Rozkład jazdy PKS Ostrołęka

Rozkład obowiązuje od 20.06.2009

Odjazdy:

BANDYSIE I 13:45 F
BARANOWO 16:30 14s
BARANOWO 10:00 F
przez MOSTOWO
BARANOWO 08:00 L 09:20 H
przez OBIERWIA 13:00 HL6 14:30 F
15:40 S 16:20 A
16:30 CH 18:40 Fw^
20:00 L
BARANOWO 09:00 S 11:00 S
przez WYSZEL 15:30 S
BIAŁA PODLASKA D.A. 15:00 16dP 15:00 7dP
przez OSTRÓW MAZOWIECKA D.A.
SIEDLCE D.A.
BIAŁOBRZEG DALSZY 06:55 S
BIAŁYSTOK D.A. 06:00 L 06:40 UnP
przez ŁOMŻA D.A. 07:20 A 07:40 U
11:00 Lw^ 11:40 UP
14:00 Lw^ 16:20 UP
17:00 L7E 19:45 DP
20:30 UP
BIAŁYSTOK D.A. 17:40 K
przez MIASTKOWO
ŁOMŻA D.A.
BIELSKO-BIAŁA D.A 03:50 LP
przez Warszawa, dw. Zach., d.a.
CZĘSTOCHOWA D.A.
KATOWICE D.A
BRODOWE ŁĄKI 13:30 S 15:00 UB
przez OBIERWIA 19:10 S
BRODOWE ŁĄKI 15:30 S
przez OBIERWIA
KIERZEK
BRZEŹNO 10:30 S
przez KAMIANKA
GOWOROWO
CHUDEK SKRZ. 14:45 L+
przez OBIERWIA
CIECHANÓW D.A 09:10 S 12:45 A
CIECHANÓW JANA PAWŁA 12:50 LPn
CIECHOCINEK D.K 12:50 LPn
przez WŁOCŁAWEK D.A.
CIERPIĘTA 13:00 S
przez OBIERWIA
CZARNIA 12:15 S
CZARNIA KADZ.
przez DURLASY
CZARNIA KADZ. 07:00 H 13:50 F
przez GIBAŁKA 15:45 S
CZERWIN
CZĘSTOCHOWA D.A. 03:50 LP
przez Warszawa, dw. Zach., d.a.
DĄBRÓWKA 06:20 S 14:15 S
przez ŁĘG STAROŚCIŃSKI 17:10 S
DĄBRÓWKA 10:00 L 12:10 L+
przez SZAFARCZYSKA 18:40 F
DŁUGI KĄT 06:45 S 12:20 S
przez DURLASY 15:40 S
DŁUGI KĄT
przez GIBAŁKA
DŁUGI KĄT 11:00 S 13:25 S
przez ŁĘG STAROŚCIŃSKI
DŁUGOSIODŁO 14:30 F
przez KAMIANKA
DŁUTÓWKA 18:35 S 18:35 H
przez CHOJNIKI 20:10 S
DŁUTÓWKA 15:30 H
przez MOSTOWO
DŁUTÓWKA 14:40 S
przez NOWA WIEŚ ZACHODNIA
ELBLĄG D.A. 07:30 LP 10:30 aP
GĄSKI 04:20 F
przez DURLASY
GĄSKI 20:10 F
przez KURPIEWSKIE
DĄBRÓWKA
GĄSKI 14:30 A 22:25 F
przez SZAFARCZYSKA
GĄSKI WIEŚ 06:05 S 12:00 S
przez DURLASY
GDAŃSK D.A. 07:30 LP
GDAŃSK D.A. 08:30 UP 13:05 q6rP
przez OLSZTYN D.A. 13:05 6rP
GIŻYCKO D.K 03:10 c1
GIŻYCKO D.K 21:10 a1
przez RUCIANE NIDA D.A
GLEBA SZK. 22:25 F
przez OBIERWIA
GNIEZNO D.A 12:50 LPn
przez WŁOCŁAWEK D.A.
GOWOROWO 07:25 S
przez BORAWE
GOWOROWO 06:40 S 11:50 F
przez KAMIANKA 14:30 F 17:45 S
20:20 S
HRUBIESZÓW D.A. 03:20 aP
INOWROCŁAW D.A. 12:50 LPn
przez WŁOCŁAWEK D.A.
JASTRZĄBKA "PKP" 08:00 L 13:00 S
przez CHOJNIKI 13:00 H
JASTRZĄBKA "PKP" 05:50 F
przez DŁUTÓWKA
JASTRZĄBKA "PKP"
przez MOSTOWO
JASTRZĄBKA "PKP" 15:30 S
przez MOSTOWO
DŁUTÓWKA
JAWORY STARE 15:30 H
przez KAMIANKA
JEDNOROŻEC SKRZ. 15:30 F
JEDNOROŻEC SKRZ.
przez OBIERWIA
BARANOWO
WOLA BŁĘDOWSKA
KADZIDŁO 05:30 LP 06:50 F
07:30 LP 08:15 H
08:30 UP 09:00 U
10:00 S6 10:30 aP
10:30 UPE 11:25 S
11:30 DP 12:00 LB
13:05 q6rP 13:05 6rP
13:30 L57E 14:25 Uł
16:00 U 18:30 UP
22:10 NP
KATOWICE D.A 03:50 LP
przez Warszawa, dw. Zach., d.a.
CZĘSTOCHOWA D.A.
KĘTRZYN D.A. 10:40 UP 16:45 UP
przez MRĄGOWO D.A. 19:25 UP
KIERZEK 06:10 F 07:20 S
przez OBIERWIA 10:00 S 11:40 F
11:45 LC 14:45 SL6
15:40 H 19:10 H
KOLNO D.A. 06:50 F 12:00 LB
przez ŁYSE
KOŁOBRZEG D.A 22:10 NP
przez OLSZTYN D.A.
GDAŃSK D.A.
KOSZALIN D.A
KRAKÓW D.A 22:50 c1
przez Warszawa, dw. Zach., d.a.
CZĘSTOCHOWA D.A.
KRASNOSIELC 06:40 S 16:10 F
przez NOWA WIEŚ ZACHODNIA
KRYNICA MORSKA 10:30 aP
KUNIN 06:45 F 08:00 S
przez BORAWE 11:30 F 14:30 S
GOWOROWO 16:40 L 18:30 S
KURPIEWSKIE 08:00 L+
KURPIEWSKIE 08:10 L6 09:00 F
przez ŁĘG STAROŚCIŃSKI 13:30 H
LASKI WIEŚ
LELIS 05:35 F 10:00 F
przez DURLASY 14:30 S 15:40 H
18:15 F
LELIS 07:00 S
przez GIBAŁKA
LELIS 06:25 A 08:20 S
przez ŁĘG STAROŚCIŃSKI
LELIS 08:00 3
przez OBIERWIA
LIPIANKA
przez KAMIANKA
LUBLIN D.A.GŁÓWNY 09:45 UŁ
przez OSTRÓW MAZOWIECKA D.A.
SIEDLCE D.A.
ŁĄCZKI 09:15 S 14:15 F
przez ŁYSE
ŁĄTCZYN
ŁĄTCZYN 06:25 F
przez ŁAWY
ŁĄTCZYN 10:00 S 16:00 Fw^
przez OŁDAKI
ŁĄTCZYN
przez PRZYTUŁY STARE
ŁĄTCZYN 04:30 F 12:10 F
przez STARY SUSK 20:25 S
ŁĘG STAROŚCIŃSKI 04:50 L6 14:30 L+
20:30 LC
ŁOMŻA D.A. 06:00 L 06:40 UnP
07:20 A 11:00 Lw^
11:40 UP 14:00 Lw^
16:20 UP 17:00 L7E
19:45 DP 20:30 UP
ŁOMŻA D.A. 08:00 F 08:30 L
przez MIASTKOWO 09:02 U 11:20 L
12:50 L 15:30 L
16:25 S 17:40 Ln
19:15 S 21:10 L57

