Odjazdy
BIAŁYSTOK, D.A. (przez MAŁY PŁOCK,ŁOMŻA, D.A.) 08:40 6UP 15:50 6P7
BIAŁYSTOK, D.A. (przez MAŁY PŁOCK,ŁOMŻA, D.A.,WIZNA) 10:30 6L
13:40 6U
BIAŁYSTOK, D.A. (przez STAWISKI,JEDWABNE,WIZNA, SKRZ.) 06:00 4L
CIECIORY (przez TUROŚL) 10:30 55
CWALINY K (przez KĄTY) 16:15 8S
DOBRYLAS (przez ŁOSEWO K) 16:20 8F
DOBRYLAS (przez PUPKI,TUROŚL) 15:40 5S
EŁK, D.A./D.K. (przez PISZ, D.K.) 10:30 9N
GIŻYCKO, D.A. (przez PISZ, D.K.) 09:30 9N 11:30 9LP 13:25 9Pg
13:57 95PE 13:57 9PRe7 14:35 9U 20:35 9UP 21:42 9RP 21:45 9E57
GRABOWO (przez ANDRYCHY) 16:20 3F
KĘTRZYN, D.A. (przez PISZ, D.K.) 15:45 9 UP
KOLNO, D.A. (przez GRABOWO,ANDRYCHY) 06:30 3F
KOLNO, D.A. (przez KOZIOŁ,NOWA RUDA) 06:15 2S 15:30 2S
KRUSZA (przez TUROŚL) 14:50 5S
KSEBKI I (przez KOZIOŁ) 11:00 2F
LUBLIN, D.A. (przez SIEDLCE, D.A) 12:12 67PE 12:12 6PRp1
ŁOMŻA, D.A. (przez DOBRYLAS,NOWOGRÓD RYNEK) 08:00 8L
ŁOMŻA, D.A. (przez KĄTY,NOWOGRÓD RYNEK) 06:10 8S 13:45 8S
ŁOMŻA, D.A. (przez MAŁY PŁOCK) 06:45 6F 06:45 6S 06:45 6C 08:00 6F
09:00 6F 09:00 6C 09:25 6U 11:30 6U 12:20 6L 14:25 6S 15:00 6F 15:20 6L
16:50 6F 17:40 6S 19:30 6Ln
ŁYSE (przez KSEBKI) 15:50 2F
ŁYSE (przez PTAKI) 14:20 5F7
MILEWO (przez LACHOWO) 12:00 35
MRĄGOWO, D.A. (przez PISZ, D.K.)08:30 9P7
NIEĆKOWO (przez LACHOWO) 06:15 3S 14:40 3S
NIKSOWIZNA (przez ŁOSEWO K) 14:10 8F
OKUROWO ( przez BIALIKI) 16:20 3 S
OLSZTYN, D.A. (przez MYSZYNIEC,SZCZYTNO, D.A.) 06:30 5L 16:25 5Ul
OSTROŁĘKA, D.A. (przez ŁYSE) 09:15 5L 15:00 5LB
PISZ, D.K. 06:40 9F 08:00 9F 11:30 9F 12:55 9U 13:15 9F 16:10 9F7
17:35 9Ln
RUCIANE NIDA D.K. (przez PISZ, D.K.) 12:35 9 LP
STAWISKI (przez PORYTE) 08:30 4F 14:45 4S 16:30 4F
STAWISKI (przez ZASKRODZIE) 12:10 4F
SZCZYTNO, D.A. (przez ŁYSE) 07:05 5F 12:20 5U
ŚWIDRY DOBRZYCE (przez GRABOWO) 12:45 3F 14:45 3S 16:30 3F
TUROŚL (przez PTAKI 18:30 5 S) 08:10 5S 12:00 5F 14:00 5S 17:10 5HF
WARSZAWA, D.A.STADION (przez ŁOMŻA, D.A.) 06:00 7 LP 06:35 7 LP 07:27 7P 09:55 7UP 11:15 7UP 13:05 7E57 13:08 7RP 17:20 7NnP 18:15 7RP
WARSZAWA, D.A.ZACHODNI (przez ŁOMŻA, D.A.) 09:05 7Pg 16:50 7LP
WĘGORZEWO, D.A. (przez ORZYSZ,GIŻYCKO, D.A.) 12:08 9RP 15:18 9LP 16:30 9P 18:48 9UP
ZAMBRÓW (przez ŁOMŻA, D.A.)18:10 6 N
ZASKRODZIE 07:15 4S 07:40 4HF 16:00 4F
LEGENDA
1 - kursuje w poniedziałki
5 - kursuje w piątki
7 - kursuje w niedziele
B - KURSUJE CODZIENNIE OPRÓCZ SOBÓT
C - KURSUJE W SOBOTY, NIEDZIELE I ŚWIĘTA
e - kursuje piatek, sobota
E - NIE KURSUJE W OKRESIE LETNICH WAKACJI SZKOLNYCH F - KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE g - kursuje od 20-06 do 27-09 H - kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych l - kursuje w piątki, soboty, niedziele L - NIE KURSUJE W BOŻE NAR. WIELKANOC I NOWY ROK N - NIE KURSUJE W 1-WSZY DZ.B. NAR.i 1-WSZY DZIEŃ ŚW. WIELKANOCY n - nie kursuje w Wigilię, Sylwestra i Wielką Sobotę P - KURS POŚPIESZNY p - kursuje sobota, niedziela R - KURSUJE W OKRESIE LETNICH WAKACJI SZKOLNYCH S - KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ U - NIE KURSUJE W 1 DZ. B. NAR. i 1-WSZY DZIEŃ ŚW. WIELKANOCY
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?