Jesteś tu: Strona główna Po godzinach Artykuł

ŚMIERĆ HANKI MOSTOWIAK. Obejrzyj już teraz [YouTube]

Dodano: 4 listopada 2011, 10:01 Autor:

W najbliższym odcinku serialu M jak Miłość zginie ulubienica publiczności Hanka Mostowiak. Jej śmierć będą oglądać miliony. Już dziś obejrzyj ostatnią scenę z bohaterką. (Wideo YouTube)

Śmierć Hanki Mostowiak W najbliższym odcinku serialu M jak Miłość zginie ulubienica publiczności Hanka Mostowiak. Jej śmierć będą oglądać miliony. Już dziś obejrzyj ostatnią scenę z bohaterką. (Wideo YouTube) (fot. YouTube)

Śmierć bohaterki M jak Miłość ma nastąpić 7 listopada.

W najbliższy poniedziałek fani serialu M jak Miłość przeżyją bolesną stratę. Zginie ich ukochana bohaterka Hanka Mostowiak. Takie rozwiązanie w scenariuszu przyszło razem z decyzją Małgorzaty Kożuchowskiej, która odchodzi z serialu.



Śmierć bohaterki Hanki Mostowiak będzie można obejrzeć w najbliższym odcinku M jak Miłość, który odbędzie się 7 listopada w TVP 2. W internecie jednak można moment śmierci obejrzeć już teraz. Poniżej film z ostatnią sceną. Będzie sporo łez i smutku.

Śmierć Hanki Mostowiak w M jak Miłość. Obejrzyj wideo YouTube



Małgorzata Kożuchowska przewinęła się w ponad 800 odcinkach serialu. Przypomnijmy kim była grana przez nią Hanka Mostowiak. 5-letnia Hania została oddana do Domu Dziecka po tragicznym wypadku samochodowym, który spowodował Waldemar Jaroszy. Zginęli wówczas rodzice Hani.



W dorosłym życiu Hanka Wyszła za mąż za Marka Mostowiaka tylko po to by się zemścić na rodzinie Mostowiaków. Obwiniała ich za śmierć swoich rodziców. Zawiść przerodziła się jednak w miłość. Hania - czarny charakter z odcinka na odcinek stawała się coraz lepszym człowiekiem. I właśnie tak kojarzy się fanom serialu.

TOP MODEL 2 ONLINE. ODCINEK 9 [YouTube]

Czytaj więcej o:
  • Śmierć Hanki Mostowiak
  • Hanka Mostowiak śmierć
  • Hanka Mostowiak nie żyje
  • jak
  • M
  • Miłość
  • serial
  • telewizja
  • TVP2
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Media Regionalne

Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Mediów Regionalnych i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2014.