Jesteś tu: Strona główna Po godzinach Artykuł

Voice of Poland. Odcinek 1. Jury wybierało wokalistów

Dodano: 4 września 2011, 10:45 Autor:

Voice of Poland różni się od tych, które można było oglądać dotychczas. Program poprowadzi znany prezenter Hubert Urbański. Towarzyszy mu Magdalena Mielcarz.

Uczestników ocenia czterech trenerów: Andrzej Piaseczny, Kayah, Ania Dąbrowska, Adam "Nergal” Darski.

Voice of Poland. Odcinek 1Castingi do programu przebiegały w innowacyjny jak na polskie warunki sposób. Osoba chcąca wziąć udział w tej produkcji musiała zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej. Aby zaistnieć w dalszej części programu, powinna dodać demo własnego nagrania. Specjalna aplikacja wyłoniła 150 uczestników z całego kraju, które awansowały do kolejnego etapu.

Wczoraj odbyły się tzw. przesłuchania w ciemno. Czterech trenerów dobierało uczestników do swojego zespołu, siedząc na specjalnych fotelach. Każdy z jurorów mógł tylko polegać na swoim słuchu, nie widział uczestników. Zasada jest prosta: jeżeli głos wokalisty zachwyci trenera, ten się do niego odwróci. Piosenkarz stanie się automatycznie uczestnikiem programu. Jeżeli jego wokal przypadnie do gustu wszystkim członkom jury, zawodnik będzie mógł sam zdecydować, do której drużyny chce należeć.

Wczoraj Piotr Niesłuchowski, 23-latek z Ciechanowa trafił do drużyny Ani Dąbrowskiej (wybierał między nią, Nergalem a Kayah). Małgorzata Kuś z Nowego Jorku zachwyciła swoim głosem Piaska i Kayah. Wybrała Kayah. Antek Smykiewicz z Warszawy zdecydował się na występ w drużynie Piaska (mógł znaleźć się w drużynie Nergala). Monika Urlik z Warszawy przypadła do gustu wszystkim jurorom! Zdecydowała się na występ w drużynie Nergala.

Voice of Poland. Odcinek 1. Zobacz wideo:

Voice of Poland. Zobacz wideo:Kolejnym etapem programu będzie bitwa, podczas której duety zmierzą się ze swoimi przeciwnikami z tej samej drużyny. Po tym etapie zostanie dwudziestu najlepszych uczestników.

Najlepsza dwudziestka będzie uczestniczyć w odcinkach na żywo. Podczas tej części rozgrywki widzowie będą mogli komunikować się z zawodnikami poprzez facebooka czy serwis nk.pl. Nowością jest to, że transmisje zza kulis programu będzie można oglądać w internecie.

Voice of Poland. Zobacz wideo:Produkcja ta w Stanach Zjednoczonych cieszyła się ogromną popularnością. Za oceanem uczestników oceniali : Christina Aguillera, Cee Lo oraz wokalista Maroon 5 Adam Levine.

Czytaj więcej o:
 • Ania Dąbrowska
 • Hubert Urbański
 • Kayah
 • Muzyka
 • Nergal
 • Piasek
 • show
 • The Voice of Poland
 • TVP
 • TVP2
 • Voice of Poland
 • Voice of Poland eliminacje
 • Voice of Poland odcinek 1
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Ruszył popularny show. Jeden z jurorów jest spięty

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.