Odjazdy
Rozkład ważny od: 08.05.2009
ANDRZEJEWO 07:05 4 F 11:10 4 C L 12:30 4 F 15:30 4 S C L
przez SZUMOWO RYNEK
ANDRZEJEWO 15:30 4 H
przez SZUMOWO RYNEK, WYSZOMIERZ WIELKI WIEŚ
BIAŁYSTOK D.A. 07:00 5 L 07:30 5 L 09:30 5 L P 12:56 5 U P
18:16 5 U ł P 20:56 5 U P
BIAŁYSTOK D.A. 06:00 5 L 08:15 5 N 11:10 5 N 14:00 5 C N
przez RUTKI KOSSAKI 14:35 5 F 16:20 5 n N 18:00 5 n 5 + N
BIAŁYSTOK D.A. 16:10 3 D
przez WYSOKIE MAZ.D.A., SOKOŁY K/WYS.MAZ., KOBYLIN BORZYMY II
BRAŃSK D.A. 06:00 3 C L 07:00 3 F 14:10 3 S 14:10 3 e C L H
przez WYSOKIE MAZ.D.A., SZEPIETOWO D.K., HODYSZEWO
CIECHANOWIEC P/DW. 06:30 2 H 06:30 2 S 10:20 2 L 14:30 2 S
przez CZYŻEW STACJA D.K., BIAŁE SZCZEPANOWICE 17:35 2 1-4 C D
CIECHANOWIEC P/DW. 12:40 2 L
przez CZYŻEW STACJA D.K., NUR, ZASZKÓW
CIECHANOWIEC P/DW. 06:45 2 S 15:30 2 Bg
przez CZYŻEW STACJA D.K., ZAWISTY DWORAKI
CIECHANOWIEC P/DW. 16:55 3 F
przez SZEPIETOWO D.K., KLUKOWO I K/CIECHANOWCA
CIECHANOWIEC P/DW. 18:50 3 + n N H
przez WYSOKIE MAZ.D.A., SZEPIETOWO D.K., KLUKOWO I K/CIECHANOWCA
CIECHANOWIEC P/DW. 18:50 3 S
przez WYSOKIE MAZ.D.A., SZEPIETOWO D.K., WYSZONKI KOŚCIELNE
CZERWONY BÓR II 06:40 1 S
przez BACZE MOKRE WIEŚ
CZERWONY BÓR II 06:40 1 F 14:30 1 S 15:20 1 F 17:35 1 S
przez PORYTE JABŁOŃ, BACZE MOKRE WIEŚ
GIŻYCKO D.A. 08:00 1 N 12:50 1 P 5 E 12:50 1 P 5 7 u
przez ŁOMŻA D.A., PISZ D.K.
GRANNE 17:35 2 5 F
przez CZYŻEW STACJA D.K., BIAŁE SZCZEPANOWICE, CIECHANOWIEC P/DW.,
KOSIORKI
GRĄDY WONIECKO 07:10 5 F
przez ĆWIKŁY KRAJEWO, KOŁAKI KOŚCIELNE I, RUTKI KOSSAKI
GRĄDY WONIECKO 05:25 5 F z 13:00 5 F 18:00 5 1-4 S
przez RUTKI KOSSAKI
KOŁAKI KOŚCIELNE I 13:10 5 5 S 14:10 5 1 - 4 S
przez ĆWIKŁY KRAJEWO
KOŁAKI KOŚCIELNE I 07:00 5 S
przez PODŁATKI N/Ż, KRUSZE
KONOPKI POKRZYWNICA 15:30 5 F
przez RUTKI KOSSAKI
KRZYŻEWO I 05:50 5 S
przez LUTOSTAŃ N/Ż, RUTKI KOSSAKI, KULESZE KOŚCIELNE, KOBYLIN BORZYMY I
LUBLIN D.W.GŁÓWNY 06:25 2 5 7 c P 13:35 2 P 7 E 13:35 2 P 6 1 u
przez SIEDLCE D.A.
