Rozkład jazdy PKS Grajewo
Redakcja
PKS
Kierunek
AUGUSTÓW, D.A. (przez RAJGRÓD) 06:50 0F 11:55 1F 15:45 0Ln
BIAŁASZEWO (przez WIERZBOWO G) 15:30 0S
BIAŁYSTOK, D.A. (przez MOŃKI, D.A.) 06:50 5U 06:55 5LP 08:00 07
08:00 0J 08:45 5LP 09:35 5U 12:15 0L 14:15 07 15:40 5UP
BIEBRZA 05:55 0F 10:45 0F 15:25 0CR 17:25 0FE
EŁK, D.A./D.K. 05:50 0L 06:50 0L 07:40 2L 08:10 2F 08:35 0L 09:10 0L
10:00 0L 11:15 0F 12:30 0L 12:50 0L 14:25 25+L 14:50 0L 15:25 2U 16:15 2LP 17:10 2U 18:00 0L 19:00 0L
EŁK, D.A./D.K. (przez WIŚNIEWO EŁCKIE) 05:20 2A 06:35 2F 11:30 2L
15:00 2U 17:45 2F
GOŁDAP, D.A. (przez EŁK, D.A./D.K.) 02:40 0NnP 08:30 2UP 14:05 2L
14:55 0UP 16:30 2UP 18:38 0NPm
GONIĄDZ (przez RUDA G, PŁOCHOWO) 15:50 0LB
GONIĄDZ ( przez SOJCZYN BOROWY) 15:50 55
GRAJEWO, D.A. 07:35 0S 14:15 0S
GRAJEWO, D.A. (przez ŁOSEWO SKRZ., NIEĆKOWO) 13:50 0C
GRAJEWO, D.A. (przez NIEĆKOWO, ŁOSEWO S) 07:10 0F
GRAJEWO, D.A. (przez SZCZUCZYN) 06:20 0S
GRAJEWO, D.A. (przez SZCZUCZYN, WIERZBOWO G) 14:25 0F
KARCZEWO ( przez KARWOWO R) 15:40 1F
KLIMASZEWNICA (przez OKÓŁ) 05:35 0 FE
LUBLIN, D.A. 04:35 057RP
ŁOMŻA, D.A. (przez RADZIŁÓW, JEDWABNE) 14:00 3L 14:00 3S 15:10 3N
ŁOMŻA, D.A. (przez STAWISKI) 06:05 3F 07:20 3L 09:00 3F 10:30 0F
13:00 3L 14:45 0L 19:05 0Ln
ŁOMŻA, D.A. (przez SZCZUCZYN, JEDWABNE) 09:15 3L
NIECIKI ( przez SZCZUCZYN) 06:35 3F 12:25 3S
NIECIKI (przez WIERZBOWO G, SZCZUCZYN) 14:50 0HF 14:50 0S
NIEĆKOWO (przez SZCZUCZYN) 07:20 3S
OLECKO, D.A. (przez EŁK, D.A./D.K.) 10:35 0LP
PIEŃCZYKOWO (przez BIEBRZA) 06:55 0CE 14:00 0F 15:25 0CE
15:40 0FE
PISZ, D.K. (przez ROŻYŃSK WIELKI, BIAŁA PISKA) 13:30 2F
PISZ, D.K. (przez SKARŻYN, BIAŁA PISKA) 12:00 2F
PISZ, D.K. (przez SZCZUCZYN) 15:25 3U
RADZIŁÓW (przez OKÓŁ) 15:40 0L
RADZIŁÓW (przez RUDA G) 09:00 0L 13:00 0F
RADZIŁÓW (przez SZCZUCZYN, ŁAWSK) 08:30 3C 13:05 3L 15:30 3F
RADZIŁÓW (przez SZCZUCZYN, ŻEBRY) 18:05 0L
RAJGRÓD 06:30 1L 10:30 0F 12:50 1L 17:50 0F
RAJGRÓD (przez KARWOWO R) 13:45 1S
SUWAŁKI, D.A. (przez RAJGRÓD) 09:05 1L 11:40 1UP 15:10 1LP
17:40 1LP 19:45 1NP 22:20 1P567
SZCZUCZYN 15:15 3S
SZCZUCZYN (przez ŁOSEWO S) 15:45 3S
SZCZUCZYN (przez POPOWO) 08:10 0S 15:30 0S6 16:10 0F
SZCZUCZYN (przez WIERZBOWO G, SZCZUCZYN, SULEWO) 14:30 0S
WARSZAWA, D.A.STADION 07:00 3LP
WARSZAWA, D.A.STADION (przez ŁOMŻA, D.A.) 04:50 3 LP 05:50 3LP 09:20 3NP 13:20 3P567
WARSZAWA, D.A.STADION (przez RADZIŁÓW, ŁOMŻA, D.A.) 05:40 0LP
WARSZAWA, D.A.ZACHODNI (przez ŁOMŻA D.A. ) 01:20 0NrP 07:20 0LP
12:15 0NP 14:15 0LP 15:45 3UP
WĘGORZEWO, D.A, 16:45 2LP
WŁADYSŁAWOWO D.A 22:50 046RP
WOJEWODZIN SZKOŁA 07:40 0S
ZAMBRÓW (przez STAWISKI, ŁOMŻA, D.A.) 18:05 35+L
LEGENDA
+ - kursuje w dni świąteczne
4 - KURSUJE W CZWARTKI
5 - KURSUJE W PIĄTKI
6 - KURSUJE W SOBOTY
7 - KURSUJE W NIEDZIELE
A - NIE KURSUJE W NIEDZIELE I ŚWIĘTA
B - KURSUJE CODZIENNIE OPRÓCZ SOBÓT
C - KURSUJE W SOBOTY, NIEDZIELE I ŚWIĘTA
E - NIE KURSUJE W OKRESIE LETNICH WAKACJI SZKOLNYCH
F - KURSUJE W DNI ROBOCZE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
H - KURSUJE W OKRESIE WAKACJI I FERII SZKOLNYCH
J - KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY
L - NIE KURSUJE W 1 i 2 DZIEŃ B.NAR.i WIELK. ORAZ W NOWY ROK
m - nie kursuje w Wigilię i Sylwestra
N - NIE KURSUJE W 1-WSZY DZ.B. NAR.i 1-WSZY DZIEŃ ŚW. WIELKANOCY
n - nie kursuje w Wigilię, Sylwestra i Wielką Sobotę
P - KURS POŚPIESZNY
R - KURSUJE W OKRESIE LETNICH WAKACJI SZKOLNYCH
r - nie kursuje w Sylwestra
S - KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
U - NIE KURSUJE W 1 DZIEŃ B. NAR. I WIELKANOCY ORAZ W NOWY ROK
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl