partnera na studniówkę
Najlepiej jakby był przystojny, zabawny, potrafił dobrze tańczyć.

Najlepiej jakby był przystojny, zabawny, potrafił dobrze tańczyć i zachować się przy stole. Ona powinna być piękna i niepowtarzalna. Taka, żeby kolegom "szczęka” opadła. Czasami jednak trudno o taki ideał i powstaje dylemat. Z kim iść?

"Poszukuję partnera na studniówkę. Wystarczy, aby miał choć małą umiejętność tańca i był miły itd.”. To zaproszenie Klaudii zamieszczone na portalu studniówkowym.

Chłopcy się cenią

Pomocą może być portal studniówkowy udanastodniowka.pl. Znajduje się tam wiele rad dla maturzystów, których czeka studniówka. Są też oferty od osób, które chętnie pójdą na studniówkę jako osoba towarzysząca. "Witam. Jestem do wynajęcia na studniówkę” – pisze jeden z internautów. Obok zamieszcza swoją fotkę i numer komunikatora gadu-gadu dla zainteresowanych dziewczyn. Jest też cena: sto złotych za wynajęcie na ten wyjątkowy wieczór. Obok kolejna oferta od innego chłopaka, który wycenia się na 60 złotych.

Wstydu nie zrobi

Wśród oferujących usługi studniówkowe są prawdziwi oldboje. Doświadczenie na balach może być zaletą, a pojawiająca się siwizna czy łysina wcale nie musi być przeszkodą. "Umiem tańczyć i dobrze się bawić nawet bez alkoholu. Byłem już na jedenastu studniówkach i każda z partnerek mówiła, że fajnie było się ze mną bawić. Wstydu nie zrobię, tylko ta bariera wiekowa... 31 lat, ale młodo wyglądam” – reklamuje się mężczyzna na forum jednego z portali społecznościowych.

Studniówkowy rycerz

Poczucie humoru jest ważniejsze niż znajomość kroków w polonezie. Dobry żart opowiedziany w towarzystwie niektórzy wyżej sobie cenią niż taniec. Wie o tym "tfuj rycesz”, który tak się reklamuje na jednym z portali. "Nie chleję jak świnia, tańczę jak Maserak, mam poczucie humoru Woodyego Allena”. Potencjalne kandydatki zapewnia, że można z nimi porozmawiać na wszystkie tematy: od wielkiego zderzacza hadronów po problem siostry, która od rana zajmuje łazienkę. Od razu zapewnia, że nie wydusi z siebie ani słowa o najnowszych katalogach Avonu i Oriflame. Jest dyskretny i chce żeby partnerka też taka była. "Nie zapytam z kim ostatnio spałaś. Ty też mnie o to nie pytaj” – pisze.

Źródło: Echo Dnia
"Jestem do wynajęcia na studniówkę…” – za ile i jakich partnerów na bal poszukują maturzyści

Czytaj więcej o:
  • partner
  • pieniądze
  • studniówka
  • wynajęcie
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

2 godziny i 60 mandatów. Zobacz za co były wystawiane

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy Białystok jest miastem przyjaznym mieszkańcom?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 421.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.