2 złote i 2 srebrne medale juniorów

A. Chomicz
Podlasie Białystok cieszy się już z dwóch złotych krążków podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Spale.

Po jednym srebrnym medalu wywalczyły Sprinter Siemiatycze i UKS 19 Bojary Białystok.

Halowymi mistrzami Polski juniorów zostali Klaudia Kardasz w kuli i Damian Nowicki w skoku wzwyż. Wicemistrzami: Karolina Nesterowicz (Sprinter, przegrała w kuli tylko z Klaudią Kardasz) i Kornel Kuczyński (UKS 19 Bojary) w biegu na 60 metrów przez płotki. Wszystkie miejsca na podium reprezentanci klubów województwa podlaskiego wywalczyli w kategorii juniorów.