Jesteś tu: Strona główna Po godzinach Artykuł

DZIEWCZYNA Z TATUAŻEM ONLINE

Dodano: 19 stycznia 2012, 13:38 Autor:

Kadr z filmu Dziewczyna z tatuażem. Film w kinach jest od 13 stycznia 2012. Osoby poszukujące produkcji w wersji online muszą jeszcze poczekać.

Dziewczyna z tatuażem online Kadr z filmu Dziewczyna z tatuażem. Film w kinach jest od 13 stycznia 2012. Osoby poszukujące produkcji w wersji online muszą jeszcze poczekać.

Ekranizacja bestsellera.

Filmy online: Dziewczyna z tatuażem to ekranizacja pierwszej części trylogii "Millenium" Stiega Larssona. Jego książka to absolutny bestseller. W 46 krajach sprzedała się w liczbie 60 milionów egzemplarzy. W naszym kraju kupiło ją ponad 700 tys. osób.

Dziewczyna z tatuażem onlineFilm Dziewczyna z tatuażem opowiada niezwykłą historię. Pewien potentat przemysłowy od 40 lat próbuje wyjaśnić rodzinną tajemnicę. Bezskutecznie. W końcu decyduje się sięgnąć po pomoc. Zatrudnia do tego zadania dziennikarza Mikaela Blomkvista (w roli Daniel Craig) oraz jego towarzyszkę, młodą hakerkę Lisbeth Salander (w tej roli Rooney Mara).

Para detektywów zaczyna śledztwo. Wspólnie dokonują przerażającego odkrycia.Film zbiera same bardzo dobre opinie. W ekranizacji książki zobaczymy niesamowitych aktorów, którzy by objąć rolę w filmach musieli przejść poważne metamorfozy swojego wyglądu. Ponadto reżyserem filmu jest David Fincher - autor świetnych produkcji takich jak: "Siedem", "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" czy też "Social Network".

Klan znika z anteny

Film Dziewczyna z tatuażem można oglądać w kinach od 13 stycznia. Osoby poszukujący w sieci wersji online muszą jeszcze poczekać.


Czytaj więcej o:
  • dziewczyna z tatuażem
  • dziewczyna z tatuażem ekino
  • dziewczyna z tatuażem film
  • dziewczyna z tatuażem megavideo
  • dziewczyna z tatuażem online
  • filmy
  • filmy online
  • online
  • produkcja
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Kim jest wybranka znanego aktora?

Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.