Centralna Liga Juniorów: Cracovia 1 - 1 Jagiellonia: Juniorzy na remis

Archiwum
Cracovia Kraków 1 - 1 Jagiellonia Białystok
Cracovia Kraków 1 - 1 Jagiellonia Białystok Archiwum
Jagiellonia Białystok zremisowała na wyjeździe z Cracovią Kraków 1:1, a ŁKS 1926 Łomża u siebie z GKS Bełchatów 2:2 w Centralnej Lidze Juniorów.

- Długo nie potrafiliśmy odnaleźć się na fatalnej murawie boiska w Wieliczce, a kiedy już poukładaliśmy naszą grę, to straciliśmy bramkę. Pokazaliśmy jednak charakter i odrobiliśmy stratę, a przy odrobinie szczęścia mogliśmy ten mecz nawet wygrać - mówi Samuel Tomar, trener juniorów Jagi.

Wyrównującego gola zdobył Emil Gajko. To dziewiąty gol snajpera, który przewodzi w klasyfikacji strzelców.
Drugi punkt w bieżącym sezonie zdobył ŁKS. Łomżanie prowadzili 2:1, jednak na 10 minut przed końcem po kontrze stracili gola i na pierwsze zwycięstwo muszą poczekać.

- Mecz od początku ułożył się dobrze dla nas, bo bramkarz rywali interweniował ręką poza polem karnym i został wyrzucony z boiska - mówi Arkadiusz Obrycki, trener ŁKS. - Mieliśmy przewagę i powinniśmy to spotkanie rozstrzygnąć na swoją korzyść przed przerwą.

Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 1:1 (0:0). Bramki: 1:0 Surma 60, 1:1 Gajko 80.
Jagiellonia: Karpieszuk - Dudała, Łupiński, Maliszewski, Zińczuk, Buzun, Koncewicz (46 Grabowski), Prusaczyk (70 Samluk), Kaczmarczyk (62 Dawidowicz), Mystkowski (89 Piechniak), Gajko.
ŁKS 1926 Łomża - GKS Bełchatów 2:2 (1:1). Bramki: 0:1 Góralczyk 25, 1:1 Korytkowski 30, 2:1 Tarnowski 75, 2:2 Pałczyński 80.

ŁKS: Jędraszczak - Wawrzyniak, Wszeborowski, Kamienowski, Boroń, Świderski (86 Cendrowski), Walendziewski, Sulkowski, Pytel, Korytkowski, Tarnowski.

Pozostałe wyniki 9. kolejki: Olimpia Elbląg - Motor Lublin 4:1, KSZO Ostrowiec Św. - Korona Kielce 3:2, ŁKS Łódź - Wisła Kraków 1:2, Polonia Warszawa - Legia Warszawa 0:2, Stal Mielec - Stal Rzeszów 0:1, Stomil Olsztyn - Wisła Puławy 1:4.