Rozkład jazdy PKP Białystok (przyjazdy)

Przyjazdy

Vilnius

Vilnius 22:30 - Kaunas 00:05 - Białystok 02:30

Kursuje do 12 września, we wtorki, czwartki, soboty

Szepietowo

Szepietowo 04:24 - Jabłoń Kościelna 04:33 - Łapy Osse 04:47 - Łapy 04:50 - Uhowo 04:53 - Bojary 04:57 • Niewodnica 05:07 - Klepacze 05:10 - Białystok Wiadukt 05:13 - Białystok 05:17

Kursuje codziennie

Czeremcha

Czeremcha 04:26 - Kleszczele 04:34 - Suchowolce 04:44 - Gregorowce 04:52 - Podbiele 04:57 - Lewki 05:04 • Hołówki Duże 05:44 - Lewickie 05:53 - Białystok Stadion 06:04 - Białystok 06:12

Kursuje w okresie od 2 czerwca do 31 sierpnia

Kuźnica Białostocka

Kuźnica Białostocka 05:17 - Sokółka 05:32 - Gieniusze 05:38 - Rozedranka 05:43 - Machnacz 05:48 - Czarna Białostocka 05:52 • Wólka Ratowiecka 05:56 - Czarny Blok 06:00 - Wasilków 06:06 - Białystok 06:13

Kursuje w okresie od 2 czerwca do 31 sierpnia

Szepietowo

Szepietowo 05:24 - Jabłoń Kościelna 05:33 - Łapy Osse 05:47 - Łapy 05:50 - Uhowo 05:53 - Bojary 05:57 • Niewodnica 06:07 - Klepacze 06:11 - Białystok Wiadukt 06:13 - Białystok 06:17

Kursuje codziennie

Czeremcha

Czeremcha 04:33 - Kleszczele 04:41 - Suchowolce 04:51 - Gregorowce 04:59 - Podbiele 05:04 - Lewki 05:11 • Hołówki Duże 05:51 - Lewickie 06:00 - Białystok Stadion 06:11 - Białystok 06:19

Kursuje codziennie od 1 września do 10 grudnia, od 1 czerwca do 31 sierpnia

Kuźnica Białostocka

Kuźnica Białostocka 05:23 - Sokółka 05:39 - Gieniusze 05:44 - Rozedranka 05:50 - Machnacz 05:54 - Czarna Białostocka 05:59 • Wólka Ratowiecka 06:03 - Czarny Blok 06:07 - Wasilków 06:13 - Białystok 06:20

Kursuje codziennie od 1 września do 10 grudnia ,od 1 czerwca do 31 sierpnia

Ełk

Ełk 05:31 - Ełk Szyba Wschód 05:35 - Lipińskie Małe 05:41 - Prostki 05:45 - Grajewo 05:51 - Ruda 05:58 • Fasty 06:56 - Białystok Bacieczki 07:01 - Białystok Starosiel. 07:05 - Białystok 07:11

Kursuje w okresie od 2 czerwca do 31 sierpnia

Suwałki

Suwałki 05:01 - Sokółka 06:37 - Gieniusze 06:42 - Rozedranka 06:48 - Machnacz 06:52 - Czarna Białostocka 06:56 • Wólka Ratowiecka 07:00 - Czarny Blok 07:04 - Wasilków 07:09 - Białystok 07:15

Kursuje codziennie

Szepietowo

Szepietowo 06:24 - Jabłoń Kościelna 06:33 - Łapy Osse 06:47 - Łapy 06:50 - Uhowo 06:53 - Bojary 06:57 • Niewodnica 07:07 - Klepacze 07:11 - Białystok Wiadukt 07:13 - Białystok 07:17

Kursuje od poniedziałku do soboty

Ełk

Ełk 05:39 - Ełk Szyba Wschód 05:43 - Lipińskie Małe 05:49 - Prostki 05:53 - Grajewo 05:59 - Ruda 06:06 • Fasty 07:06 - Białystok Bacieczki 07:11 - Białystok Starosiel. 07:15 - Białystok 07:21

Kursuje codziennie od 1 września do 10 grudnia, od 1 czerwca do 31 sierpnia

Szepietowo

Szepietowo 07:24 - Jabłoń Kościelna 07:33 - Łapy Osse 07:47 - Łapy 07:50 - Uhowo 07:53 - Bojary 07:57 • Niewodnica 08:07 - Klepacze 08:11 - Białystok Wiadukt 08:13 - Białystok 08:17

Kursuje codziennie

Kuźnica Białostocka

Kuźnica Białostocka 07:20 - Sokółka 07:36 - Gieniusze 07:41 - Rozedranka 07:47 - Machnacz 07:52 - Czarna Białostocka 07:56 • Wólka Ratowiecka 08:00 - Czarny Blok 08:04 - Wasilków 08:10 - Białystok 08:17

Kursuje od poniedziałku do soboty

Czeremcha

Czeremcha 06:45 - Kleszczele 06:53 - Suchowolce 07:03 - Gregorowce 07:11 - Podbiele 07:16 - Lewki 07:23 • Hołówki Duże 08:08 - Lewickie 08:17 - Białystok Stadion 08:28 - Białystok 08:36

Kursuje codziennie

Ełk

Ełk 07:49 - Ełk Szyba Wschód 07:53 - Lipińskie Małe 07:59 - Prostki 08:03 - Grajewo 08:09 - Ruda 08:16 • Fasty 09:10 - Białystok Bacieczki 09:15 - Białystok Starosiel. 09:18 - Białystok 09:24

Kursuje codziennie

Warszawa Zachodnia

Warszawa Zachodnia 07:25 - Warszawa Centralna 07:35 - Warszawa Wschodnia 07:44 - Tłuszcz 08:23 - Małkinia 09:01 - Czyżew 09:16 - Szepietowo 09:27 - Łapy 09:47 - Białystok 10:07

Kursuje codziennie

Warszawa Zachodnia

Warszawa Zachodnia 08:15 - Warszawa Centralna 08:35 - Warszawa Wschodnia 08:44 - Tłuszcz 09:23 - Małkinia 10:00 - Czyżew 10:14 - Szepietowo 10:24 - Łapy 10:44 - Białystok 11:05

Kursuje codziennie, oprócz 2, 3 czerwca

Szepietowo

Szepietowo 10:38 - Jabłoń Kościelna 10:47 - Łapy Osse 11:00 - Łapy 11:04 - Uhowo 11:07 - Bojary 11:11 • Niewodnica 11:21 - Klepacze 11:24 - Białystok Wiadukt 11:27 - Białystok 11:31

Kursuje codziennie, oprócz 2, 3 czerwca

Suwałki

Suwałki 09:23 - Sokółka 10:59 - Gieniusze 11:05 - Rozedranka 11:10 - Machnacz 11:14 - Czarna Białostocka 11:18 • Wólka Ratowiecka 11:22 - Czarny Blok 11:26 - Wasilków 11:31 - Białystok 11:38

Kursuje codziennie

Katowice

Katowice 05:08 - Sosnowiec Główny 05:19 - Częstochowa Osobowa 06:20 - Warszawa Zachodnia 09:40 - Warszawa Centralna 10:05 - Warszawa Wschodnia 10:14 • Czyżew 11:43 - Szepietowo 11:53 - Łapy 12:13 - Białystok 12:35

Kursuje codziennie od 1 września do 10 grudnia, od 1 czerwca do 31 sierpnia

Katowice

Katowice 05:08 - Sosnowiec Główny 05:19 - Częstochowa Osobowa 06:21 - Warszawa Zachodnia 09:40 - Warszawa Centralna 09:50 - Warszawa Wschodnia 10:14 • Czyżew 11:45 - Szepietowo 11:56 - Łapy 12:16 - Białystok 12:35

Kursuje w okresie od 2 czerwca do 31 sierpnia, oprócz 4, 5 czerwca

Grodno

Grodno 11:25 - Sokółka 12:46 - Gieniusze 12:51 - Rozedranka 12:57 - Machnacz 13:02 - Czarna Białostocka 13:06 • Wólka Ratowiecka 13:10 - Czarny Blok 13:14 - Wasilków 13:20 - Białystok 13:28

Kursuje codziennie

Bydgoszcz Główna

Bydgoszcz Główna 07:08 - Toruń Główny 08:13 - Kutno 09:26 - Warszawa Zachodnia 10:45 - Warszawa Centralna 11:05 - Warszawa Wschodnia 11:14 • Czyżew 12:44 - Szepietowo 12:54 - Łapy 13:13 - Białystok 13:35

Kursuje od 1 września do 12 października

Bydgoszcz Główna

Bydgoszcz Główna 07:08 - Toruń Główny 08:13 - Kutno 09:26 - Warszawa Zachodnia 10:45 - Warszawa Centralna 11:05 - Warszawa Wschodnia 11:14 • Czyżew 12:43 - Szepietowo 12:53 - Łapy 13:13 - Białystok 13:35

Kursuje od 7 czerwca do 1 lipca, oprócz 16 i 17 czerwca

Bydgoszcz Główna

Bydgoszcz Główna 07:08 - Toruń Główny 08:13 - Kutno 09:39 - Warszawa Zachodnia 11:03 - Warszawa Centralna 11:12 - Warszawa Wschodnia 11:20 • Czyżew 12:46 - Szepietowo 12:56 - Łapy 13:15 - Białystok 13:35

Kursuje 4 czerwca

Bydgoszcz Główna

Bydgoszcz Główna 07:08 - Toruń Główny 08:13 - Kutno 09:41 - Warszawa Zachodnia 11:07 - Warszawa Centralna 11:16 - Warszawa Wschodnia 11:25 • Czyżew 12:49 - Szepietowo 12:59 - Łapy 13:17 - Białystok 13:35

Kursuje 6, 16, 17 czerwca

Bydgoszcz Główna

Bydgoszcz Główna 07:08 - Toruń Główny 08:13 - Kutno 09:26 - Warszawa Zachodnia 10:46 - Warszawa Centralna 10:56 - Warszawa Wschodnia 11:14 • Czyżew 12:44 - Szepietowo 12:54 - Łapy 13:13 - Białystok 13:35

Kursuje w okresie od 5 czerwca do 31 sierpnia, oprócz od 6 czerwca do 1 lipca

Bydgoszcz Główna

Bydgoszcz Główna 07:08 - Toruń Główny 08:13 - Kutno 09:26 - Warszawa Zachodnia 11:01 - Warszawa Centralna 11:10 - Warszawa Wschodnia 11:19 • Czyżew 12:46 - Szepietowo 12:56 - Łapy 13:15 - Białystok 13:35

Kursuje 11 czerwca

Warszawa Zachodnia

Warszawa Zachodnia 11:35 - Warszawa Centralna 11:45 - Warszawa Wschodnia 11:53 - Małkinia 13:07 - Czyżew 13:24 - Szepietowo 13:35 • Łapy Osse 13:52 - Łapy 13:56 - Uhowo 13:59 - Białystok 14:18

Kursuje codzienni, oprócz od 30 maja do 24 lipca

Warszawa Zachodnia

Warszawa Zachodnia 11:38 - Warszawa Centralna 11:47 - Warszawa Wschodnia 11:55 - Małkinia 13:07 - Czyżew 13:24 - Szepietowo 13:35 • Łapy Osse 13:52 - Łapy 13:56 - Uhowo 13:59 - Białystok 14:18

Kursuje od 4 czerwca do 24 lipca

Warszawa Zachodnia

Warszawa Zachodnia 12:02 - Warszawa Centralna 12:10 - Warszawa Wschodnia 12:22 - Małkinia 13:40 - Czyżew 13:57 - Szepietowo 14:08 • Łapy Osse 14:25 - Łapy 14:29 - Uhowo 14:32 - Białystok 14:50

Kursuje 2, 3 czerwca

Gdynia Główna

Gdynia Główna 07:57 - Sopot 08:07 - Gdańsk Oliwa 08:12 - Gdańsk Wrzeszcz 08:17 - Gdańsk Główny 08:26 - Tczew 08:54 • Mońki 14:55 - Knyszyn 15:06 - Białystok Starosiel. 15:23 - Białystok 15:28

