Donatan "My Słowianie" podbija internet (wideo)

Dodano: 13 listopada 2013, 15:07 Autor:

Donatan "My Słowianie" podbija internet (wideo)

(fot. PAP/Stach Leszczyński)

Po nieco ponad tygodniu od premiery teledysk do piosenki "My Słowianie" ma już w sieci ponad 11,5 mln wyświetleń. Wyprodukowany przez Donatana utwór, pobił rekord serwisu YouTube w Polsce.
Przeczytaj więcej

Piosenka "My Słowianie" stała się hitem internetu. Już po czterech dniach teledysk miał ponad 6 mln wyświetleń."Mój najnowszy teledysk z Cleo dowodzi słuszności tezy zawartej w tym kawałku - +to, co nasze jest najlepsze jest, bo nasze jest+. W przeciągu 4 dni teledysk obejrzało 6 milionów osób i jest to rekord polskiego YouTube pod względem startu teledysku. Najpopularniejsze programy telewizyjne rzadko osiągają taką oglądalność. Kolejne utwory z Cleo będą równie mocne i jeszcze bardziej nieprzewidywalne" - zapowiedział PAP Life Donatan.

W tej chwili, po nieco ponad tygodniu od premiery, teledysk ma już ponad 11,5 mln wyświetleń w serwisie YouTube. Jest to rekord polskiego wykonawcy w tym serwisie.

Jak informują służby prasowe Donatana takiego wyniku nie powstydziłyby się największe światowe gwiazdy. "Najnowszy teledysk Eminema po ponad miesiącu ma 70 milionów wyświetleń, a jego zasięg i rozpoznawalność jest na świecie większa, niż Donatana" - napisano.

Czytaj więcej o:
  • Donatan
  • My Słowianie
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.