ŁOMŻA D.A. 08:20 Fw^ 11:20 F
przez NOWOGRÓD
ŁYSE 06:50 F 07:30 S
12:00 LB 13:20 S
15:40 F 17:15 Lw^
20:45 S
MAKÓW MAZOWIECKI D.A. 14:00 U
przez CZERWONKA
MAKÓW MAZOWIECKI D.A. 10:00 F 11:15 F
przez MŁYNARZE 16:00 U
MAKÓW MAZOWIECKI D.A. 10:20 F 12:10 U
przez SYPNIEWO 13:20 S 14:40 S
15:35 U 17:30 F
20:30 S
MAŁKINIA PKP 06:40 F
MIASTKOWO 05:30 F 06:40 S
08:15 S 10:00 S
14:30 S 17:00 S
18:00 S
MIKOŁAJKI D.A. 11:10 aP 16:50 a1P
przez RUCIANE NIDA D.A
MŁAWA D.A 16:20 L57
przez PRZASNYSZ D.A.
MŁYNARZE
MORĄG D.A. 10:30 aP
MYSZYNIEC 05:30 LP 07:30 LP
08:30 UP 09:00 U
10:30 aP 10:30 UPE
10:50 L 11:30 DP
12:15 LC 13:05 q6rP
13:05 6rP 13:30 L57E
13:45 L6 14:25 L
14:25 Uł 15:30 F
16:00 U 18:15 F
18:30 UP 19:20 S
20:15 L 22:00 F
22:10 NP
MYSZYNIEC 14:40 S
przez WYKROT
NASIADKI 07:40 F 12:30 A
przez SZAFARCZYSKA 15:40 S 16:40 Fw^