Kursuje codziennie od 1 września do 10 grudnia

Gdynia Główna

Gdynia Główna 07:45 - Sopot 08:12 - Gdańsk Oliwa 08:21 - Gdańsk Wrzeszcz 08:28 - Gdańsk Główny 08:38 - Tczew 09:26 • Mońki 15:27 - Knyszyn 15:38 - Białystok Starosiel. 15:55 - Białystok 16:01

Kursuje w okresie od 2 czerwca do 31 sierpnia

Szepietowo

Szepietowo 15:23 - Jabłoń Kościelna 15:32 - Łapy Osse 15:45 - Łapy 15:49 - Uhowo 15:52 - Bojary 15:56 • Niewodnica 16:06 - Klepacze 16:09 - Białystok Wiadukt 16:12 - Białystok 16:17

Kursuje codziennie

Kuźnica Białostocka

Kuźnica Białostocka 15:25 - Sokółka 15:41 - Gieniusze 15:46 - Rozedranka 15:52 - Machnacz 15:57 - Czarna Białostocka 16:01 • Wólka Ratowiecka 16:05 - Czarny Blok 16:09 - Wasilków 16:16 - Białystok 16:23

Kursuje od poniedziałku do piątku, oprócz 23 czerwca, 15 sierpnia, 1 i 11 listopada

Czeremcha

Czeremcha 14:44 - Kleszczele 14:52 - Suchowolce 15:02 - Gregorowce 15:10 - Podbiele 15:15 - Lewki 15:22 • Hołówki Duże 16:03 - Lewickie 16:12 - Białystok Stadion 16:22 - Białystok 16:30

Kursuje codziennie

Ełk

Ełk 14:53 - Ełk Szyba Wschód 14:57 - Lipińskie Małe 15:03 - Prostki 15:07 - Grajewo 15:13 - Ruda 15:20 • Fasty 16:18 - Białystok Bacieczki 16:22 - Białystok Starosiel. 16:26 - Białystok 16:32

Kursuje od 1 września do 9 grudnia, od poniedziałku do piątku, w niedziele

Szczecin Główny

Szczecin Główny 07:31 - Poznań Główny 10:25 - Kutno 12:21 - Warszawa Zachodnia 13:40 - Warszawa Centralna 13:50 - Warszawa Wschodnia 14:05 • Czyżew 15:47 - Szepietowo 15:58 - Łapy 16:18 - Białystok 16:37

Kursuje codziennie od 1 sierpnia do 10 grudnia

Ełk

Ełk 14:59 - Ełk Szyba Wschód 15:03 - Lipińskie Małe 15:09 - Prostki 15:14 - Grajewo 15:19 - Ruda 15:26 • Fasty 16:24 - Białystok Bacieczki 16:28 - Białystok Starosiel. 16:32 - Białystok 16:38

Kursuje w okresie od 2 czerwca do 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku, w niedziele

Szczecin Główny

Szczecin Główny 07:31 - Poznań Główny 10:23 - Kutno 12:40 - Warszawa Zachodnia 14:00 - Warszawa Centralna 14:07 - Warszawa Wschodnia 14:20 • Czyżew 15:56 - Szepietowo 16:07 - Łapy 16:27 - Białystok 16:46

Kursuje 10, 13 czerwca

Szczecin Główny

Szczecin Główny 07:31 - Poznań Główny 10:23 - Kutno 12:26 - Warszawa Zachodnia 13:45 - Warszawa Centralna 13:55 - Warszawa Wschodnia 14:15 • Czyżew 15:56 - Szepietowo 16:07 - Łapy 16:27 - Białystok 16:46

Kursuje w okresie od 2 czerwca do 31 lipca, oprócz 10, 13 czerwca

Szepietowo

Szepietowo 15:55 - Jabłoń Kościelna 16:04 - Łapy Osse 16:18 - Łapy 16:22 - Uhowo 16:25 - Bojary 16:29 • Niewodnica 16:39 - Klepacze 16:42 - Białystok Wiadukt 16:45 - Białystok 16:50

