Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 4:2. Jaga pokazała charakter

(jch)
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 4:2
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 4:2 Archiwum
Niesamowity mecz w Białymstoku. Ostatni mecz w tym sezonie Jagiellonia wygrała z Lechią Gdańsk 4:2.

Mecz źle się zaczął dla Jagiellonii Białystok. W 42. minucie bramkę dla Lechii Gdańsk zdobył Nikola Leković. W drugiej połowie wynik na 0:2 podwyższył Antonio Colak (57. minuta).

Nadzieje na lepszy wynik Jagiellonii dał Patryk Tuszyński, który w 79 minucie wykorzystał rzut karny. Bramkę dającą remis zdobył Filip Modelski (89. minuta). W 92. minucie bramkę na 3:2 strzelił Taras Romańczuk. Wynik podwyższył Maciej Gajos. W 94. minucie wykorzystał rzut karny.

Jagiellonia Białystok w tym sezonie zajęła trzecie miejsce w tabeli. Jagiellonie zobaczymy w europejskich pucharach.