KATARZYNA WAŚNIEWSKA tańczy na rurze? Już nie!

Dodano: 26 czerwca 2012, 10:30 Autor:

Pół roku temu zmarła jej córeczka Madzia, a ona tańczy na rurze w nocnym klubie. Kim jest Katarzyna Waśniewska?

Katarzyna Waśniewska tańczy na rurze:

Katarzyna Waśniewska rozstała się z mężem i zaczęła nowe życie. Wyjechała do Krakowa i, jak podaje "Fakt", życie w dużym mieście najwyraźniej jej służy. Fotoreporter przyłapał ją jak uśmiechnięta wychodzi w niedzielę nad ranem z jednego z klubów.

Katarzyna Waśniewska tańczy na rurze? Szybko zakończyła karieręTam znalazła pracę jako tancerka na rurze. To świetnie płatne zajęcie, nawet dla początkującej w tej branży dziewczyny. Tylko w ciągu jednego weekendu może ona zarobić dwa tysiące złotych.

Na zdjęciu widać, że Katarzyna jest uśmiechnięta. Ma na sobie nowe ubrania, a w rękach siatki z zakupami. Aż trudno uwierzyć, że jeszcze kilka miesięcy temu zapłakana prosiła przed kamerami o pomoc w znalezieniu zaginionej córeczki. Później okazało się, że półroczna Madzia nie żyje, a matka próbowała ukryć zwłoki.Katarzyna oszukała wtedy swoją rodzinę i całą Polskę. Kobieta nie została wprawdzie oskarżona, ale śledztwo w sprawie śmierci Madzi cały czas trwa. Śledczy sprawdzają, jak zginęła dziewczynka i czy jej matka miała w tym swój udział.

Oburzenia nową pracą Waśniewskiej nie kryje Krzysztof Rutkowski, prywatny detektyw, który przez pierwsze tygodnie pomagał rodzinie. Jego zdaniem takie miejsce pracy świadczy o totalnym upadku moralnym kobiety. Podważa też jej wiarygodność. Wcześniej bowiem Katarzyna zaangażowana była w sprawy wspólnoty religijnej. Zdaniem detektywa Waśniewska mogla znaleźć nawet pracę za granicą.Jak dowiedział się "Fakt" Waśniewska nie pracowała długo w klubie nocnym. Rozpoznały ją koleżanki z lokalu.

Szefostwo wyrzuciło ja za to, że nie podała swoich prawdziwych danych. Podobna sytuacja miała mieć miejsce kilkanaście dni wcześniej, kiedy Katarzyna znalazła pracę jako barmanka. Wtedy też nie przyznała się kim jest.

Czytaj więcej o:
 • KATARZYNA WAŚNIEWSKA
 • KATARZYNA WAŚNIEWSKA go-go
 • KATARZYNA WAŚNIEWSKA TAŃCZY NA RURZE
 • Kraków
 • Madzia
 • matka Madzi z Sosnowca
 • matka Madzi z Sosnowca tańczy na rurze
 • na
 • rurze
 • taniec
 • Waśniewska
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Generał Petelicki pogrzeb. Ostatnie pożegnanie na Powązkach

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.