Jaga remisuje z drugoligowcem

Trener Michał Probierz szykuje formę Jagi na drugą połowę lipca, kiedy ruszy ekstraklasa A. Chomicz
W Częstochowie Jagiellonia zremisowała z tamtejszym Rakowem 2:2.

Dla białostoczan było to trzecie spotkanie podczas zgrupowania w Gutowie Małym. Remis uratowali minutę przed końcem meczu po strzale Damiana Kądziora. Piłkarze Michała Probierza wyraźnie czują trudy obozu przygotowawczego.

Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok 2:2 (2:0).
Bramki: 1:0 Brzęczek 27, 2:0 Buczkowski 30-karny, 2:1 Piątkowski 48, 2:2 Kądzior 89.
Jagiellonia - I połowa: Drągowski - Waszkiewicz, M. Baran, Madera, Jasiński - Grzyb, Leimonas - Pawłowski, Quintana, Gajos - Tuszyński. II połowa: Drągowski - Modelski, Dudała (83 Maliszewski), Wasiluk, Straus - Tymiński, Pawlik (68 Malinowski) - Dzalamidze (68 Świderski), Kądzior, Gajos - Piątkowski.