Jesteś tu: Strona główna Po godzinach Artykuł

Rozwód Damięckiego. Byli ze sobą tylko 8 miesięcy!

Dodano: 10 czerwca 2011, 15:00 Autor:

Rozwód Damięckiego. (fot. Michał Englert / Teatr Współczesny w Warszawie http://www.wspolczesny.pl)

Rozwód Damięckiego. (fot. Michał Englert / Teatr Współczesny w Warszawie http://www.wspolczesny.pl)

Aktor, Mateusz Damięcki rozwiódł się z Moniką (Patrycją) Krogulską.

Rozwód Damięckiego. Ich małżeństwo nie wytrzymało nawet roku. Dokładnie 8 miesięcy. Co ciekawe parą byli dłużej, bo około dwóch lat.

Jak relacjonuje Super Express na rozejście się małżonków wystarczyła jedna rozprawa. Oboje doszli szybko do porozumienia. Mateusz i Monika poznali się 3 lata temu.

Rozwód Damięckiego. To nieprawda, że Mateusz się rozwodzi. Mateusz już się rozwiódł, tydzień temu. - powiedziała mama aktora.O całej sprawie na początku poinformował tygodnik "Życie na gorąco". Można było w nim przeczytać, że Mateusz Damięcki rozwodzi się. Okazało się, jednak, że sprawy zaszły już znacznie dalej. - To nieprawda, że Mateusz się rozwodzi. Mateusz już się rozwiódł, tydzień temu. Jest mi bardzo przykro - skomentowała sprawę Joanna Damięcka, mama i menadżerka Mateusza, na portalu plejada.pl.

Mateusz DamięckiTak to było

Po dwóch latach narzeczeństwa para postanowiła się pobrać. Na swoje przyjęcie weselne wydali 100 tys. zł. Wesele odbyło się w wilanowskiej restauracji "Villa Nouva" i kosztowało 50 tys. zł. Jak podawał "Super Express", w menu znalazły się m.in. takie frykasy jak pasztet z dzika z domowymi marynatami, kaczka po polsku z żurawiną w jabłku i czerwoną kapustą oraz wstążki z piersi kurczęcych w sosie ze świeżych borowików z delikatnymi kopytkami.

30 tys. zł młodzi wydali na swoje kreacje, a suknia Moniki Krogulskiej była szyta w pracowni znanego projektanta Macieja Zienia. Na obrączki, kwiaty, muzykę wydali kolejne 20 tys. zł.

Nie można także zapomnieć o kosztach podróży poślubnej. Młoda para miała 130 gości, wśród nich pojawili się m.in. Tamara Arciuch i Michał Piróg oraz Kuba Wesołowski. Monika Krogulska, z którą Mateusz Damięcki wziął ślub jest z zawodu tłumaczką.

Czytaj więcej o:
  • Damięcki
  • Damięcki rozwód
  • Mateusz
  • Mateusz Damięcki rozwód
  • rozwód
  • Rozwód Damięckiego
  • rozwód Mateusza Damięckiego
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.