Kursuje 10, 13 czerwca

Szepietowo

Szepietowo 16:22 - Jabłoń Kościelna 16:31 - Łapy Osse 16:45 - Łapy 16:49 - Uhowo 16:52 - Bojary 16:56 • Niewodnica 17:06 - Klepacze 17:09 - Białystok Wiadukt 17:12 - Białystok 17:17

Kursuje do 10 grudnia, oprócz 10 i 13 czerwca

Ełk

Ełk 16:32 - Ełk Szyba Wschód 16:36 - Lipińskie Małe 16:42 - Prostki 16:46 - Grajewo 16:52 - Ruda 16:59 • Fasty 18:00 - Białystok Bacieczki 18:05 - Białystok Starosiel. 18:09 - Białystok 18:15

Kursuje do 10 grudnia, oprócz od 14 maja do 31 sierpnia

Szepietowo

Szepietowo 17:24 - Jabłoń Kościelna 17:33 - Łapy Osse 17:47 - Łapy 17:50 - Uhowo 17:53 - Bojary 17:57 • Niewodnica 18:07 - Klepacze 18:11 - Białystok Wiadukt 18:13 - Białystok 18:17

Kursuje od poniedziałku do piątku, oprócz 23 czerwca, 15 sierpnia, 1 i 11 listopada

Ełk

Ełk 16:58 - Ełk Szyba Wschód 17:02 - Lipińskie Małe 17:08 - Prostki 17:12 - Grajewo 17:18 - Ruda 17:25 • Fasty 18:19 - Białystok Bacieczki 18:24 - Białystok Starosiel. 18:28 - Białystok 18:34

Kursuje w okresie od 2 czerwca do 31 sierpnia

Wrocław Główny

Wrocław Główny 09:01 - Wrocław Mikołajów 09:07 - Koluszki 14:05 - Warszawa Zachodnia 15:40 - Warszawa Centralna 16:05 - Warszawa Wschodnia 16:14 • Czyżew 17:43 - Szepietowo 17:53 - Łapy 18:13 - Białystok 18:35

Kursuje codziennie, oprócz od 20 do 22 czerwca, oraz os 27 do 30 czerwca

Wrocław Główny

Wrocław Główny 09:01 - Wrocław Mikołajów 09:07 - Koluszki 14:11 - Warszawa Zachodnia 15:40 - Warszawa Centralna 16:05 - Warszawa Wschodnia 16:14 • Czyżew 17:43 - Szepietowo 17:53 - Łapy 18:13 - Białystok 18:35

Kursuje od 20 do 22 czerwca

Wrocław Główny

Wrocław Główny 09:01 - Wrocław Mikołajów 09:07 - Koluszki 14:16 - Warszawa Zachodnia 15:49 - Warszawa Centralna 16:05 - Warszawa Wschodnia 16:14 • Czyżew 17:44 - Szepietowo 17:54 - Łapy 18:14 - Białystok 18:36

Kursuje od 27 do 30 czerwca

Suwałki

Suwałki 17:28 - Sokółka 18:59 - Gieniusze 19:04 - Rozedranka 19:10 - Machnacz 19:14 - Czarna Białostocka 19:18 • Wólka Ratowiecka 19:22 - Czarny Blok 19:26 - Wasilków 19:31 - Białystok 19:37

Kursuje codziennie

Warszawa Zachodnia

Warszawa Zachodnia 16:55 - Warszawa Centralna 17:05 - Warszawa Wschodnia 17:13 - Małkinia 18:34 - Czyżew 18:50 - Szepietowo 19:00 • Łapy Osse 19:19 - Łapy 19:23 - Uhowo 19:26 - Białystok 19:44

Kursuje codziennie

Szepietowo

Szepietowo 19:23 - Jabłoń Kościelna 19:32 - Łapy Osse 19:45 - Łapy 19:49 - Uhowo 19:52 - Bojary 19:56 • Niewodnica 20:06 - Klepacze 20:09 - Białystok Wiadukt 20:12 - Białystok 20:17