ŁĘTOWNICA 17:40 4 F
przez SZUMOWO RYNEK
ŁOMŻA D.A. 05:50 1 F 06:20 1 F 06:20 1 C L 06:50 1 H
06:50 1 S 06:55 1 S 07:00 1 L 07:00 1 S
07:35 1 S 08:45 1 L 09:35 1 F 10:20 1 C L
10:20 1 F 10:30 1 5-1 U 11:35 1 L 13:00 1 H
13:30 1 F 14:00 1 S 14:15 1 F 14:40 1 S C L
15:15 1 F 15:45 1 n L 16:40 1 n F 16:40 1 + n N
17:45 1 L 19:40 1 C D H
ŁOMŻA D.A. 12:50 1 S
przez BACZE MOKRE WIEŚ, CZERWONY BÓR II
ŁOMŻA D.A. 15:40 1 D
przez LUTOSTAŃ N/Ż
ŁOMŻA D.A. 11:00 1 L 14:40 1 H 19:40 1 S
przez PORYTE JABŁOŃ
OLSZTYN D.A. 08:20 1 N P
przez ŁOMŻA D.A., SZCZYTNO
OLSZTYN D.A. 15:50 1 U
przez OSTROŁĘKA D.A.
OSNÓWKA 14:30 2 H
przez CZYŻEW STACJA D.K., BIAŁE SZCZEPANOWICE, CIECHANOWIEC P/DW., KOSIORKI
OSOWIEC K/ZAMBROWA 07:00 2 S
przez Ul.TARGOWA, WĄDOŁKI BOROWE N/Z, GRZYMAŁY, CZARTOSY
OSTROŁĘKA D.A. 11:15 1 F
przez ŁOMŻA D.A.
OSTRÓW MAZ.D.A. 10:30 4 F 14:30 4 S
przez SZUMOWO RYNEK
OSTRÓW MAZ.D.A. 06:25 4 S
przez SZUMOWO RYNEK, PAPROĆ DUŻA, PĘCHRATKA POLSKA, RYNOŁTY, WYSZOMIERZ WIELKI WIEŚ
OSTRÓW MAZ.D.A. 08:20 4 F
przez SZUMOWO RYNEK, STARA RUSKOŁĘKA
PAPROĆ DUŻA 11:20 2 F 15:40 2 F
przez WĄDOŁKI BUĆKI, CZARTOSY
PĘCHRATKA POLSKA SKRZ. 07:50 2 S
przez ZARĘBY WARCHOŁY II, ANDRZEJEWO
PUCHAŁY 08:10 5 + L
przez KOTY
PUCHAŁY 06:35 5 F z 12:50 5 F 14:45 5 F
przez LUTOSTAŃ N/Ż
RUTKI KOSSAKI 06:45 5 S
SIEMIATYCZE D.A. 17:40 3 U
przez BRAŃSK D.A., BIELSK PODLASKI D.A.
SIEMIATYCZE D.A. 14:50 2 5-1 U
przez CZYŻEW STACJA D.K., BIAŁE SZCZEPANOWICE, CIECHANOWIEC P/DW., MALEC, MOCZYDŁY DUBINY SKRZ.
STARE ZAKRZEWO WIEŚ 12:30 1 1-3 S
STARE ZAKRZEWO WIEŚ 13:15 4 S
przez KRAJEWO ŁĘTOWO
TARNOWO GOSKI 12:50 2 S 15:40 2 S
przez STARY SKARŻYN
Ul.MARII KONOPNICKIEJ 07:37 6 S 07:38 6 S 07:41 6 S
Ul.MARII KONOPNICKIEJ 06:55 2 S
przez CHORZELE, PRZEŹDZIECKO-MROCZKI
WARSZAWA OKĘCIE 02:05 4 P D
przez WARSZAWA STADION D.A., WARSZAWA-CENTR.UL.J.PAWŁA
WARSZAWA STADION D.A. 05:15 4 L P 06:40 4 U P 08:50 4 N P 11:30 4 D P
przez OSTRÓW MAZ.D.A. 14:30 4 U P 15:50 4 + N P 17:50 4 n N P
WŁADYSŁAWOWO 21:05 1 4 6 c P
przez OLSZTYN D.A., GDAŃSK D.A.
