Gdynia Dąbrowa morderstwo i gwałt. 13-letnia Iza zgwałcona i duszona. Umierała w rękach matki

Dodano: 25 sierpnia 2011, 8:30 Autor:

Iza miała iść po wakacjach do gimnazjum. Została najprawdopodobniej zgwałcona i duszona przez nieznanego oprawcę. Konającą dziewczynkę znalazła mama. Nie udało się Izy odratować. Gdynia Dąbrowa to spokojne osiedle domków jednorodzinnych. Morderstwo i gwałt.

Gdynia Dąbrowa morderstwo i gwałt Iza miała iść po wakacjach do gimnazjum. Została najprawdopodobniej zgwałcona i duszona przez nieznanego oprawcę. Konającą dziewczynkę znalazła mama. Nie udało się Izy odratować. Gdynia Dąbrowa to spokojne osiedle domków jednorodzinnych. Morderstwo i gwałt. (fot. Archiwum)

Iza była piękna, dobrze się uczyła. Zaatakował ją zwyrodnialec. Zgwałcił i dusił.

Dziewczynka mieszkała w Gdyni Dąbrowa na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w pobliżu lasu. We wtorek przed godz. 21 odprowadzała na przystanek koleżanką. Do pokonania miały około 800 metrów. Poszły na skróty, przez lasek. Na zewnątrz zapadał już zmrok. Koleżanka bezpiecznie dotarła do domu. Iza nie.

Gdynia Dąbrowa morderstwo i gwałt. 13-letnia Iza nie żyje. Skonała w rękach mamyPrzedłużająca się nieobecność dziewczynki zaniepokoiła jej matkę. Kobieta wyszła poszukać córki. Znalazła ja konającą. Iza leżała w błocie, z poszarpanymi ubraniami, pobita. Prawdopodobnie została brutalnie zgwałcona, a później duszona. Zrozpaczona matka wezwała pogotowie. Lekarze przez godzinę walczyli o życie dziewczynki, niestety nie udało się im.

Z zeznań świadków wynika, że słyszeli wołanie o pomoc. Nikt jednak nie zareagował. Ponoć dlatego, że w lesie podczas wakacji często popijała młodzież i krzyczała dla żartu. Przyczyny śmierci 13-latki będą znane po zakończeniu sekcji zwłok. Sprawcy na razie nie znaleziono.

Iza była piękną dziewczynką - wysoka, z długimi kasztanowymi włosami. Wyglądała na starszą. Dobrze się uczyła i lubiła sport. Grała w hokeja i piłkę ręczną. Od września miała iść do gimnazjum.

Czytaj więcej o:
  • śmierć nastolatki w Gdyni
  • 13-latka
  • Gdynia
  • Gdynia śmierć Izy
  • Gdynia Dąbrowa śmierć
  • Gdynia Dąbrowa gwałt
  • Gdynia Dąbrowa morderstwo
  • gwałt
  • morderstwo
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Kandydat PiS nie zapłacił za paliwo i odjechał ze stacji

Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.