Jesteś tu: Strona główna Mecze online Artykuł

Walka Szpilka - Jennings online. Cała walka YouTube. Transmisja w internecie obejrzyj

Dodano: 25 stycznia 2014, 12:51 Autor:

Walka Szpilka - Jennings online. Transmisja tv live. Gdzie obejrzeć w internecie

Walka Szpilka - Jennings online. Transmisja tv live. Gdzie obejrzeć w internecie (fot. sxc.hu)

Czekamy na nokaut. Szpila pokona kolejnego rywala?

Walka Szpilka vs. Jennings to jedno z najciekawszych wydarzeń sportowych tego weekendu. Artur Szpilka w końcu trafił na pięściarza, który może mu zagrozić. Już podczas walki z Mollo polski zawodnik dwa razy leżał na deskach. Amerykanin może być zawodnikiem, który pokona Szpilę.

Walka Szpilka - Jennings online. Cała walka YouTube. Transmisja w internecie obejrzyjNa razie zarówno Jennings, jak i Szpilka są niepokonani. Warunki fizyczne mają podobne. Amerykanin jest praworęczny, a Szpilka leworęczny. Jennings jest o kilka lat starszy. Podczas walki w Nowym Jorku czeka nas naprawdę interesujący pojedynek.

żródło:TVN24/x-newsCiekawostką pozostaje fakt, że niedawno Szpilka został cofnięty z lotniska z powodu problemów z wizą. Udało mu się jednak w końcu dotrzeć do USA, nie wiadomo jednak jak cała sytuacja wpłynęła na jego kondycję psychiczną i fizyczną. Musiał przecież odbyć m. in. dodatkowe, wielogodzinne loty samolotem.

Czytaj też:
WALKA SZPILKA VS. JENNINGS ONLINE. TRANSMISJA YOUTUBE CAŁA WALKA (WIDEO)


Większość komentatorów uważa, że Walka Szpilka vs. Jennings zakończy się przed czasem. Któryś z bokserów przegra po raz pierwszy, więc obaj zawodnicy z pewnością dadzą z siebie wszystko. To waga ciężka, a tu o zwycięstwie może zadecydować jeden cios.Starcie Szpilka – Jennings będzie pokazywane w Ameryce przez stację HBO. Walkę będzie można również obejrzeć online. W Polsce transmisję przeprowadzi Ipla.tv.

Walka Szpilka - Jennings YouTube. Cała walka online

W nocy z soboty na niedzielę w USA będzie walczył Artur Szpilka. Na zawodowych ringach wygrał wszystkie 16 walk. Amerykanin legitymuje się jeszcze lepszym bilansem: 17-0. W Stanach Zjednoczonych Polak zaprezentował się w sześciu pojedynkach, dwa z nich odbyły się w Chicago.“Czuję się świetnie. Czekam na 25 stycznia. Bryant przekona się, że to wszystko, o czym mówiłem wcześniej, to nie przelewki i musi być gotowy. Chociaż nie wiem, czy kiedykolwiek będzie gotowy na pojedynek ze mną. Jestem przekonany, że walka będzie wielkim widowiskiem. Jeden i drugi jest pewny siebie. Damy z siebie wszystko, dopóki któryś z nas nie padnie” – powiedział Szpilka.Na przylot Szpilki na lotnisku O'Hare czekał jego trener Fiodor Łapin, który od niedzieli przebywał w Chicago, licząc na szybki powrót boksera do Stanów Zjednoczonych.“Siedzieliśmy tutaj jak na szpilkach. Była to dla nas ciężka, zmieniająca się z dnia na dzień sytuacja. Ale nie będziemy szukać żadnych wymówek. Nie będziemy z Arturem płakać na tym, że spędził ponad 30 godzin w samolotach i na lotniskach, po prostu pracujemy dalej. Mój podopieczny jest już w Stanach Zjednoczonych i w następną sobotę ma wygrać walkę” - powiedział trener Łapin.

Walka Szpilka - Jennings online. Transmisja tv live. Gdzie obejrzeć w internecie?

link 1

link 2

link 3

link 4

Czytaj więcej o:
  • Artur Szpilka
  • boks
  • Madison Square Garden
  • Nowy Jork
  • Szpilka vs. Jennings
  • Szpilka vs. Jennings cała walka
  • Szpilka vs. Jennings youtube
  • walka Szpika - Jennings online
  • walka Szpilki
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.