Jesteś tu: Strona główna Po godzinach Artykuł

Taniec z Gwiazdami odcinek 1. 13 edycja zaskoczyła

Dodano: 6 września 2011, 8:15 Autor:

W niedzielę widzowie mogli obejrzeć pierwszy odcinek XIII edycji Tańca z Gwiazdami. W tym roku w tym popularnym show doszło do kilku zmian.

Taniec z Gwiazdami odcinek 1

Największe roszady nastąpiły w jury. W tym sezonie Tańca z Gwiazdami zrezygnowano z usług Zbigniewa Wodeckiego oraz Beaty Tyszkiewicz. Na ich miejscach zasiedli założyciel Teatru Buffo Janusz Józefowicz oraz Jolanta Fraszyńska, która określana jest mianem zdolnej aktorki młodego pokolenia. Całe show u boku Piotra Gąsowskiego poprowadziła Natasza Urbańska (prywatnie kobieta Józefowicza).

Pierwszy akt tego muzycznego programu mocnym akcentem rozpoczęła prowadząca, która popisała się niesamowitym wokalem. Artystka zaśpiewała piosenkę "All The Wrong Places". Przy tym popisie towarzyszyli jej tancerze z teatru Buffo.Każda z nich zatańczyła po dwa tańce do choreografii ułożonej przez Augustina Egurole. W pierwszej części programu telewidzowie mogli oglądać popis salsy w wykonaniu wszystkich uczestników show. Ten taniec nie był jednak oceniany przez jurorów.W kolejnej części gwiazdy zmierzyły się w cza-czy oraz walcu angielskim.

Niestety już po pierwszym odcinku z programem musiał pożegnać się Zbigniew Urbański. Szerszej publiczności znany jako były mąż Katarzyny Skrzyneckiej oraz komisarz w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.

– Było naprawdę ciężko. Najgorsze są treningi. Rodzinnie życie ustawiłem właśnie pod nie. W czwartek, na konferencji programu zaczęły się prawdziwe emocje. Iza była ze mnie zadowolona. W niedzielę złapała mnie trema. Byłem załamany – Powiedział w poniedziałek rano w DzieńDobry TVN podłamany Urbański.

Czytaj więcej o:
  • gwiazdy
  • online
  • taniec
  • Taniec z Gwiazdami
  • Taniec z Gwiazdami 13 edycja
  • Taniec z Gwiazdami odcinek 1
  • Taniec z Gwiazdami online
  • Taniec z Gwiazdami wideo
  • wideo
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.