WROCŁAW D.A. 08:00 4 U k P
przez OSTRÓW MAZ.D.A., WARSZAWA ZACHODNIA D.A., CZĘSTOCHOWA D.A., OPOLE D.A.
WYSOKIE MAZ.D.A. 08:30 3 F 08:40 3 C L 11:40 3 S 13:00 3 L
17:25 3 N P
WYSOKIE MAZ.D.A. 15:15 5 F
przez KOŁAKI KOŚCIELNE, KULESZE KOŚCIELNE
WYSOKIE MAZ.D.A. 10:15 3 L 13:40 3 F 15:15 3 S
przez TYBORY KAMIANKA
ZAMBRÓW D.A. 05:40 1 S
przez CZERWONY BÓR I, BACZE MOKRE WIEŚ
ZAMBRÓW D.A. 14:30 5 S
przez ĆWIKŁY RUPIE N/Ż, KOŁAKI KOŚCIELNE I, GOSIE MAŁE, MODZELE SKUDOSZE
ZAMBRÓW D.A. 06:20 2 S
przez DŁUGOBÓRZ PIERWSZY, PĘCHRATKA POLSKA, RYNOŁTY,
WYSZOMIERZ WIELKI WIEŚ, SZUMOWO RYNEK
ZAMBRÓW D.A. 07:00 4 S
przez KRAJEWO KOR.WIEŚ, DŁUGOBÓRZ WIEŚ, OSOWIEC
K/ZAMBROWA
ZAMBRÓW D.A. 07:00 4 S
przez KRAJEWO ŁĘTOWO, TABĘDZ N/Z, NOWE ZAKRZEWO
ZAMBRÓW D.A. 06:40 1 S
przez MODZELE SKUDOSZE, GOSIE MAŁE, KOŁAKI KOŚCIELNE I, ĆWIKŁY RUPIE N/Ż
ZAMBRÓW D.A. 08:15 1 + L
przez NAGÓRKI-PĘTLA, PORYTE JABŁOŃ, GARDLIN, WIŚNIEWO /K
ZAMBROWA
ZAMBRÓW D.A. 06:55 5 S
przez NOWE WIERZBOWO, ŁĘTOWO DĄB WIEŚ, KOŁAKI KOŚCIELNE I, SZCZODRUCHY
ZAMBRÓW D.A. 14:35 1 S
przez NOWE ZAKRZEWO, TABĘDZ N/Z, KRAJEWO ŁĘTOWO
ZAMBRÓW D.A. 07:00 2 S
przez NOWY BOREK, OSOWIEC K/ZAMBROWA
ZAMBRÓW D.A. 14:35 2 S
przez NOWY SKARŻYN, GOSKI DUŻE, STARY SKARŻYN
ZAMBRÓW D.A. 09:40 5 S z
przez PODŁATKI N/Ż, KOŁAKI KOŚCIELNE, SZCZODRUCHY
ZAMBRÓW D.A. 14:33 6 S
przez PRZEŹDZIECKO-MROCZKI, CHORZELE
ZAMBRÓW D.A. 14:35 4 S
przez SĘDZIWUJE WIEŚ, STARE WĄDOŁKI
ZAMBRÓW D.A. 07:15 2 S
przez STARE WĄDOŁKI, SĘDZIWUJE WIEŚ
ZAMBRÓW D.A. 06:40 2 S
przez STARY SKARŻYN, GOSKI DUŻE, NOWY SKARŻYN
ZAMBRÓW D.A. 14:10 5 1 - 4 S
przez SZCZODRUCHY, KOŁAKI KOŚCIELNE I, ĆWIKŁY KRAJEWO, ŁĘTOWO DĄB WIEŚ, NOWE WIERZBOWO
ZAMBRÓW D.A. 07:05 5 S
przez SZCZODRUCHY, KOŁAKI KOŚCIELNE I, PODŁATKI N/Ż
ZAMBRÓW D.A. 13:10 5 5 S
