Tylko Olimpia Zambrów wygrała i jest wiceliderem

Mariusz Klimaszewski, Tomasz Dworzańczyk [email protected]
A. Chomicz
Piłka nożna - III liga Przerwana seria ŁKS-u 1926 Łomża. Gol Olimpii Zambrów za trzy punkty.

Skończyła się seria trzech zwycięstw z rzędu piłkarzy ŁKS 1926 Łomża. Biało-czerwoni przegrali w Ostródzie z Sokołem 0:2 (0:1).

Piłkarzy z Łomży wcale nie musieli przegrać tego spotkania. Szwankowała jednak skuteczność. W pierwszej połowie spotkania dogodnych sytuacji do zdobycia bramek nie wykorzystali m.in. Tomasz Brzozowski czy Mariusz Baranowski. Swoje szanse zaprzepaścili też Alex Rodier i Micheal Sanni.

Po zmianie stron boiska gospodarze nie dali już pograć piłkarzom z Łomży i ostatecznie wygrali 2:0 po golach Podhorodeckiego i Gwiazdy.
KS Wasilków wciąż pozostaje w tabeli tylko z jednym strzelonym golem na koncie. W kolejnym meczu zremisował z Concordią Elbląg 0:0.

- Na pewno jest to jakiś problem i pracujemy nad tym, żeby go rozwiązać. W pierwszych meczach mieliśmy sporo sytuacji. Powtarzam zawodnikom, że to nie czwarta liga i trzeba wykorzystywać to, co sobie stworzymy, bo zamiast siedmiu, czy ośmiu okazji, teraz mamy trzy, lub cztery - mówi trener Wasilkowa Artur Woroniecki.

Jedynym zespołem z naszego okręgu, który zakończył swój mecz zwycięstwem była Olimpia Zambrów. Podopieczni trenera Krzysztofa Zalewskiego pokonali na wyjeździe Romintę Gołdap 1:0 i zajmują w tabeli drugie miejsce za inną Olimpią z Elblągu. - To był bardzo trudny mecz. Oba zespoły w pierwszej połowie nie miały zbyt wielu sytuacji do zdobycia goli - mówi szkoleniowiec Olimpii.

Zambrowianie wygrali dzięki bramce Przemysława Jastrzębskiego zdobytej w 58. minucie.