Jesteś tu: Strona główna Era Wodnika Artykuł

III wojna światowa wybuchnie w Rosji w 2014 roku

Dodano: 14 kwietnia 2011, 18:45 Autor:

24 marca odbyło się forum gromadzące astrologów, parapsychologów i szamanów, którzy zechcieli podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat tego, co czeka nas w najbliższej przyszłości.

III wojna światowa:

Jak napisał portal niewiarygodne.pl: "najbliższe miesiące i lata będą czasem destabilizacji oraz eskalacji konfliktów". Pojawiła się także wizja III wojny światowej.

Rosyjski astrolog Paweł Globa, znany z interpretacji przepowiedni Nostradamusa, widzi świat w czarnych barwach. Porównał on ten rok do roku 1939, w którym wybuchła II wojna światowa. Przepowiedział on, że w wiele krajów świata, zostanie naznaczonych konfliktami.

Paweł Glob powiedział, że "w czerwcu i lipcu, mieć będą miejsce trzy zaćmienia jedno po drugim. W tym roku będzie łącznie sześć zaćmień. Tak katastroficzny rok jak ten miał po raz ostatni miejsce 20 lat temu, kiedy upadł Związek Radziecki". Podczas ostatniego zaćmienia, 10 grudnia, rozpocznie się konflikt na Bałkanach.

Przewiduje także możliwość wystąpienia ataku terrorystycznego podczas wręczenia nagród Nobla oraz kolejne konflikty w Syrii, Jemenie i Azji Środkowej.

Także przepowiedział on III wojnę światową, która ma rozpocząć się w czasie zimowych igrzysk w rosyjskim Soczi, które rozpoczną się w 2014 roku. Wojna będzie następstwem obecnie trwających konfliktów.

Jego wizje zostały poparte m.in. przez parapsycholog Larisę Vais, która w 1996 r. zobaczyła Ukrainkę z warkoczem, która miała odegrać ważą rolę w tym kraju.

Powiedziała,że "w najbliższej przyszłości pojawi się kobieta, która odegra kluczową rolę w historii świata. Będzie ona pochodzić z Rosji i rządzić Rosją zza pleców swojego męża - prezydenta". Przewidziała także kolejne trzęsienia ziemi w Japonii, a także rodzące się"dzieci z sześcioma palcami oraz bestie".

Podobne stanowisko przyjął także szaman z Republiki Tuwy, Andriej Dondukow. Powiedział, że od 2009 roku panuje hinduistyczny bóg śmierci Jama, który ciągle zbiera żniwa. Zaznaczył także, że obecnie kończą się czasy, w których rządzą mężczyźni. Rozpoczyna się epoka matriarchatu.

Czytaj więcej o:
  • 2014
  • III wojna światowa
  • konflikt
  • Rosja
  • Soczi
  • zimowe igrzyska
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.