Liga Mistrzów: Real - Juventus [LIVE, TRANSMISJA TV, ONLINE NA ŻYWO, GDZIE OGLĄDAĆ, WIDEO]

AIP
Real - Juventus [LIVE, TRANSMISJA TV, ONLINE NA ŻYWO, GDZIE OGLADĄĆ]
Real - Juventus [LIVE, TRANSMISJA TV, ONLINE NA ŻYWO, GDZIE OGLADĄĆ] /Foto Olimpik/x-news
Dziś w drugim meczu półfinałowym Ligi Mistrzów Real Madryt zagra z Juventusem Turyn. Pierwsze spotkanie wygrała Stara Dama 2:1. Początek meczu o godz. 20.45.

Bramki w pierwszym meczu Real - Juventus w Turunie strzelili alvaro Morata (9 minuta), Carlos Tevez (58-karny) oraz Cristiano Ronaldo (27). - Finał Ligi Mistrzów jest naszym marzeniem i jesteśmy tego blisko. Mamy silną drużynę i chcemy awansować - powiedział Vidal cytowany przez portal eurosport.onet.pl za dziennikiem "Marca". - Real na pewno rozpocznie z animuszem, ale musimy zachować spokój. Jeśli nadarzy się okazja, musimy strzelić gola. Przeciwko Realowi na Santiago Bernabeu nigdy nie gra się łatwo, ale pragniemy awansować i zagramy z sercem.

- To najważniejszy mecz w mojej karierze - przyznał trener Juventusu Massimiliano Allegri na stronie primeradivision.pl.

Real powalczy z Juventusem o uratowanie sezonu: W Madrycie nadal uważają, że Włosi to "frajerzy", Źródło: /Foto Olimpik/x-news

W składzie Juventusu na dzisiejszy mecz jest Paul Pogba, który długo leczył kontuzję. Zagrał pierwszy raz po przerwie w sobotnim meczu Serie A z Cagliari (1:1) i strzelił nawet gola. W Realu po kontuzjach wrócili Kamil Benzema i Toni Kroos. Królewscy aby awansować myszą wygrać 1:0 lub różnicą dwóch bramek. Mecz sędziować będzie Szwed Jonas Eriksson. W finale czeka już Barcelona, która wyeliminowała Bayern Monachium.