Jesteś tu: Strona główna Po godzinach Artykuł

ŚMIERĆ HANKI MOSTOWIAK. Obejrzyj już teraz [YouTube]

Dodano: 4 listopada 2011, 10:01 Autor:

W najbliższym odcinku serialu M jak Miłość zginie ulubienica publiczności Hanka Mostowiak. Jej śmierć będą oglądać miliony. Już dziś obejrzyj ostatnią scenę z bohaterką. (Wideo YouTube)

Śmierć Hanki Mostowiak W najbliższym odcinku serialu M jak Miłość zginie ulubienica publiczności Hanka Mostowiak. Jej śmierć będą oglądać miliony. Już dziś obejrzyj ostatnią scenę z bohaterką. (Wideo YouTube) (fot. YouTube)

Śmierć bohaterki M jak Miłość ma nastąpić 7 listopada.

W najbliższy poniedziałek fani serialu M jak Miłość przeżyją bolesną stratę. Zginie ich ukochana bohaterka Hanka Mostowiak. Takie rozwiązanie w scenariuszu przyszło razem z decyzją Małgorzaty Kożuchowskiej, która odchodzi z serialu.Śmierć bohaterki Hanki Mostowiak będzie można obejrzeć w najbliższym odcinku M jak Miłość, który odbędzie się 7 listopada w TVP 2. W internecie jednak można moment śmierci obejrzeć już teraz. Poniżej film z ostatnią sceną. Będzie sporo łez i smutku.

Śmierć Hanki Mostowiak w M jak Miłość. Obejrzyj wideo YouTubeMałgorzata Kożuchowska przewinęła się w ponad 800 odcinkach serialu. Przypomnijmy kim była grana przez nią Hanka Mostowiak. 5-letnia Hania została oddana do Domu Dziecka po tragicznym wypadku samochodowym, który spowodował Waldemar Jaroszy. Zginęli wówczas rodzice Hani.W dorosłym życiu Hanka Wyszła za mąż za Marka Mostowiaka tylko po to by się zemścić na rodzinie Mostowiaków. Obwiniała ich za śmierć swoich rodziców. Zawiść przerodziła się jednak w miłość. Hania - czarny charakter z odcinka na odcinek stawała się coraz lepszym człowiekiem. I właśnie tak kojarzy się fanom serialu.

TOP MODEL 2 ONLINE. ODCINEK 9 [YouTube]

Czytaj więcej o:
  • Śmierć Hanki Mostowiak
  • Hanka Mostowiak śmierć
  • Hanka Mostowiak nie żyje
  • jak
  • M
  • Miłość
  • serial
  • telewizja
  • TVP2
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.