Jesteś tu: Strona główna Po godzinach Artykuł

"Must Be The Music. Tylko Muzyka" [WIDEO]. Odcinek 6 online (półfinał)

Dodano: 10 kwietnia 2011, 8:03 Autor:

Filipińczyk Conrado Yanez i młodziutki skrzypek Tomasz Dolski decyzją widzów przeszli do finału programu "Must Be The Music. Tylko Muzyka".

"Must Be The Music. Tylko Muzyka" [WIDEO]. Odcinek 6 online (półfinał). Wczoraj po raz pierwszy odbył się odcinek na żywo, a to widzowie SMS-ami decydowali, kto przejdzie dalej. Zwycięzca "Must Be The Music" otrzyma czek na 100 tysięcy złotych oraz wystąpi podczas festiwalu TOP TRENDY.

W pierwszym półfinale jako pierwsza wystąpiła grupa Red Lips z rudowłosą Asią Czarnecką. Zespół wykonał cover "I Love Rock And Roll". Jury wykonanie się podobało. "Mam niedosyt Rudej dzisiaj. Fajny pomysł na aranż. Gratuluję" - powiedział Adam Sztaba. Jury głoswało 4 razy TAK.

Następny występował Conrado Yanez, wielki Filipińczyk, który wcześniej oczarował publiczność znakomitym wykonaniem utworu "What A Wonderfull World". Tym razem zdecydował się zmierzyć z utworem Joe Cockera "You Are So Beautiful". "Dreszcze mnie przechodziły" - stwierdził Wojtek Łozu Łozowski. Jury było pod wielkim wrażeniem talentu wokalisty. "Pan się urodził po to, żeby śpiewać" - powiedział Adam Sztaba. Znów było 4 razy TAK.

Michał i Grzesiek z Bieszczad postanowili wykonać utwór "Whisky" z repertuaru grupy Dżem. Jednak nie całemu jury przypadło to do gustu. "Nic się nie działo" - stwierdził Łozu. "Wokalista umie śpiewać" - odparła Elżbieta Zapendowska. Werdykt: 2 razy NIE, 2 razy TAK.

Justyna Jeleń postanowiła oczarować publiczność utworem "I Will Survive" z repertuaru Glory Gaynor. "Jesteś fajna, ale ilość nieczystych dźwięków była duża" - oceniła jej występ Zapendowska. Dwóch jurorów była na TAK, dwóch na NIE.

Następny był 15-osobowy zespół Sway, który jako pierwszy zdecydował się wykonać własny utwór zatytułowany "Sen". "Kompletnie tego nie rozumiem. Jestem na NIE" - stwierdziła Kora. Podobnego zdania była dwójka jurorów. Tylko Adamowi Sztabie się podobało.

Młodziutki Tomasz Dolski wykonał "Lacrimosę" Mozarta z nowoczesnym techno-podkładem. I porwał publiczność. "Ten program jest dla takich ludzi, jak ty" - stwierdziła Kora. "Ty coś masz w sobie. Ja to kupuję" - powiedział Łozu. "Twoim atutem jest skromność. Dla mnie to za mało" - mówił Adam Sztaba, który jako jedyny był na NIE.

"Must Be The Music. Tylko Muzyka" [WIDEO]. Odcinek 6 online (półfinał). Występ Tomasza Dolskiego:


Nastolatek Sebastian Rutkowski porwał się na poważny repertuar, piosenkę "Niech żyje bal" Maryli Rodowicz. "Nie wiadomo, o co chodzi. Jestem rozczarowana" - mówiła Kora. "Ciężka piosenka, nie dla ciebie. Nie przekonałeś mnie" - stwierdził Sztaba. Dójka jurorów była na TAK, dwójka na NIE.

Zakręcona grupa PodobaMISię oczarowała publiczność radosnym ska i własną kompozycją "Niepełnoletnie dziewczęta". "Was się kocha za energię" - stwierdził Łozu. Jurorzy zadecydowali: 4 razy TAK.

"Must Be The Music. Tylko Muzyka" [WIDEO]. Odcinek 6 online (półfinał). Występ PodobaMISię:


Gwiazdą wieczoru był wokalista Josh Groban.

Później jurorzy wskazali swoich faworytów. Korze przypadł do gustu występ Tomka Dolskiego oraz PodobaMISię, Adam Sztaba wskazał na Conrado Yaneza, Elżbieta Zapendowska - na Conrado, Tomka Dolskiego oraz PodobaMISię, a Łozu - na Conrado.

Ostateczna decyzja należała do widzów. Największe SMS-owe poparcie otrzymał Filipińczyk Conrado Yanez oraz Tomasz Dolski i to oni przeszli do finału. Pozostali uczestnicy będą walczyć o dziką kartę. Jeden wykonawca z największym poparciem uzyskanym w głosowaniu w internecie wystąpi podczas finałowego koncertu.

Czytaj więcej o:
 • Be
 • Conrado Yanez
 • Music
 • Must
 • Must Be The Music
 • Must Be The Music odcinek 6
 • Must Be The Music online
 • Must Be The Music Tylko Muzyka
 • Muzyka
 • The
 • Tomasz Dolski
 • Tylko
 • wideo
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

X Factor TVN. Jury wybrało "piętnastkę"

Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.