Kursuje codziennie

Kraków Płaszów

Kraków Płaszów 14:17 - Kraków Główny 14:27 - Warszawa Zachodnia 17:38 - Warszawa Centralna 17:48 - Warszawa Wschodnia 18:09 - Tłuszcz 18:51 • Czyżew 19:44 - Szepietowo 19:54 - Łapy 20:14 - Białystok 20:36

Kursuje w okresie od 2 do 30 czerwca, od poniedziałku do soboty

Zakopane

Zakopane 10:53 - Kraków Płaszów 14:17 - Kraków Główny 14:27 - Warszawa Zachodnia 17:38 - Warszawa Centralna 17:48 - Warszawa Wschodnia 18:09 • Czyżew 19:44 - Szepietowo 19:54 - Łapy 20:14 - Białystok 20:36

Kursuje od 5 do 26 czerwca, w niedziele

Kraków Płaszów

Kraków Płaszów 14:55 - Kraków Główny 15:05 - Warszawa Zachodnia 17:45 - Warszawa Centralna 18:05 - Warszawa Wschodnia 18:20 - Tłuszcz 18:59 • Czyżew 19:49 - Szepietowo 19:59 - Łapy 20:19 - Białystok 20:41

Kursuje w okresie od 1 lipca do10 grudnia, od poniedziałku do soboty

Zakopane

Zakopane 11:13 - Kraków Płaszów 14:55 - Kraków Główny 15:05 - Warszawa Zachodnia 17:45 - Warszawa Centralna 18:05 - Warszawa Wschodnia 18:20 • Czyżew 19:49 - Szepietowo 19:59 - Łapy 20:19 - Białystok 20:41

Kursuje w okresie od 3 lipca do 4 grudnia

Szczecin Główny

Szczecin Główny 10:25 - Gdynia Główna 14:49 - Sopot 14:59 - Gdańsk Oliwa 15:04 - Gdańsk Wrzeszcz 15:09 - Gdańsk Główny 15:19 • Mońki 21:58 - Knyszyn 22:10 - Białystok Starosiel. 22:26 - Białystok 22:32

Kursuje w okresie od 1 września do 10 grudnia

Rybnik

Rybnik 15:07 - Katowice 16:51 - Sosnowiec Główny 17:01 - Warszawa Zachodnia 19:30 - Warszawa Centralna 20:05 - Warszawa Wschodnia 20:20 • Czyżew 21:48 - Szepietowo 21:58 - Łapy 22:18 - Białystok 22:40

Kursuje w okresie od 1 lipca do 10 grudnia

Rybnik

Rybnik 15:07 - Katowice 16:51 - Sosnowiec Główny 17:03 - Warszawa Zachodnia 19:47 - Warszawa Centralna 20:06 - Warszawa Wschodnia 20:21 • Czyżew 21:48 - Szepietowo 21:58 - Łapy 22:18 - Białystok 22:40

Kursuje w okresie od 2 czerwca do 30 czerwca

Szczecin Główny

Szczecin Główny 10:25 - Gdynia Główna 14:55 - Sopot 15:11 - Gdańsk Oliwa 15:20 - Gdańsk Wrzeszcz 15:27 - Gdańsk Główny 15:37 • Mońki 22:38 - Knyszyn 22:50 - Białystok Starosiel. 23:06 - Białystok 23:13

Kursuje w okresie od 2 czerwca do 31 sierpnia

Warszawa Zachodnia

Warszawa Zachodnia 21:08 - Warszawa Centralna 21:15 - Warszawa Wschodnia 21:23 - Małkinia 22:35 - Czyżew 22:51 - Szepietowo 23:01 • Łapy Osse 23:19 - Łapy 23:22 - Uhowo 23:25 - Białystok 23:45

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 24 lipca, piątek, niedziela, oprócz 24 czerwca i 22 czerwca

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0 800 127 067

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 37427244

Napisz na Skype: dyzurny

Serwisy społecznościowe

wspolczesna.pl jest częścią grupy Media Regionalne

Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.wspolczesna.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Mediów Regionalnych i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2014.