WARSAW SHORE ONLINE ODCINEK 7 (s01e07). Kto zastąpił Anię?

Dodano: 22 grudnia 2013, 15:00 Autor:

WARSAW SHORE ONLINE ODCINEK 7 (s01e07). Ekipa z Warszawy w internecie

WARSAW SHORE ONLINE ODCINEK 7 (s01e07). Ekipa z Warszawy w internecie (fot. MTV POLSKA)

W kolejnym odcinku emocji nie zabraknie.

Temperatura wokół Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy nie słabnie. W ubiegłym tygodniu program opuściła Ania. Odcinek 7 ma przynieść odpowiedź na pytanie kto zajmie jej miejsce. Chodzą słuchy że być może powróci do programu. Powody jej odejścia wciąż są mgliste, może więc wszystko udało się wyjaśnić? O tym przekonamy się już dzisiaj o godz. 23.

WARSAW SHORE ONLINE ODCINEK 7 (s01e07)Zdecydowanie najpopularniejszą postacią Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy jest Trybson. Wiadomo, że ten zdobywca damskich serc planuje karierę w MMA i podobno ostro ćwiczy, by dobrze wypaść w pierwszej walce. Na razie jest bohaterem dziesiątek internetowych memów w których każe księżniczkom sprzątać, lub wypowiada się na temat "gąsek”.

TrailerW odcinku 7 Trybson prawdopodobnie znowu upoluje jakąś "gąskę”. Ranna zostanie "mała” Ania. Jak dojdzie do tego wydarzenia przekonamy się już w niedzielę. Dowiemy się również o fakcie, że Mariusz nie ma nic przeciw czworokątom. Czy w tym odcinku uda mu się zrealizować plany?

Trybson alpinistaPopularność programu z pewnością cieszy producentów. Na facebooku program ma już ponad 130 tys. fanów. Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy wywołuje ogromne dyskusje, nie tylko na plotkarskich portalach, ale też w poważnych dziennikach.

Warsaw Shore. Paweł: Najważniejszym moim atutem jest to, że jestem hojnie obdarzony (źródło: Agencja TVN/x-news)Do dzieła Trybson!Śmietana rezygnujeNowa osoba w domuKolejny dzień w pracyKontuzja? Jaka kontuzja?Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego

WARSAW SHORE ONLINE ODCINEK 7 (s01e07) - O czym jest ten program?

Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy to nowy program MTV Polska wzorowany na amerykańskim "Ekipa z New Jersey". Jest to reality show, w którym występuje 8 uczestników. Żadna z osób wcześniej się nie znała. Pochodzą z różnych rejonów Polski. Zamieszkali wspólnie w Warszawie. Każdy ich ruch obserwują kamery. Osoby te głównie imprezują.

MTV Polska emituje każdy odcinek w niedzielę o 23.00. Tak późna godzina nie jest przypadkowa. Bowiem treści prezentowane w programie zdecydowanie nie są przeznaczone dla osób niepełnoletnich. Mogłyby tez urazić wiele osób dorosłych. Program ocieka seksem i alkoholem. A jego popularność stale rośnie. Na Facebooku program ma 85 tys. fanów.Uczestnicy to 20-letnia Eliza z Tuliszkowa. Ma u niej szanse każdy o urodzie Radosława Majdana i dowcipie Kuby Wojewódzkiego. Jej największym marzeniem jest bycie modelką znaną na cały świat. Kocha być w centrum uwagi, nie ma kompleksów, ma za to dystans do samej siebie. Jest szczera i otwarta i to tez najbardziej ceni u innych ludzi. Jej idolem jest Britney Spears.Kolejnym z uczestników jest 25-letni Wojtek z Poznania. Uwielbia ekstremalne przygody. Przy każdej okazji podkreśla, że to ojcu zawdzięcza wszystko. Wcześniej tańczył jak Michael Jackson na Majorce, w ten sposób zarabiając na drinki. Po jednej z takich imprez obudził się z całkowicie ogoloną głową.22-letni mieszkaniec Sosnowca - Paweł czyli "Trybson" to wschodząca gwiazda programu. Miłośnik siłowni, mistrz świata amatorskich zawodów MMA, po rozstaniu z narzeczoną postanowił, że zostanie podrywaczem, który poluje na "gąski". W jednym z odcinków opowiada o "ru... gąsek" właśnie.Kolejną z uczestniczek jest 22-letnia Ania ze Żmigrodu. Jest to dziewczyna, która uwielbiająca gotować, imprezować i prać. Uważa, że w przyszłości zostanie policjantką (niestety z jej tatuażem chyba, to się nie uda). Od najmłodszych lat uprawia jeździectwo konne. Ponoć Whiskey to jej żona.23-letni Paweł z Poznania kocha wszystkie kobiety. Rozważa karierę modela, ale jest łakomczuchem. Uważa, że spanie z dziewczynami swoich kolegów jest czymś złym.Ewelina, lat 19 ze Zgierza kocha tańczyć i śpiewać. Jest wulkanem energii, kocha bycie w centrum uwagi, jest zamiłowana w kulturze arabskiej. Uwielbia opalonych mężczyzn i "krajowy" alkohol.27-letni Mariusz z Płońska od 10 lat regularnie chodzi na siłownię. Lubi nie tylko filmy akcji, ale też chciałby w takim zagrać. Po za aktorstwem chciałby mieć własny sklep z suplementami. Póki co wspiera rodzinny biznes - agroturystykę.Ostatnią z uczestniczek jest 21-letnia Ania "Mała" z Będzina. Kocha taniec, a pieniądze i kariera nie są dla niej najważniejsze. Liczą się wspaniałe wspomnienia, których nikt jej nie odbierze.Główne zadanie wszystkich uczestników to ostre imprezowanie. Na ekranie zobaczymy więc mocno pijanych uczestników. Ekipa MTV uczestników szukała od sierpnia w Warszawie, Władysławowie, Jastrzębiej Górze, Rybniku, Katowicach i Chorzowie.

Czytaj więcej o:
  • Ekipa z Warszawy odcinek 7
  • MTV
  • MTV Polska
  • WARSAW SHORE ODCINEK 7
  • WARSAW SHORE ONLINE
  • WARSAW SHORE ONLINE ODCINEK 7
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.