NASIADKI SZK.
przez SZAFARCZYSKA
NOWA WIEŚ ZACHOD.SZK. 07:25 S 12:45 S
OLSZTYN D.A. 07:30 LP 10:30 aP
17:40 US/O
OLSZTYN D.A. 12:30 U
przez CHORZELE
OLSZTYN D.A. 05:30 LP 09:00 U
przez MYSZYNIEC 10:30 UPE 11:30 DP
13:30 L57E 16:00 U
18:30 UP
OLSZTYN D.A. 14:25 Uł
przez SZCZYTNO D.A.
OLSZTYN UL. WARSZAWSKA 17:00 K
przez MYSZYNIEC
OPĘCHOWO
OPĘCHOWO 18:45 S
przez OŁDAKI
OSTROŁĘKA D.A. 20:30 S
przez LELIS
ŁĘG STAROŚCIŃSKI
OSTROŁĘKA D.A. 06:40 S
przez ŁĘG STAROŚCIŃSKI
OSTROŁĘKA D.A.
przez ŁĘG STAROŚCIŃSKI
LELIS
OSTROŁĘKA D.A.
przez OŁDAKI
ŁĄTCZYN
TROSZYN
OSTROŁĘKA D.A. 14:30 F
przez TROSZYN
OSTROŁĘKA D.A. 07:35 F
przez TROSZYN
ŁĄTCZYN
OŁDAKI
OSTRÓW MAZOWIECKA D.A. 06:40 F
OSTRÓW MAZOWIECKA D.A. 05:40 F 06:30 F
przez CZERWIN 08:00 F 08:40 LC
10:00 S 11:00 F
13:20 Fw^ 14:40 L6
14:40 F 16:00 F
17:00 Fw^ 19:00 Fw^
20:30 F
OSTRÓW MAZOWIECKA D.A. 11:00 CL 12:00 F
przez CZERWIN 17:00 CL 20:30 CL
JELONKI
OSTRÓW MAZOWIECKA D.A. 06:40 H 08:10 U6
przez KAMIANKA
PASIEKI 08:00 H 13:00 F
przez BORAWE 15:40 F
GOWOROWO
PISKI 09:40 S 15:40 F
przez CHROSTOWO 17:00 Fw^ 20:10 F

PISKI 06:00 S 08:10 L
przez KLECZKOWO 13:00 S 14:30 LCH
18:40 F
PŁOCK D.A. 12:50 LPn
PŁOCK D.A. 08:15 L
przez MAKÓW MAZOWIECKI D.A.
PŁOSZYCE 13:25 S
przez DĄBRÓWKA
PŁOSZYCE
przez DURLASY
PŁOSZYCE 15:45 H
przez ŁĘG STAROŚCIŃSKI
POZNAŃ D.A. 12:50 LPn
przez WŁOCŁAWEK D.A.
PRZASNYSZ D.A. 12:50 LPn 16:30 14s
PRZASNYSZ D.A. 10:30 U
przez BARANOWO
PRZASNYSZ D.A. 16:30 5s
przez BARANOWO
GACZYSKA
PRZASNYSZ D.A. 09:15 F 10:20 A
przez KRASNOSIELC 12:00 F 13:15 U
15:40 F 17:07 U
18:45 U
PUŁTUSK D.A. 08:10 UP 09:20 UP
09:50 a1P 10:15 LP
12:30 LP 12:55 UP
15:05 a1 17:50 aP
18:45 UP
PUŁTUSK UL. NOWY RYNEK 03:50 LP
RADGOSZCZ "PIASKI" 15:40 S
przez GRUCELE
TROSZYN
ROZOGI
przez KADZIDŁO
MYSZYNIEC
ROZOGI 09:40 LP
przez MYSZYNIEC
RÓŻAN 03:50 LP 08:10 UP
09:20 UP 09:50 a1P
10:15 LP 12:30 LP
12:55 UP 15:05 a1
17:50 aP 18:45 UP


