Jesteś tu: Strona główna Mecze online Artykuł

ŚLĄSK WROCŁAW - LEGIA WARSZAWA ONLINE. TRANSMISJA LIVE (NA ŻYWO)

Dodano: 26 lutego 2012, 9:22

ŚLĄSK WROCŁAW - LEGIA WARSZAWA ONLINE. TRANSMISJA LIVE (NA ŻYWO)

ŚLĄSK WROCŁAW - LEGIA WARSZAWA ONLINE. TRANSMISJA LIVE (NA ŻYWO) (fot. sxc.hu)

Obejrzyj mecz.

W najmocniejszym składzie przystąpią do meczu z Legią Warszawa piłkarze Śląska Wrocław. Zdaniem ich trenera Oresta Lenczyka czwartkowa porażka stołecznej drużyny w Lidze Europejskiej, raczej nie będzie miała wpływu na jej grę w niedzielnym spotkaniu.

ŚLĄSK WROCŁAW - LEGIA WARSZAWA ONLINE. TRANSMISJA LIVE (NA ŻYWO)Szkoleniowiec podkreślił, że o najbliższym rywalu jego zespół wie bardzo dużo, ale "dopiero w niedzielę okaże się, w jakim składzie wyjdzie zespół ze stolicy i w jakiej będzie dyspozycji po tych trzech oficjalnych meczach, rozegranych już w tym roku"."My staramy się spokojnie pracować, mobilizować się na to spotkanie i przede wszystkim zajmować się sobą oraz wytypowaniem najbardziej optymalnego składu" - powiedział.

Lenczyk przyznał, że czwartkowa porażka Legii w Lidze Europejskiej ze Sportingiem Lizbona nie powinna mieć wpływu na jej grę ze Śląskiem."Legia zagrała bardzo przyzwoite zawody. Jedno jest pewne, utrata bądź strzelenie bramki będzie miało ogromny wpływ na przebieg naszego pojedynku" - zaznaczył.

Wrocławianie przystąpią do meczu w najmocniejszym składzie m.in. z powracającym po zawieszeniu za kartki Waldemarem Sobotą. Decyzja o tym, kto w niedzielę wybiegnie w pierwszej jedenastce Śląska jeszcze jednak nie zapadła."Zimą wszyscy pracowali tak dobrze, że ciężko jest mi wskazać nie tylko zawodników, którzy mają wystąpić w pierwszej jedenastce, ale także zasiąść na ławce rezerwowych" - dodał.

W opinii trenera, mimo że warszawski zespół stracił kilku ważnych piłkarzy, to jednak nadal ma swój styl i liderów, którzy nadają jej charakter."Niedzielny mecz będzie miał spore znaczenie dla układu tabeli, bo z dużym zainteresowaniem na wynik tej konfrontacji czekać będą trzy, cztery drużyny. To spotkanie będzie dla mnie także potwierdzeniem, czy ten stadion jest dla nas jeszcze obcy, czy już nie. Jednak publiczność na pewno będzie nasza" - ocenił.

Na mecz Śląska z Legią sprzedanych zostało już ok. 22 tys. biletów. Początek spotkania zaplanowano na godz. 14.30.

Mecz będzie można obejrzeć online:

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa transmisja TV

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa online

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa na żywo

PAP

Źródło: Polska Agencja Prasowa

Czytaj więcej o:
 • Śląsk
 • Śląsk Legia
 • Śląsk Legia live
 • Śląsk Legia na żywo
 • Śląsk Legia online
 • Śląsk Legia transmisja
 • Śląsk Legia TV
 • Śląsk Legia w internecie
 • Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
 • Śląsk Wrocław - Legia Warszawa online
 • Legia
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.