Jesteś tu: Strona główna Po godzinach Artykuł

Magda Gessler i Kuchenne Rewolucje w Łodzi. Było dużo łez

Dodano: 8 maja 2011, 10:30 Autor:

Czy tym razem "kuchenna rewolucja" się powiodła?
Łódź. Magda Gessler i Kuchenne Rewolucje w Łodzi. Podczas sobotniego odcinka było dużo łez

Łódź Magda Gessler Kuchenne Rewolucje w Łodzi Łódź. Magda Gessler i Kuchenne Rewolucje w Łodzi. Podczas sobotniego odcinka było dużo łez (fot. Archiwum)

Skłóceni właściciele, szef kuchni, który nie zna menu... Magda Gessler miała ręce pełne roboty.

W sobotnim odcinku ekipa programu "Kuchenne rewolucje" odwiedziła restaurację "Impuls". Wnętrze łódzkiego lokalu okazało się przepełnione nie pasującymi do siebie ozdobami i bibelotami tj. suche kompozycje z kwiatów, pluszowe zabawki, kula dyskotekowa...

Pierwsze zamówienie, to brak cielęciny i... kłótnia właścicieli, Ireny i Rafała, na oczach Magdy Gessler. - Jest dziwnie - podsumowała znana restauratorka.

Obsługa nie wie co ma w karcie. - Chaos, mnóstwo łez, nie wiem co mam zrobić z tą restauracją - powiedziała. - Oni (właściciele, którzy jednocześnie są narzeczonymi) się nie lubią i ludzie ich nie lubią, dlatego tu nie przychodzą - ostro komentuje atmosferę"Impulsu" pani Magda po drugiej wizycie.

Rewolucję czas zacząć. Pracownicy "Impulsu" rozpoczęli od gruntownych porządków w kuchni. Rafał i Irena mieli też rozpisać swoje obowiązki, aby każde z nich wiedziało, za co jest odpowiedzialny.

Później drobne korekty w dotychczasowym menu, które Magda Gessler oceniła jako "rodem z komuny". - Po zmianach kuchnia w tej łódzkiej restauracji ma być prosta i domowa kuchnia, a specjalnością - pieczony kurczak na butelce z piwem.

Goście zaproszeni na kolację po "wielkich zmianach" podsumowali specjalność restauracji: pieczonego kurczaka i strogonowa, jednym słowem: delicje.

- Teraz będziemy umieli ze sobą bardziej rozmawiać i od razu rozwiązywać problemy - podsumowała wizytę Magdy Gessler kelnerka Kasia.

Kontrolna wizyta restauratorki w Łodzi okazała się również pomyślna. - Fajne cen. Restauracja dostała impulsu. Irena zrobiła czystkę. Jest miło przyjemnie, będzie smacznie - powiedziała na koniec odcinka Magda Gessler.

Czytaj więcej o:
  • Gessler
  • kuchenne rewolucje
  • Kuchenne Rewolucje Łódź
  • Kuchenne Rewolucje w Łodzi
  • Łódź
  • Magda Gessler Kuchenne Rewolucje
  • Magda Gessler Łódź
  • Magda Gessler w Łodzi
  • tvn
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.