RÓŻAN 05:50 F 06:50 F
przez MŁYNARZE 09:40 S 10:45 S
11:40 F 12:40 S
13:30 S 14:30 S
15:30 F 17:00 S
18:40 F 20:10 Fn
RŻANIEC OSP 06:25 S
przez NOWA WIEŚ ZACHODNIA
SIEDLCE D.A. 06:40 LC
przez CZERWIN
OSTRÓW MAZOWIECKA D.A.
SIEDLCE D.A. 06:40 F
przez SOKOŁÓW PODLASKI D.A.
SIEMIATYCZE D.A. 15:55 US/O
przez BIELSK PODLASKI D.A.
SOKOŁÓW PODLASKI D.A. 06:40 F
SPYCHOWO 12:50 F
przez MYSZYNIEC
STEGNA GDAŃSKA 10:30 aP
STEPNA STARA 14:30 S
STEPNA STARA 07:00 S
przez OLSZEWO BORKI SKRZ.
SUCHCICE
przez GOWOROWO
SUCHCICE 15:50 S
przez KAMIANKA
GOWOROWO
SUROWE 08:40 L 16:00 Lw^

SUWAŁKI D.A. 08:40 R71
przez AUGUSTÓW D.A
SZCZECIN UL. KOLUMBA 10:45 UP
przez PŁOCK D.A.
WŁOCŁAWEK D.A.
TORUŃ D.A
BYDGOSZCZ D.A.
SZCZYTNO D.A. 08:30 UP 10:30 aP
13:05 q6rP 13:05 6rP
14:25 Uł 22:10 NP
SZCZYTNO D.A. 12:30 U
przez CHORZELE
SZCZYTNO D.A. 05:30 LP 09:00 U
przez MYSZYNIEC 10:30 UPE 11:30 DP
16:00 U 18:30 UP
SZCZYTNO D.A. 16:10 UP
przez ROZOGI
TORUŃ D.A 12:50 LPn
przez WŁOCŁAWEK D.A.
TROSZYN 04:50 F 22:25 F
Warszawa, dw. Centralny 06
Warszawa, dw. Gdański 04 14:10 UPE
przez PUŁTUSK D.A.
Warszawa, dw. Zach., d.a. 03:50 LP 07:40 L
Warszawa, dw. Zach., d.a. 04:40 LP 05:30 LP
przez PUŁTUSK D.A. 06:00 LP 06:45 LP
07:40 P 08:10 UP
09:00 LP 09:20 UP
09:50 a1P 10:15 LP
11:30 P 12:30 LP
12:55 UP 13:00 5PE
13:40 NP 15:05 a1
15:40 NP 17:00 NP
17:50 aP 18:45 UP
19:15 PNn
WARSZAWA,"STADION",D.A. 07:00 L
przez BORAWE
WARSZAWA,"STADION",D.A. 06:00 A
przez KAMIANKA
WĘGORZEWO PL. WOLNOŚCI 09:50 aP
WOJCIECHOWICE 05:30 L 06:15 F
13:20 L 21:20 F
WOLA BŁĘDOWSKA 15:30 S
przez OBIERWIA
KIERZEK
WYSZKÓW D.A. 14:30 F
przez KAMIANKA
DŁUGOSIODŁO
ZAORZE 14:30 S
przez KLECZKOWO
PISKI
ŻEBRY STARA WIEŚ 06:40 S 14:30 S

Przyjazdy:

12:55 F BARANOWO
przez MOSTOWO
06:30 A 07:20 H BARANOWO
09:20 F 10:40 L przez OBIERWIA
17:50 A 20:05 Fw^
21:25 L

07:30 S 12:30 S BARANOWO
przez WYSZEL
12:20 q6rP 12:20 6rP BIAŁA PODLASKA D.A.
przez OSTRÓW MAZOWIECKA D.A.
SIEDLCE D.A.
BIAŁOBRZEG DALSZY
08:10 UP 10:40 UP BIAŁYSTOK D.A.
11:25 DP 13:30 A przez ŁOMŻA D.A.
14:50 L 17:07 U
18:10 UP 18:45
20:40 Lw^ 22:05 NP
23:30 L7E
BIAŁYSTOK D.A.
przez MIASTKOWO
ŁOMŻA D.A.
00:35 LP BIELSKO-BIAŁA D.A
przez Warszawa, dw. Zach., d.a.
CZĘSTOCHOWA D.A.
KATOWICE D.A
15:25 S 21:05 S BRODOWE ŁĄKI
przez OBIERWIA
BRODOWE ŁĄKI
przez OBIERWIA
KIERZEK
12:05 S BRZEŹNO
przez KAMIANKA
GOWOROWO
CHUDEK SKRZ.
przez OBIERWIA
10:11 A 16:25 S CIECHANÓW D.A
19:05 LPe CIECHANÓW JANA PAWŁA
19:05 LPe CIECHOCINEK D.K
przez WŁOCŁAWEK D.A.
07:20 S 15:05 S CIERPIĘTA
przez OBIERWIA
14:45 S CZARNIA
09:10 F 15:40 S CZARNIA KADZ.
przez DURLASY
07:45 S CZARNIA KADZ.
przez GIBAŁKA
21:45 CL CZERWIN
00:35 LP CZĘSTOCHOWA D.A.
przez Warszawa, dw. Zach., d.a.
07:45 S 15:40 S DĄBRÓWKA
18:20 S przez ŁĘG STAROŚCIŃSKI
11:15 L 13:25 L+ DĄBRÓWKA
19:50 F przez SZAFARCZYSKA
DŁUGI KĄT
przez DURLASY
13:50 S 16:45 S DŁUGI KĄT
przez GIBAŁKA
07:55 S 12:25 S DŁUGI KĄT
14:50 S przez ŁĘG STAROŚCIŃSKI
09:30 F DŁUGOSIODŁO
przez KAMIANKA
16:10 S DŁUTÓWKA
przez CHOJNIKI
06:20 F 11:20 S DŁUTÓWKA
przez MOSTOWO
16:50 H 20:10 F DŁUTÓWKA
21:45 S przez NOWA WIEŚ ZACHODNIA
17:45 aP 22:35 LP ELBLĄG D.A.
21:30 S GĄSKI
przez DURLASY
GĄSKI
przez KURPIEWSKIE
DĄBRÓWKA
05:25 F 15:45 A GĄSKI
21:30 H przez SZAFARCZYSKA
07:40 S 13:45 S GĄSKI WIEŚ
przez DURLASY
22:35 LP GDAŃSK D.A.
14:24 16dP 14:24 7dP GDAŃSK D.A.
16:00 UP przez OLSZTYN D.A.
22:50 c1 GIŻYCKO D.K
14:50 a1 GIŻYCKO D.K
przez RUCIANE NIDA D.A
05:25 F GLEBA SZK.
przez OBIERWIA
19:05 LPe GNIEZNO D.A
przez WŁOCŁAWEK D.A.
07:25 H GOWOROWO
przez BORAWE
08:35 S 09:30 F GOWOROWO
13:25 F 19:10 S przez KAMIANKA

09:50 aP HRUBIESZÓW D.A.
19:05 LPe INOWROCŁAW D.A.
przez WŁOCŁAWEK D.A.
07:30 F 09:50 L JASTRZĄBKA "PKP"
przez CHOJNIKI
JASTRZĄBKA "PKP"
przez DŁUTÓWKA
17:05 S JASTRZĄBKA "PKP"
przez MOSTOWO
JASTRZĄBKA "PKP"
przez MOSTOWO
DŁUTÓWKA
JAWORY STARE
przez KAMIANKA
JEDNOROŻEC SKRZ.
09:00 F JEDNOROŻEC SKRZ.
przez OBIERWIA
BARANOWO
WOLA BŁĘDOWSKA
06:35 UnP 07:47 U KADZIDŁO
09:25 F 09:30 UŁ
11:05 L6 11:05 F
11:25 UP 13:42 U
14:24 16dP 14:24 7dP
15:00 LP 16:00 UP
16:50 LB 17:45 aP
17:45 UPE 19:25 DP
21:45 L57E 22:35 LP

00:35 LP KATOWICE D.A
przez Warszawa, dw. Zach., d.a.
CZĘSTOCHOWA D.A.
09:14 UP 12:49 UP KĘTRZYN D.A.
18:15 UP przez MRĄGOWO D.A.
07:40 L 08:50 S KIERZEK
11:55 S 13:25 L przez OBIERWIA
16:15 S 17:25 H
20:45 H
11:05 F 16:50 LB KOLNO D.A.
przez ŁYSE
06:35 UnP KOŁOBRZEG D.A
przez OLSZTYN D.A.
GDAŃSK D.A.
KOSZALIN D.A
03:10 c1 KRAKÓW D.A
przez Warszawa, dw. Zach., d.a.
CZĘSTOCHOWA D.A.
08:35 S KRASNOSIELC
przez NOWA WIEŚ ZACHODNIA
17:45 aP KRYNICA MORSKA
07:25 S 08:40 F KUNIN
10:00 S 13:25 F przez BORAWE
18:35 L 20:25 S GOWOROWO
KURPIEWSKIE
09:10 LC 10:10 S KURPIEWSKIE
10:10 H 14:35 H przez ŁĘG STAROŚCIŃSKI
07:25 F LASKI WIEŚ
06:20 H 08:20 S LELIS
09:20 3 10:50 F przez DURLASY
19:05 F
15:35 S 16:35 H LELIS
przez GIBAŁKA
07:25 A 09:30 S LELIS
przez ŁĘG STAROŚCIŃSKI
LELIS
przez OBIERWIA
06:25 F LIPIANKA
przez KAMIANKA
14:20 Uł LUBLIN D.A.GŁÓWNY
przez OSTRÓW MAZOWIECKA D.A.
SIEDLCE D.A.
08:45 F 12:30 S ŁĄCZKI
przez ŁYSE
17:15 Fw^ ŁĄTCZYN
ŁĄTCZYN
przez ŁAWY
05:30 F 21:35 S ŁĄTCZYN
przez OŁDAKI
13:30 F ŁĄTCZYN
przez PRZYTUŁY STARE
11:20 S ŁĄTCZYN
przez STARY SUSK
05:20 L6 15:05 L+ ŁĘG STAROŚCIŃSKI
21:15 LC
08:10 UP 10:40 UP ŁOMŻA D.A.
11:25 DP 13:30 A
14:50 L 18:10 UP
18:45 20:40 Lw^
22:05 NP 23:30 L7E
07:40 L 09:10 S ŁOMŻA D.A.
09:50 L 11:15 L przez MIASTKOWO
12:02 U 13:15 F
14:40 F 16:20 L57
16:50 Ln 18:00 L
21:30 S
12:50 Fw^ ŁOMŻA D.A.
przez NOWOGRÓD
07:45 F 09:50 S ŁYSE
11:05 F 15:30 S
16:50 LB 17:45 F
19:20 Lw^
17:28 S MAKÓW MAZOWIECKI D.A.
przez CZERWONKA
07:39 F 10:58 U MAKÓW MAZOWIECKI D.A.
16:00 U przez MŁYNARZE
07:37 F 08:49 U MAKÓW MAZOWIECKI D.A.
09:47 F 11:27 S przez SYPNIEWO
13:27 S 14:52 U
16:32 F
16:30 F MAŁKINIA PKP
06:30 F 07:40 S MIASTKOWO
09:30 S 11:05 S
15:30 S 18:00 S
19:10 S
09:20 a1P 17:35 aP MIKOŁAJKI D.A.
przez RUCIANE NIDA D.A
21:09 L57 MŁAWA D.A
przez PRZASNYSZ D.A.
08:18 S MŁYNARZE
17:45 aP MORĄG D.A.
05:30 L 06:15 F MYSZYNIEC
06:20 L6 06:35 UnP
07:30 L 07:47 U
09:30 UŁ 11:25 UP
13:20 L 13:42 U
14:10 S 14:24 16dP
14:24 7dP 14:45 LCH
15:00 LP 16:00 UP
17:45 aP 17:45 UPE
19:25 DP 21:20 F
21:45 L57E 22:35 LP