przez SZCZODRUCHY, KOŁAKI KOŚCIELNE I, SZCZODRUCHY, WIERZBOWO-WIEŚ, ŁĘTOWO DĄB WIEŚ
ZAMBRÓW D.A. 14:50 5 S
przez SZCZODRUCHY, KOŁAKI KOŚCIELNE, PODŁATKI N/Ż
ZAMBRÓW D.A. 17:00 5 S
przez SZCZODRUCHY, KOŁAKI KOŚCIELNE, WIŚNIEWO /K ZAMBROWA
ZAMBRÓW D.A. 15:20 4 S
przez SZUMOWO RYNEK, RYNOŁTY, WYSZOMIERZ WIELKI WIEŚ, SZUMOWO RYNEK
ZAMBRÓW D.A. 14:35 2 S
przez WĄDOŁKI BUĆKI, SREBRNY BOREK, GRZYMAŁY, WĄDOŁKI BUĆKI
ZAMBRÓW D.A. 10:05 5 + L
przez WIŚNIEWO /K ZAMBROWA, GARDLIN, PORYTE JABŁOŃ, NAGÓRKI-PĘTLA
Przyjazdy
ANDRZEJEWO 07:05 0 F 14:25 0 S
przez PAPROĆ DUŻA, SZUMOWO RYNEK
ANDRZEJEWO 08:33 0 L 14:07 0 C L H
przez SZUMOWO RYNEK
BIAŁYSTOK D.A. 06:32 0 U P 07:58 0 U k P 14:22 0 U P 17:42 0 L
BIAŁYSTOK D.A. 09:44 0 L 12:04 0 N 14:03 0 L 15:54 0 L
przez RUTKI KOSSAKI 16:34 0 N 19:24 0 n N 21:24 0 n 5 + N
BIAŁYSTOK D.A. 20:32 0 D
przez SOKOŁY K/WYS.MAZ., WYSOKIE MAZ.D.A.
BRAŃSK D.A. 10:12 0 C L 10:17 0 F
przez HODYSZEWO, SZEPIETOWO D.K., WYSOKIE MAZ.D.A.
CIECHANOWIEC P/DW. 07:00 0 H 09:31 0 F 10:11 0 F 13:26 0 S
przez BIAŁE SZCZEPANOWICE, CZYŻEW STACJA D.K. 15:02 0 S 15:06 0 C D 18:26 0 5 S
CIECHANOWIEC P/DW. 06:57 0 L 06:57 0 S
przez KLUKOWO I K/CIECHANOWCA, SZEPIETOWO D.K., WYSOKIE MAZ.D.A.
CIECHANOWIEC P/DW. 10:41 0 S
przez ZASZKÓW, NUR, CZYŻEW STACJA D.K., TARNOWO GOSKI, STARY SKARŻYN
CIECHANOWIEC P/DW. 11:51 0 F
przez ZAWISTY DWORAKI, CZYŻEW STACJA D.K.
CZARNOWO UNDY 10:23 0 S
przez KOŁAKI KOŚCIELNE, SZCZODRUCHY
CZERWONY BÓR II 14:31 0 5 S 15:21 0 S
przez BACZE MOKRE WIEŚ
CZERWONY BÓR II 07:36 0 F 08:56 0 1 3 S 15:16 0 1 4 S 16:16 0 F
przez BACZE MOKRE WIEŚ, PORYTE JABŁOŃ 18:31 0 S
CZYŻEW STACJA D.K. 06:17 0 C L
GIŻYCKO D.A. 13:34 0 P 7 E 13:34 0 P 6 1 u 19:32 0 N
przez PISZ D.K., ŁOMŻA D.A.
GRANNE 07:31 0 S
przez KOSIORKI, CIECHANOWIEC P/DW., BIAŁE SZCZEPANOWICE, CZYŻEW STACJA D.K.
