Real Barcelona 18.01. BRAMKI SKRÓT MECZU YOUTUBE

KaWu
Barcelona znowu górą.
Barcelona znowu lepsza w El Clasico! Katalończycy pokonali Królewskich 2-1, mimo że od 11 minuty przegrywali.

Początek meczu ułożył się idealnie dla Realu Madryt. Już w 11. minucie Cristiano Ronaldo dał prowadzenie Galacticos. Mimo tak dobrego początku, Real dał się zepchnąć mocno do obrony. Inicjatywę w tym meczu przejęła Barcelona i to ona stworzyła sobie więcej dogodnych sytuacji do zdobycia bramek.

Real Barcelona. Grand Derbi znowu wygrywa Barcelona. Coraz bliżej Pucharu Króla

Podopieczni Josep Guardioli odrobili straty dopiero w drugiej połowie spotkania. W 49 minucie gola, dającego remis zdobył Puyol. Wynik ustalił w 77 minucie Abidal.

Rewanż nie zapowiada się najlepiej dla zawodników Jose Mourinho. Niezwykle ciężko będzie wygrać na Camp Nou, chociaż Królewscy mogą się pochwalić serią 11 kolejnych wygranych na obcych boiskach.

Barcelona nie przegrała Gran Derbi od maja 2008 roku.

Gol Cristiano Ronaldo na 1-0 strzelony w 11 minucie: