Jesteś tu: Strona główna Po godzinach Artykuł

Voice of Poland. Odcinek 1 online [WIDEO]

Dodano: 5 września 2011, 10:30 Autor:

Ruszyła pierwsza edycja nowego programu w TVP 2. Voice of Poland. W sobotę była odcinek 1. Fragmenty można obejrzeć online [WIDEO]

Voice of Poland. Odcinek 1 online [WIDEO] Ruszyła pierwsza edycja nowego programu w TVP 2. Voice of Poland. W sobotę była odcinek 1. Fragmenty można obejrzeć online [WIDEO] (fot. sxc.hu)

W sobotę premierę miał show telewizyjnej dwójki "The voice of Poland".

Przez pierwszą odsłonę "Przesłuchań w Ciemno – Mazowsze” pprzeszło czterech uczestników. Były to te osoby, które zobaczyły odwracający się fotel z minimum jednym jurorem. Jeżeli osoba była wybrana przez więcej niż jednego trenera to wybór trenera należał do uczestnika. Na fotelu trenerów zasiedli: Kayah, Ania Dąbrowska, Andrzej Piaseczny, Adam Darski. Każdy z trenerów zyskał jedną osobę do swojej grupy.

Voice of Poland. Odcinek 1 online [WIDEO]Do kolejnego etapu przeszli: Piotr Niesłuchowski, który zaśpiewał "You set me on fire" oraz postanowił przystąpić do zespołu Ani Dąbrowskiej. Monika Urlik śpiewająca Arethę Franklin "I say a little prayer". Monika wybrała drużynę Adama "Nergala” Darskiego.

Małgorzata Kuś mieszkająca w Nowym Jorku zaśpiewała Danniego Hilla "(Don't Tell Me) How I Feel". Zdecydowała się na bycie w grupie Kayah. Antek Smykiewicz zaśpiewał piosenkę Davida Hopkinsa Somebody's Gonna Loose Somebody. Został członkiem zespołu Andrzeja Piasecznego.Przez "Przesłuchania w Ciemno – Małopolska” przeszło sześcioro uczestników. Wśród nich byli: Gabriel Fleszar, który zaśpiewał utwór Bruno Marsa "The Lazy Song. Trafił do zespołu Adama "Nergala” Darskiego. Mirosław Witkowski śpiewajacy Alain Clark - This Ain't Gonna Work. Dostał się do grupy Kayah.

Marta Florek śpiwała "Testosteron" Kayah. Zdecydowała się być w zespole Kayah. Ewa Kłosowicz zaśpiewała "California King Bed" Rihanny. Wystąpi w drużynie Andrzeja Piasecznego. Karolina Charko śpiewała utwór Adele "Make you feel my love". Znalazła się w zespole Ani Dąbrowskiej.

Ian Rooth , Polak ze szwedzkimi korzeniami, wybrał piosenkę Estelle "American Boy". Dostał się do drużyny Piaska. Jednak nie wszyscy występujący w programie przeszli dalej. Znalazły się także osoby, które swoim śpiewem nie powaliły na kolana żadnego z trenerów. Z rywalizacji odpadły trzy osoby. Kaja Mianowana nie oczarowała piosenką Amy Winehouse "Love is a Losing game”, Sonia Wąsowskiej "A night like this” z repertuaru Caro Emerald, a Sylwia Gawłowska, "Skłamałam” Edyty Bartosiewicz.

Trenerzy i sztab specjalistów pomoże wybranym osobom stawiać kroki w karierze zawodowej. Program jest podzielony na trzy części. W pierwszej części, czterech trenerów szuka najlepszego głosu w Polsce. 150 osób mierzy się na etapie "Przesłuchań w ciemno”. Każdy z trenerów wybiera 12 uczestników, z którymi będzie współpracować.

Trenerzy wybierają osoby jedynie słysząc jak śpiewają. Siedzą odwróceni tyłem do sceny, co za tym idzie nie mogą zobaczyć jak uczestnik wygląda, mogą tylko usłyszeć jak śpiewa. Jeżeli któremuś z trenerów spodoba się głos, to wciska przycisk i fotel odwraca się.

Czytaj też:
Must Be the Music 2. Odcinek 1. online [WIDEO]


Kolejnym etapem jest "Bitwa". Uczestnicy będą rywalizować w duetach z kolegami ze swoich drużyn. Trener będzie musiał zdecydować, który z uczestników odpadnie. Do etapu na żywo przejdzie 20 wokalistów. W tym etapie trenerzy i widzowie, za pomocą głosowania, będą decydować który bedzie przechodzić dalej.

Nagrodą w programie jest międzynarodowy kontrakt płytowy.

Czytaj więcej o:
 • Ania Dąbrowska
 • Kayah
 • kontrakr płytowy
 • muzyka
 • Nergal
 • Pisek
 • program
 • show
 • The voice of Poland
 • TVP2
 • Voice Of Poland odcinek 1
 • Voice of Poland odcinek 1 online
 • Voice of Poland online
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

To był wspaniały show [WIDEO]

Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.