MATURA PRÓBNA 2013. OPERON. JĘZYK POLSKI ODPOWIEDZI, ARKUSZ

Dodano: 19 listopada 2012, 15:15 Autor:

Próbna Matura z OPERONEM. Język Polski, odpowiedzi, arkusze, testy.

Próbna Matura z OPERONEM. Język Polski, odpowiedzi, arkusze, testy. (fot. archiwum)

Matura próbna z języka polskiego z Operonem już we wtorek.
Przeczytaj więcej

Próbna Matura z OPERONEM. Język Polski, odpowiedzi, arkusze, testy.

Nadchodząca próbna matura z Operonem jest świetnym sprawdzianem przed prawdziwym egzaminem dojrzałości, który odbędzie się w przyszłym roku w maju. To właśnie w ciągu najbliższych trzech dni młodzi ludzie mogą sprawdzić jak radzą sobie ze stresem. Mają też okazję do przetrenowania wszystkich procedur, które obowiązują w czasie prawdziwej matury.

MATURA PRÓBNA 2013. OPERON. JĘZYK POLSKI ODPOWIEDZI, ARKUSZPróbne testy sprawdzają wiedzę uczniów i potrwają do piątku. Ocenione zostanie przygotowanie młodych ludzi do prawdziwej matury. We wtorek uczniowie zajmą się językiem polskim, w środę uczniowie zmierzą się z maturą z matematyki, w czwartek z języków obcych, a w piątek napiszą rozszerzony polski, matematykę i m.in. wos, biologię, fizykę.Próbna matura z Operonem 2013 nie jest obowiązkowa, ale zazwyczaj korzysta z tej możliwości przeważająca większość szkół. To doskonała okazja, by wychwycić wszelkie braki, a do prawdziwej matury wciąż jest jeszcze sporo czasu.Próbna Matura z OPERONEM po raz pierwszy została zorganizowana w 2007 roku. Od tej pory cieszy się niezmiennie dużym zainteresowaniem szkół. Wszystkie materiały potrzebne do przystąpienia do Próbna Matura z OPERONEM są darmowe. Arkusze przygotowują doświadczeni egzaminatorzy. Arkusze i odpowiedzi będzie można znaleźć na stronie programu.

Więcej o maturze z języka polskiego: Matura próbna OPERON. Język polski ODPOWIEDZI

W zeszłym roku w województwie podlaskim na zdawanie matury próbnej 2013 z OPERONEM zdecydowało się ponad 80 proc. Uczniów. Nie jesteśmy jednak rekordzistami. Np. w województwie zachodniopomorskim do próbnej matury przystąpiło 93 proc. uczniów. Jeśli chodzi o zdawalność Próbnej Matury z OPERONEM z przedmiotów obowiązkowych, to w ubiegłym roku zdało ją 79 proc. uczniów, którzy do egzaminu zdecydowali się przystąpić.Średni wynik, jaki w zeszłym roku uzyskali uczniowie z Próbnej Matury z OPERONEM z języka polskiego w naszym województwie to 42,2 proc (poziom podstawowy) i 61,4 (poziom rozszerzony). O wynikach tegorocznych próbnych egzaminów dowiemy się w grudniu, gdy wszystkie szkoły, które wzięły udział w programie, wprowadzą dane.

Przeczytaj także: Próbna matura Operon 2013: Polski - odpowiedzi, test, arkusz


Zachęcamy także do dyskusji na naszym forum. Jak ci poszło? Czy matura była trudna? Gdzie zrobiliście błędy? Matura próbna 2013 Operon.

Czytaj więcej o:
 • klucz odpowiedzi
 • matura próbna
 • matura próbna 2013
 • matura próbna 2013 język polski
 • matura próbna 2013 odpowiedzi
 • matura próbna 2013 operon
 • matura próbna 2013 operon odpowiedzi
 • matura próbna 2013 polski odpowiedzi
 • odpowiedzi
 • operon
 • polski
 • polski odpowiedzi matura
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.