Jesteś tu: Strona główna Mecze online Artykuł

WALKA SZPILKA VS. JENNINGS ONLINE. TRANSMISJA YOUTUBE CAŁA WALKA (WIDEO)

Dodano: 24 stycznia 2014, 16:11 Autor:

Walka Szpilka - Jennings YouTube. Cała walka online

Walka Szpilka - Jennings YouTube. Cała walka online (fot. sxc.hu)

Czy Polak pokona kolejnego rywala?
Przeczytaj więcej

Walka Szpika vs. Jennings online. "Wszystko udało się załatwić w błyskawicznym tempie. W nasz problem zaangażowali się niemal wszyscy pracownicy ambasady USA w Polsce, w tym osobiście ambasador Steve Mull. To dzięki nim udało się rozwiązać tę sprawę, ponieważ szybko zapoznali się z tematem i przyspieszyli całą procedurę. W normalnym trybie trwałoby to trzy tygodnie, więc nie byłoby szans na walkę w zaplanowanym terminie" - powiedział PAP promotor boksera z Wieliczki, Andrzej Wasilewski.

WALKA SZPILKA VS. JENNINGS ONLINE. TRANSMISJA YOUTUBE CAŁA WALKA (WIDEO)Amerykański urząd imigracyjny nie wpuścił Szpilki na teren kraju i anulował jego wizę. Polak musiał wrócić do Polski i starał się o pozwolenie na pobyt w USA.

Szpilka na zawodowych ringach wygrał wszystkie 16 walk. Jennings legitymuje się jeszcze lepszym bilansem: 17-0. Ich pojedynek ma się odbyć 25 stycznia w Nowym Jorku.

żródło:TVN24/x-news“Dzisiaj już nic się nie wydarzyło, byłem spokojny” - tak bokser w pierwszych słowach skomentował pomyślne przejście kontroli paszportowej na lotnisku.

Czytaj też:
Artur Szpilka vs. Bryant Jennings online. Transmisja walki w internecie. YouTube (wideo)

Szpilka potwierdził, że otrzymał duże wsparcie od ambasadora Stephena Mulla i całej ambasady Stanów Zjednoczonych. “Gdyby nie on, pewnie nie doleciałbym tutaj” - powiedział PAP.Na przychylność amerykańskich dyplomatów, także w Stanach Zjednoczonych, przy dopełnianiu formalności pozwalających bokserowi na ponowny wjazd do USA wskazywał także Piotr Werner, promotor grupy Ulrich Knockout Promotions.

Walka Szpilka - Jennings YouTube. Cała walka online

“Wszyscy wykazali się dużym zrozumieniem i sprawę udało się załatwić w błyskawicznym tempie. Dotarły do nas głosy wsparcia od promotora Bryanta Jenningsa, który zapewniał nas, że czekają na walkę. Także HBO wykazało się dużym zrozumieniem” - powiedział.

Polski bokser zapewniał, że całe zamieszanie związane z jego zawróceniem do kraju i z podróżą powrotną do Chicago w okresie zaledwie kilku dni, nie wpływa na jego formę.

“Czuję się świetnie. Czekam na 25 stycznia. Bryant przekona się, że to wszystko, o czym mówiłem wcześniej, to nie przelewki i musi być gotowy. Chociaż nie wiem, czy kiedykolwiek będzie gotowy na pojedynek ze mną. Jestem przekonany, że walka będzie wielkim widowiskiem. Jeden i drugi jest pewny siebie. Damy z siebie wszystko, dopóki któryś z nas nie padnie” - powiedział.Na przylot Szpilki na lotnisku O'Hare czekał jego trener Fiodor Łapin, który od niedzieli przebywał w Chicago, licząc na szybki powrót boksera do Stanów Zjednoczonych.

“Siedzieliśmy tutaj jak na szpilkach. Była to dla nas ciężka, zmieniająca się z dnia na dzień sytuacja. Ale nie będziemy szukać żadnych wymówek. Nie będziemy z Arturem płakać na tym, że spędził ponad 30 godzin w samolotach i na lotniskach, po prostu pracujemy dalej. Mój podopieczny jest już w Stanach Zjednoczonych i w następną sobotę ma wygrać walkę” - powiedział trener Łapin.Dodał, że zawodnik po powrocie do Polski kontynuował treningi, będąc z nim w stałym kontakcie. Trzy nadchodzące dni w Chicago mają być dla niego czasem na odpoczynek.

Walka Artur Szpilka vs. Bryant Jennings online linki

link 1

link 2

link 3

link 4

Czytaj więcej o:
  • Artur Szpilka
  • boks
  • Chicago
  • Szpilka vs. Jennings
  • Szpilka vs. Jennings cała walka
  • Szpilka vs. Jennings youtube
  • WALKA SZPILKA VS. JENNINGS
  • WALKA SZPILKA VS. JENNINGS ONLINE
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.