GRĄDY WONIECKO 06:50 0 F 08:40 0 F 19:30 0 1-4 S
przez RUTKI KOSSAKI
GRĄDY WONIECKO 14:50 0 H F , 5
przez RUTKI KOSSAKI, CZARNOWO UNDY, KOŁAKI KOŚCIELNE, ĆWIKŁY KRAJEWO
GRĄDY WONIECKO 15:08 0 1 - 4 S
przez RUTKI KOSSAKI, KOŁAKI KOŚCIELNE I, SZCZODRUCHY
KONOPKI POKRZYWNICA 07:41 0 F
przez RUTKI KOSSAKI
KRZYŻEWO I 16:23 0 S
przez KOBYLIN BORZYMY I, KULESZE KOŚCIELNE, RUTKI KOSSAKI, LUTOSTAŃ N/Ż
LUBLIN D.W.GŁÓWNY 12:49 0 P 5 E 12:49 0 P 5 7 u 21:05 0 4 6 c P
przez SIEDLCE D.A.
ŁOMŻA D.A. 07:28 0 L 07:42 0 H 08:08 0 S 08:27 0 C L
08:27 0 F 10:07 0 F 11:07 0 C L 12:07 0 S
12:37 0 L 13:38 0 F 14:07 0 S 14:07 0 e C L H
14:27 0 H 14:27 0 S 14:47 0 5-1 U 15:07 0 F
15:27 0 S 15:58 0 F 16:07 0 d 16:07 0 D
16:52 0 F 17:32 0 1-4 C D 17:32 0 5 F 18:47 0 S
18:47 0 + n N H
ŁOMŻA D.A. 07:48 0 S 09:28 0 L 11:43 0 F 13:13 0 L
przez PORYTE JABŁOŃ 21:13 0 D
NUR 06:17 0 F
przez CZYŻEW STACJA D.K.
OLSZTYN D.A. 17:10 0 U
przez OSTROŁĘKA D.A.
OLSZTYN D.A. 20:17 0 N P
przez SZCZYTNO, ŁOMŻA D.A.
OSOWIEC K/ZAMBROWA 14:20 0 S
przez STARE WĄDOŁKI, KRAJEWO KOR.WIEŚ, GRZYMAŁY, NOWY BOREK, CHMIELE-POGORZELE, OSOWIEC K/ZAMBROWA
OSTROŁĘKA D.A. 09:45 0 F
przez ŁOMŻA D.A.
OSTROŻANY 16:26 0 H 16:26 0 + n N 17:01 0 S
przez CIECHANOWIEC P/DW., BIAŁE SZCZEPANOWICE, CZYŻEW STACJA D.K.
OSTRÓW MAZ.D.A. 12:45 0 F
przez STARA RUSKOŁĘKA, SZUMOWO RYNEK
OSTRÓW MAZ.D.A. 10:45 0 S
przez SZUMOWO RYNEK
OSTRÓW MAZ.D.A. 16:31 0 S
przez WYSZOMIERZ WIELKI WIEŚ, RYNOŁTY, PĘCHRATKA POLSKA, PAPROĆ DUŻA, SZUMOWO RYNEK
OSTRÓW MAZ.D.A. 15:00 0 S
przez WYSZOMIERZ WIELKI WIEŚ, RYNOŁTY, PĘCHRATKA POLSKA, SZUMOWO RYNEK
PAPROĆ DUŻA 12:32 0 F 16:52 0 F
przez CZARTOSY, WĄDOŁKI BUĆKI
PĘCHRATKA POLSKA SKRZ. 09:50 0 S
przez ANDRZEJEWO, ZARĘBY WARCHOŁY II
PORYTE JABŁOŃ 22:47 0 F
przez NAGÓRKI-PĘTLA
PUCHAŁY 10:48 0 + L
przez KOTY
PUCHAŁY 07:30 0 F 13:55 0 F
przez LUTOSTAŃ N/Ż
RUTKI KOSSAKI 07:44 0 S
RUTKI KOSSAKI 09:39 0 L
przez LUTOSTAŃ N/Ż
SIEMIATYCZE D.A. 15:35 0 U
przez BIELSK PODLASKI D.A., BRAŃSK D.A.
SIEMIATYCZE D.A. 10:24 0 5-1 U
przez MOCZYDŁY DUBINY SKRZ., MALEC, CIECHANOWIEC P/DW., BIAŁE SZCZEPANOWICE, CZYŻEW STACJA D.K.
