II liga: Szalony finisz Wigier, stracona szansa Olimpii

(miłk0
Wypożyczony latem przez Wigry z Wisły Kraków Piotr Karłowicz (u dołu) zbiera gratulacje od Kamila Lauryna i drugiego superrezerwowego, Povilasa Luksysa W. Drażba
W ostatnich minutach meczu z Motorem Lublin suwalskie Wigry wywalczyły trzy punkty. Olimpia Zambrów zaprzepaściła swoje szanse w spotkaniu z Olimpią Elbląg i przegrała 0:1.

Wigry od 65. minuty przegrywały z Motorem. Zanosiło się na przykrą porażkę, mimo ataków gospodarzy.
Jednak cztery minuty przed końcem suwalczanie wyrównali, a gola na 2:1 strzelili w 94. minucie dzięki główce Piotra Karłowicza.

Zambrowianie mieli sporo sytuacji w spotkaniu z imienniczką z Elbląga. W 59. bramkarz gości faulując w polu karnym Kamila Zapolnika zobaczył czerwoną kartkę. Sam poszkodowany zmarnował "jedenastkę", a przez kolejne pół godziny gospodarze nie potrafili wykorzystać przewagi jednego zawodnika.

Wigry Suwałki - Motor Lublin 2:1 (0:0)
Bramki: 0:1 - Broź 65-karny, 1:1 - Tuttas 86, 2:1 - Karłowicz 90+4.
Wigry: Salik - Żebrowski (69 Karłowicz), Porębski, Wenger (83 Luksys), Karankiewicz, Bogusz, Michałowski (84 Wesołowski), Lauryn, Atanacković, Mackiewicz, Tuttas.

Olimpia Zambrów - Olimpia Elbląg 0:1 (0:1)
Bramka: 0:1 - Sedlewski 3.
Olimpia Zambrów: Czapliński - Sobótka (64 Jastrzębski), Piłatowski, Darda, Gogol - Hryszko (80 Mleczek), Kuczałek, Kosiński (67 Poduch), Steć - Grzybowski, Zapolnik.
Czerwona kartka: Imianowski (59, za faul taktyczny, Olimpia Elbląg).