07:40 S MYSZYNIEC
przez WYKROT
08:45 F 13:30 A NASIADKI
15:30 H 16:40 S przez SZAFARCZYSKA
17:40 Fw^
06:25 S NASIADKI SZK.
przez SZAFARCZYSKA
08:05 S NOWA WIEŚ ZACHOD.SZK.
15:38 US/O 17:45 aP OLSZTYN D.A.
22:35 LP
10:09 U OLSZTYN D.A.
przez CHORZELE
07:47 U 11:25 UP OLSZTYN D.A.
13:42 U 15:00 LP przez MYSZYNIEC
17:45 UPE 19:25 DP
21:45 L57E
09:30 UŁ OLSZTYN D.A.
przez SZCZYTNO D.A.
23:35 K OLSZTYN UL. WARSZAWSKA
przez MYSZYNIEC
20:05 S OPĘCHOWO
07:40 F OPĘCHOWO
przez OŁDAKI
OSTROŁĘKA D.A.
przez LELIS
ŁĘG STAROŚCIŃSKI
07:20 S OSTROŁĘKA D.A.
przez ŁĘG STAROŚCIŃSKI
21:20 S OSTROŁĘKA D.A.
przez ŁĘG STAROŚCIŃSKI
LELIS
08:45 F OSTROŁĘKA D.A.
przez OŁDAKI
ŁĄTCZYN
TROSZYN
15:35 F OSTROŁĘKA D.A.
przez TROSZYN
OSTROŁĘKA D.A.
przez TROSZYN
ŁĄTCZYN
OŁDAKI
16:30 F OSTRÓW MAZOWIECKA D.A.
08:50 F 09:50 F OSTRÓW MAZOWIECKA D.A.
11:40 L 12:50 S przez CZERWIN
13:30 F 14:50 F
14:50 U 16:35 Fw^
17:25 A 18:40 F
19:40 Lw^

06:40 F 07:55 L6 OSTRÓW MAZOWIECKA D.A.
13:35 CL 21:35 Fw^ przez CZERWIN
JELONKI
OSTRÓW MAZOWIECKA D.A.
przez KAMIANKA
06:15 F 10:00 H PASIEKI
17:15 F przez BORAWE
GOWOROWO
07:25 F 09:40 L PISKI
14:30 S 16:00 LC przez CHROSTOWO
20:10 F
08:15 F 11:15 S PISKI
13:20 F 18:30 Fw^ przez KLECZKOWO

19:05 LPe PŁOCK D.A.
18:05 L PŁOCK D.A.
przez MAKÓW MAZOWIECKI D.A.
PŁOSZYCE
przez DĄBRÓWKA
06:25 S 17:00 H PŁOSZYCE
przez DURLASY
06:25 H PŁOSZYCE
przez ŁĘG STAROŚCIŃSKI
19:05 LPe POZNAŃ D.A.
przez WŁOCŁAWEK D.A.
19:05 LPe PRZASNYSZ D.A.
09:41 U 13:41 F+U PRZASNYSZ D.A.
15:51 U 16:03 CU przez BARANOWO
PRZASNYSZ D.A.
przez BARANOWO
GACZYSKA
07:33 U 08:22 F PRZASNYSZ D.A.
09:09 A 11:24 U przez KRASNOSIELC
13:03 F 14:59 F
18:04 U
08:25 LP 09:35 LP PUŁTUSK D.A.
10:30 UP 10:55 aP
16:05 UP 16:20 a1P
16:35 UP 19:15 UP
20:55 a1
00:35 LP PUŁTUSK UL. NOWY RYNEK
07:25 S RADGOSZCZ "PIASKI"
przez GRUCELE
TROSZYN
10:20 F ROZOGI
przez KADZIDŁO
MYSZYNIEC
12:25 LP ROZOGI
przez MYSZYNIEC
00:35 LP 08:25 LP RÓŻAN
09:35 LP 10:30 UP
10:55 aP 11:10 UPE
16:05 UP 16:20 a1P
16:35 UP 18:10 PNn
19:15 UP 20:30 UP
20:55 a1
06:30 F 07:30 F RÓŻAN
09:15 F 11:15 S przez MŁYNARZE
12:20 S 13:25 F
14:15 S 15:15 S
16:05 S 17:05 F
18:35 S 20:05 F
07:25 S 15:15 245 RŻANIEC OSP
16:10 13 przez NOWA WIEŚ ZACHODNIA
16:30 LC SIEDLCE D.A.
przez CZERWIN
OSTRÓW MAZOWIECKA D.A.
16:30 F SIEDLCE D.A.
przez SOKOŁÓW PODLASKI D.A.
17:10 US/O SIEMIATYCZE D.A.
przez BIELSK PODLASKI D.A.
16:30 F SOKOŁÓW PODLASKI D.A.
08:50 F SPYCHOWO
przez MYSZYNIEC
17:45 aP STEGNA GDAŃSKA
07:45 S 15:15 S STEPNA STARA
STEPNA STARA
przez OLSZEWO BORKI SKRZ.
07:25 S SUCHCICE
przez GOWOROWO
07:25 S 07:35 S SUCHCICE
przez KAMIANKA
GOWOROWO
09:45 S 11:50 L SUROWE
19:00 Lw^
SUWAŁKI D.A.
przez AUGUSTÓW D.A
20:30 UP SZCZECIN UL. KOLUMBA
przez PŁOCK D.A.
WŁOCŁAWEK D.A.
TORUŃ D.A
BYDGOSZCZ D.A.
06:35 UnP 09:30 UŁ SZCZYTNO D.A.
14:24 16dP 14:24 7dP
16:00 UP 17:45 aP
10:09 U SZCZYTNO D.A.
przez CHORZELE
07:47 U 11:25 UP SZCZYTNO D.A.
13:42 U 15:00 LP przez MYSZYNIEC
17:45 UPE 19:25 DP
08:00 UP SZCZYTNO D.A.
przez ROZOGI
19:05 LPe TORUŃ D.A
przez WŁOCŁAWEK D.A.
05:30 F TROSZYN
08:35 R71 Warszawa, dw. Centralny 06
Warszawa, dw. Gdański 04
przez PUŁTUSK D.A.
00:35 LP 18:25 L Warszawa, dw. Zach., d.a.
08:25 LP 09:35 LP Warszawa, dw. Zach., d.a.
10:30 UP 10:55 aP przez PUŁTUSK D.A.
12:05 LP 13:05 LP
14:05 P 15:05 LP
16:05 UP 16:20 a1P
16:35 UP 17:05 P
18:35 LP 19:15 UP
20:05 LP 20:55 a1
21:00 5PE 21:05 NP
22:05 NP 23:20 NP