SOKOŁY K/WYS.MAZ. 06:37 0 H 06:37 0 S
przez KULESZE KOŚCIELNE
SREBRNA 06:27 0 F
przez CZARTOSY, WĄDOŁKI BUĆKI
STARE ZAKRZEWO WIEŚ 13:54 0 S
przez KRAJEWO ŁĘTOWO
SUWAŁKI D.A. 02:05 0 P D
przez AUGUSTÓW D.A., BIAŁYSTOK D.A.
TARNOWO GOSKI 13:50 0 S 16:35 0 S
przez STARY SKARŻYN
Ul.MARII KONOPNICKIEJ 14:33 0 S 14:35 0 S 14:35 0 S
Ul.MARII KONOPNICKIEJ 15:17 0 S
przez PRZEŹDZIECKO-MROCZKI, CHORZELE
WARSZAWA STADION D.A. 09:24 0 L P 14:54 0 L P 17:24 0 N P 19:54 0 D P
przez OSTRÓW MAZ.D.A. 21:54 0 + N P
WARSZAWA STADION D.A. 12:54 0 U P 20:54 0 U P
przez WYSZKÓW P.D., OSTRÓW MAZ.D.A.
WŁADYSŁAWOWO 06:20 0 5 7 c P
przez GDAŃSK D.A., OLSZTYN D.A.
WROCŁAW D.A. 18:14 0 U ł P
przez OPOLE D.A., CZĘSTOCHOWA D.A., WARSZAWA ZACHODNIA D.A.,
WARSZAWA STADION D.A., WYSZKÓW P.D., OSTRÓW MAZ.D.A.
WYSOKIE MAZ.D.A. 08:40 0 N P 11:32 0 L 14:40 0 S C L 15:42 0 n L
17:50 0 n N P
WYSOKIE MAZ.D.A. 14:40 0 H
przez JABŁONKA KOŚCIELNA SKRZ.
WYSOKIE MAZ.D.A. 07:19 0 F 08:34 0 C L 13:24 0 F 16:59 0 F
przez TYBORY KAMIANKA
ZAMBRÓW D.A. 07:37 0 S
przez CHORZELE, PRZEŹDZIECKO-MROCZKI
ZAMBRÓW D.A. 06:26 0 S
przez CZERWONY BÓR I, BACZE MOKRE WIEŚ
ZAMBRÓW D.A. 15:29 0 S
przez ĆWIKŁY RUPIE N/Ż, KOŁAKI KOŚCIELNE I, GOSIE MAŁE, MODZELE
SKUDOSZE
ZAMBRÓW D.A. 07:36 0 S
przez DŁUGOBÓRZ PIERWSZY, PĘCHRATKA POLSKA, RYNOŁTY, WYSZOMIERZ WIELKI WIEŚ, SZUMOWO RYNEK
ZAMBRÓW D.A. 07:33 0 S
przez KRAJEWO KOR.WIEŚ, DŁUGOBÓRZ WIEŚ, OSOWIEC K/ZAMBROWA
ZAMBRÓW D.A. 07:47 0 S
przez KRAJEWO ŁĘTOWO, TABĘDZ N/Z, NOWE ZAKRZEWO
ZAMBRÓW D.A. 07:39 0 S
przez MODZELE SKUDOSZE, GOSIE MAŁE, KOŁAKI KOŚCIELNE I, ĆWIKŁY RUPIE N/Ż
ZAMBRÓW D.A. 08:46 0 + L
przez NAGÓRKI-PĘTLA, PORYTE JABŁOŃ, GARDLIN, WIŚNIEWO /K ZAMBROWA
ZAMBRÓW D.A. 07:45 0 S
przez NOWE WIERZBOWO, ŁĘTOWO DĄB WIEŚ, KOŁAKI KOŚCIELNE I, SZCZODRUCHY
ZAMBRÓW D.A. 15:22 0 S
przez NOWE ZAKRZEWO, TABĘDZ N/Z, KRAJEWO ŁĘTOWO
ZAMBRÓW D.A. 07:41 0 S
przez NOWY BOREK, OSOWIEC K/ZAMBROWA
ZAMBRÓW D.A. 15:30 0 S
przez NOWY SKARŻYN, GOSKI DUŻE, STARY SKARŻYN
ZAMBRÓW D.A. 10:23 0 S z
przez PODŁATKI N/Ż, KOŁAKI KOŚCIELNE, SZCZODRUCHY
ZAMBRÓW D.A. 15:05 0 S
przez SĘDZIWUJE WIEŚ, STARE WĄDOŁKI
ZAMBRÓW D.A. 07:45 0 S
