MATURA 2013 ODPOWIEDZI i ARKUSZE [POLSKI]

Dodano: 7 maja 2013, 7:29 Autor:

MATURA 2013 ODPOWIEDZI i ARKUSZE [POLSKI]. Dawid Duenas Flores (od lewej), Kuba Dobkowski i Bartłomiej Żukowski, absolwenci I Liceum Ogólnokształcącego w Ełku, twierdzą, że nie boją się matury, bo są dobrze przygotowani.

MATURA 2013 ODPOWIEDZI i ARKUSZE [POLSKI]. Dawid Duenas Flores (od lewej), Kuba Dobkowski i Bartłomiej Żukowski, absolwenci I Liceum Ogólnokształcącego w Ełku, twierdzą, że nie boją się matury, bo są dobrze przygotowani.

Sprawdź, jak Ci poszło na egzaminie.

JUŻ SĄ! TUTAJ ODPOWIEDZI I ARKUSZE:
Matura 2013: język polski - odpowiedzi i arkusz pytań w serwisie EDUKACJA

Już za ponad godzinę rozpocznie się pierwszy egzamin w tym roku. Przed nami Matura 2013. Dzisiejszy dzień rozpocznie język polski, jutro matematyka, w czwartek angielski, w piątek polski i matematyka w zakresie rozszerzonym. Następny tydzień natomiast zacznie się od matury z WOS-u, następnego dnia chemia i geografia, a pod koniec następnego tygodnia fizyka. Kolejny tydzień to głównie pozostałe języki.

MATURA 2013 ODPOWIEDZI i ARKUSZE [POLSKI]- sprawdź, jak Ci poszłoA co czeka maturzystów dzisiaj? Być może wiersze niedawno zmarłej Szymborskiej, "Dziady" Adama Mickiewicza czy też może jakieś dzieło Henryka Sienkiewicza? Jeżeli poziom będzie taki jak na ostatnich egzaminach gimnazjalnych, to maturzyści nie powinni się przejmować. Bowiem egzaminy dla gimnazjalistów z roku na rok są coraz łatwiejsze, idąc tym tropem maturalne również powinny nie sprawić kłopotu. Gdyby poziom był za wysoki, to mogłoby się okazać, że sporo osób, by nie zdało. Szczególnie, gdy widać tak jak na poniższym filmie, że wiedza z rzeczy najprostszych może być zbyt trudna.
Większość Polaków majówkę wykorzystało na odpoczynek, inaczej niż maturzyści. Dla nich był to czas nauki. Szczególnie przeraża większość matematyka, więc uczniowie powtarzali wzory i ćwiczyli różne działania. – Nie wiem, czego się spodziewać. Najbardziej boję się matematyki i historii. Przygotowywałam się na bieżąco w szkole. Oprócz tego chodziłam też na zajęcia dodatkowe z języka angielskiego. Przez kilka najbliższych dni będę wszystko powtarzać – mówiła nam Paulina, maturzystka z I Liceum Ogólnokształcącego w Ełku.

Serwis specjalny: Matura 2013 - odpowiedzi

A co po maturze? Jej wyniki uczniowie poznają pod koniec czerwca. Ale większość z nich już ma sprecyzowane plany na przyszłość. W wakacje wybierają się do pracy zagranicą, a od października na wymarzone studia. Pozostało nam trzymać kciuki za dzisiejsze poczynania wszystkich młodych osób wchodzących w dorosłe życie, poprzez symboliczne napisanie egzaminu maturalnego.

Czytaj więcej o:
  • edukacja
  • egzaminy
  • licea
  • MATURA 2013
  • MATURA 2013 ARKUSZE
  • MATURA 2013 ODPOWIEDZI
  • nauczyciele
  • uczniowie
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.