17:00 L WARSZAWA,"STADION",D.A.
przez BORAWE
16:25 A WARSZAWA,"STADION",D.A.
przez KAMIANKA
03:20 aP WĘGORZEWO PL. WOLNOŚCI
14:23 L 22:00 F WOJCIECHOWICE

07:45 S WOLA BŁĘDOWSKA
przez OBIERWIA
KIERZEK
09:30 F WYSZKÓW D.A.
przez KAMIANKA
DŁUGOSIODŁO
ZAORZE
przez KLECZKOWO
PISKI
07:40 S 15:25 S ŻEBRY STARA WIEŚ

OZNACZENIA KURSÓW:

+ - kursuje w dni świąteczne (niedziele i święta)
1 - kursuje w poniedziałki
14s - kursuje od poniedziałku do czwartku w dni nauki szkolnej
2 - kursuje we wtorki
3 - kursuje w środy
4 - kursuje w czwartki
5 - kursuje w piątki
5s - kursuje w piątki w dni nauki szkolnej
6 - kursuje w soboty
7 - kursuje w niedziele
a - kursuje w okresie wakacji
A - nie kursuje w niedziele i święta
a1 - kursuje od 20.06 DO 31.08
B - kursuje codziennie oprócz sobót
C - kursuje w soboty, niedziele i święta
c1 - kursuje codz. od 01.06 DO 29.09
d - kurs. w dn.27.06-31.08.
D - nie kurs.WIG,SYLW,1,2 Dz. Św.B.N,Wielk.,N.R,Wlk.Sobota
e - nie kursuje 27.12, drugiego stycznia i wtorek po Wielkanocy
E - nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
F - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
H - kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych w dni robocze
K - KURSUJE W NIEDZIELE LUB ŚW.POPRZEDZAJĄCE DNI NAUKI SZKOLNEJ
L - nie kursuje I i II dzień Bożego Narodz.Wielkanocy i Nowy Rok
Ł - kursuje na zmianę z Olsztynem
ł - kursuje na zmianę z Radzyniem Podlaskim
N - nie kursuje w pierwszy dzień Bożego Narodzenia i Wielkanocy
n - nie kursuje w Wig.,31 XII, i w Wielką Sobotę
P - kurs pośpieszny
q - kursuje 5,7 i święta
r - kursuje w dn. 26.06-30.08
R - nie kursuje w I,IIdz.BN,26XII,NRok,IIstycznia,I,IIdz.WN,oraz
S - kursuje w dni nauki szkolnej
S/O - kurs obsługiwany wspólnie przez PKS Siemiat. i PPKS Olsztyn
U - nie kursuje I-szy Dzień B.N.Wielkanocy i N.R
w^ - nie kursuje 24.12.

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Media Regionalne

Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Mediów Regionalnych i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2014.