przez STARE WĄDOŁKI, SĘDZIWUJE WIEŚ
ZAMBRÓW D.A. 07:38 0 S
przez STARY SKARŻYN, GOSKI DUŻE, NOWY SKARŻYN
ZAMBRÓW D.A. 15:15 0 1 - 4 S
przez SZCZODRUCHY, KOŁAKI KOŚCIELNE I, ĆWIKŁY KRAJEWO, ŁĘTOWO DĄB WIEŚ, NOWE WIERZBOWO
ZAMBRÓW D.A. 07:50 0 S
przez SZCZODRUCHY, KOŁAKI KOŚCIELNE I, PODŁATKI N/Ż
ZAMBRÓW D.A. 14:25 0 5 S
przez SZCZODRUCHY, KOŁAKI KOŚCIELNE I, SZCZODRUCHY, WIERZBOWO-WIEŚ, ŁĘTOWO DĄB WIEŚ
ZAMBRÓW D.A. 15:27 0 S
przez SZCZODRUCHY, KOŁAKI KOŚCIELNE, PODŁATKI N/Ż
ZAMBRÓW D.A. 17:42 0 S
przez SZCZODRUCHY, KOŁAKI KOŚCIELNE, WIŚNIEWO /K
ZAMBROWA
ZAMBRÓW D.A. 16:36 0 S
przez SZUMOWO RYNEK, RYNOŁTY, WYSZOMIERZ WIELKI WIEŚ, SZUMOWO RYNEK
ZAMBRÓW D.A. 15:10 0 S
przez WĄDOŁKI BUĆKI, SREBRNY BOREK, GRZYMAŁY, WĄDOŁKI BUĆKI
ZAMBRÓW D.A. 10:32 0 + L
przez WIŚNIEWO /K ZAMBROWA, GARDLIN, PORYTE JABŁOŃ, NAGÓRKI-PĘTLA
Oznaczenia
- -
, -
- kursuje w dni świąteczne
1 - kursuje w poniedziałki
1-4 - kursuje od poniedziałku do czwartku
3 - kursuje w środy
4 - kursuje w czwartki
5 - kursuje w piątki
5-1 - kursuje od piątku do poniedziałku kursuje od piątku do poniedziałku
6 - kursuje w soboty
7 - kursuje w niedziele
c - kursuje od 01.05 do 30.09
C - kursuje w soboty, niedziele i święta
d - kursuje tylko w Wielką Sobotę, Wigilię i Sylwestra
D - nie kurs.w Wig.1i2 dn.św.B.Nar.p.N.R.wN.R.WLK.Sob.1i2Św.Wlk.
E - nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
e - w Wigilię, Sylwestra i Wielką Sobotę kursuje do Wys.Maz.
F - kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
H - kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych w dni robocze
k - nie kursuje 31 grudnia
L - nie kursuje 1i2 dn.św.Bożego Nar.i Wielkanocy oraz Nowy Rok
ł - nie kursuje 2 stycznia
N - nie kursuje 1 dnia św.Bożego Narodzenia i Wielkanocy
n - nie kursuje w Wigilię, Sylwestra i Wielką Sobotę
P - KURS POŚPIESZNY
S - kursuje w dni nauki szkolnej
u - kursuje w okresie 1.07 - 30.09 kursuje w okresie 1.07 - 30.09
U - nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
z - kursuje po dodatkowym ogłoszeniu
- kursuje w dni świąteczne
Kolory
12:00 - kursy pospieszne
12:00 - PKS w Zambrowie sp. z o.o.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?